Atskleidė, kaip Trumpas iš tiesų atsidūrė „Vienas namuose 2“: labiausiai režisierių pritrenkė publikos reakcija

Donaldas Trumpas plačiai žinomas buvo dar ir prieš tai, kai tapo JAV prezidentu, o kaip jis atrodo, žinojo net ir vaikai. Tikriausiai visi prisimena tai, kad jis pasirodė ir ne viename filme ar seriale, o garsioji kalėdinė juosta „Vienas namuose 2“ – ne išimtis.

4

Tiesa, kaip dabar sako filmo kūrėjai, D. Trumpas čia vaidinti iš tiesų nebuvo pakviestas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleidė, kaip Trumpas iš tiesų atsidūrė „Vienas namuose 2“: labiausiai režisierių pritrenkė publikos reakcija

Filme D. Trumpui skiriamos tik kelios sekundės – kol juostos pagrindinis veikėjas Kevinas (aktorius Matthew McConaughey) paklausia jo, kaip patekti į „The Plaza“ viešbutį, kurio savininku Trumpas iš tiesų tuo metu ir buvo. 

Vis dėlto pasirodo, kad filmo režisierius Chrisas Columbusas teigė, kad iš tiesų nė kiek nenorėjo, kad D. Trumpas pasirodytų jo juostoje. Deja, pasirodo, kad Trumpas filmuoti „Vienas namuose 2“ sutiko tik tokiu atveju, jei ir pats nors trumpam pasirodys filme.

„Trumpas sakė, kad mes susimokėjome mokestį, bet vienintelis būdas, kaip galima panaudoti „Plaza“, tai leisti jam pačiam nusifilmuoti filme“, – prisiminė režisierius.

„Mes sutarėme, kad jį nufilmuosime, ir tada, kai juostą rodėme pirmąkart, nutiko keistas dalykas – žmonės ėmė džiaugtis, kai Trumpas pasirodė ekrane. Pasakiau savo montuotojui: „Palik jį filme. Tai įdomu publikai.“ Tačiau nepaisant to, jis pats išsikovojo teisę būti rodomas filme“, – sakė C. Columbusas.

Aktorius Mattas Damonas taip pat yra kalbėjęs apie tai, kad Trumpas mėgdavo išsikovoti teisę būti rodomas filmuose. Tai buvo savotiškas jo įprotis. 

„Jei norėdavai filmuoti juostą kažkuriame iš jo pastatų, pirmiausia reikėdavo jam parašyti rolę. Martinas Brestas turėjo parašyti kažką „Scent of a Woman“ ir prie to dirbo visa komanda. Valandą iš savo dienos turėjai praleisti su šia kvaila scena – Donaldas Trumpas įeina ir Alas Pacino jam sako „sveiki, Pone Trumpai“, nes jį reikėdavo vadinti pavarde. Iškart po to jis dingsta… Iššvaistai šiek tiek laiko, kad gautum leidimą, ir po to gali sceną iškirpti“, – pridėjo jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai demokratų atstovas Joe Bidenas įveikė D. Trumpą ir tapo 46-uoju JAV prezidentu. O štai apie Trumpo santuoką ėmė sklandyti įvairūs gandai – vieni šaltiniai tikino, kad dabar, jam pralaimėjus rinkimus, Melania Trump ketina jį palikti, tuo tarpu plaukų stilistas, dirbęs šeimai, kalbėjo priešingai. Anot jo, poros santykiai yra ganėtinai normalūs. 

REKLAMA

Britas plaukų stilistas Lino Carbosiero su M. Trump ėmė dirbti dar 2019-ųjų birželį. Melaniai plaukų stilistą pažįstami rekomdavo tada, kai ši apsilankė Jungtinėje Karalystėje. 

Dabar plaukų stilistas teigia, kad iš tiesų Baltųjų rūmų personalas myli ir Melanią, ir Donaldą, kuris savo darbuotojams yra nuolat atidus. O štai Melania, anot L. Carbosiero, yra „šilta, labai protinga ir turi puikų humoro jausmą“.

Anot jo, nors ir atrodo kitaip, pora iš tiesų turi ryšį, nors ir nestiprų. Kaip pasakojo plaukų stilistas, jai yra tekę matyti, kaip Melania, pasipuošusi puošnia suknele, užseginėjo Donaldo marškinių sagas.

„Pamačiau visai kitą jos pusę, nei šneka žmonės. Ji – taip pat šilta ir dėmesinga. Ji nuolat klausia asistentų, ar jiems viskas gerai, ar jie nenorėtų kažko atsigerti. Ji juos apsikabins, o jos komanda ją myli. Iš tiesų, jie myli ir jį“, – teigė Lino.

„Jie taip pat vienas kitą myli. Tai mačiau ir aš, ir mano asistentai. Jie nieko nevaidina. Tai – tikra, jie turi nedidelį ryšį, jie kartu juokiasi, ir tai iš tiesų yra labai miela“, – pridėjo stilistas.

Tačiau, anot jo, pora dažnai kartu atrodo santūri dėl to, jog žmonės nuolat juos teisia. „Mačiau, kokie jie yra atsargūs, nes žmonės nuolat teisia jų gyvenimą. Jie teisia taip stipriai, kad jiedu netgi tampa santūrūs“,– įsitkinęs L. Carbosiero. 

„Kai dirbu su kažkuo nuo 5 valandos ryto, matai tą žmogų tikrą, o būtent tada ir gali suprasti, koks tai žmogus“, – pridėjo jis.

Anot plaukų stilisto, Donaldas ir Melania yra labai normalūs, domisi savo pavaldinių gyvenimais, o visai neseniai Donaldas specialiai pasistengė susipažinti su Lino 18-mečiu asistentu.

„Tai – didelis dalykas, nes daugybė garsenybių nė negalvoja, kad turėtų bandyti pažindintis su asistentais“, – sako jis.

Tiesa, šitaip gražiai apie porą atsiliepia tikrai ne visi. Praėjusią savaitę buvusi poros darbuotoja Omarosa Manigault Newman teigė, kad jų santuoka yra be galo keista, tad tik retais atvejais jie vienas kitą mėgsta. Kaip sakė ji, įdomu, kas dedasi už uždarytų durų.


Rašyti komentarą...
T
Teatras
2020-11-13 20:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimtmetis tik prasidėjo ir gal būt vėliau klounų atsiras ir daugiau, tačiau kol kas jie du - šių dienų Napoleonai ir Herakliai - Trumpas ir Putinas!
Atsakyti
-1

N
Nesiseka...
2020-11-13 22:55:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pliatj! Trampai! Kaip tu nepastebėjai ar leidai, kad per tavo valdymą Amerikos Švietimo sistema į jaunimo ugdymą įdiegtų teoriją, kad Antrąjį pasaulinį karą laimėjo Amerika. Paskui jus šitą teoriją galimai į savo Švietimo sistemas įdiegs Europos šalys ir Rusijai visai neliks pagarbos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų