Gairės

joe bidenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joe bidenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joe bidenas“.

Bidenas pratrūko Ukrainai negavus JAV paramos: „Tai – politinis šantažas“

JAV prezidentas Joe Bidenas JAV Senato sprendimą užblokuoti pagalbos paketą Ukrainai pavadino politiniu šantažu. Komentuodamas Respublikonų partijos atsisakymą paremti Kongreso įstatymo projektą, kuriuo numatoma skirti papildomų lėšų nacionaliniam saugumui užtikrinti, į kurį įeina ir pagalba Ukrainai, J. Bidenas sakė, kad nepatvirtinti paramos – per didelė rizika. „Kongreso respublikonai grasina nutraukti paramą Ukrainai, jei jiems nepavyks prastumti savo itin šališkos pasienio politikos.
Prieš 5 val.

Karas Ukrainoje. Zelenskis netikėtai atleido savo patikėtinį

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį pasirašė dekretą, kuriuo atleido liaudies deputatą Fiodorą Venislavskį iš savo atstovo Aukščiausiojoje Radoje pareigų. Svarbiausi įvykiai: 12:31 | Permainos Ukrainos politinėje padangėje Gruodžio 7 d. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pasirašė dekretą, kuriuo atleido Fiodorą Venislavskį iš prezidento atstovo Ukrainos Aukščiausiojoje Radoje pareigų. Valstybės vadovas nepaaiškino šio sprendimo priežasčių.
Prieš 5 val.

Bidenas įspėjo, kad Putinas neketina sustoti: tai būtų „geriausia dovana, kurią jis galėtų įsivaizduoti“

JAV prezidentas Joe Bidenas įspėjo, kad karinė parama Ukrainai turėtų būti ir toliau tiekiama, mat kitu atveju Rusijos Federacijos diktatoriui Vladimirui Putinui būtų įteikta „geriausia dovana, kurią jis galėtų įsivaizduoti“. „SkyNews“ rašo, kad J. Bidenas savo ruožtu paragino Kongresą priimti jo pasiūlymą dėl papildomo finansavimo Ukrainai prieš prasidedant atostogų laikotarpiui.
Prieš 16 val.

Bidenas nėra tikras, ar siektų perrinkimo, jei ne Trumpas

JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį sakė nesantis tikras, ar būtų nusprendęs siekti perrinkimo kitais metais, jei antros kadencijos nesiektų jo varžovas, respublikonas Donaldas Trumpas. „Nesu tikras, ar dalyvaučiau, jei nedalyvautų Trumpas. Tačiau negalime leisti jam laimėti“, – sakė 81 metų demokratų prezidentas per vieną lėšų rinkimo 2024 metų kampanijai renginį Vestone Masačusetse.
2023-12-06

JAV pareigūnas: Bidenas nedalyvaus klimato konferencijoje COP28

JAV prezidentas Joe Bidenas nedalyvaus naujausioje Jungtinių Tautų klimato konferencijoje Dubajuje, nors dvejus pastaruosius metus dalyvavo siekdamas atkreipti dėmesį į JAV lyderystę, sekmadienį sakė vienas amerikiečių pareigūnas. Ketvirtadienį prasidėsiančioje klimato konferencijoje COP28 dalyvaus apie 70 tūkst. žmonių, įskaitant šalių lyderius ir popiežių Pranciškų. Tai gali būti didžiausias istorijoje JT susitikimas klimato klausimais.
2023-11-27

Xi Jinpingas ir Joe Bidenas praleis susitikimą, kur kalbą sakys Putinas

Trečiadienį Indijos Ministras Pirmininkas Narendra Modi rengia virtualų 20 grupės vadovų susitikimą, tačiau jame nedalyvaus Kinijos Prezidentas Xi Jinpingas ir JAV vadovas Joe Bidenas. Kinijos užsienio reikalų ministerija antradienį skelbė, kad premjeras Li Qianas dalyvaus minėtame virtualiame susitikime vietoje Xi Jinpingo.
2023-11-22

Užsiliepsnojo Joe Bideno gimtadienio tortas su 81 žvakute: „Vos nesudegė Baltieji rūmai“

JAV prezidentas Joe Bidenas savo gimtadienį pažymėjo su 81 žvakele papuošto torto nuotrauka. Tiesa, joje atrodo, kad tortas užsiliepsnojo atvira ugnimi. Tai sukėlė daug juoko internautams. Nuotraukoje Joe Bidenas vaizduojamas sėdintis prie pietų stalo Baltuosiuose rūmuose, jo veidas skendėjo oranžinėje šviesoje, kurią skleidė 81 žvakė, puošusi liepsnojančio šventinio torto viršų.
2023-11-22

Ekspertai įvertino Bideno pasiūlymus Izraelio-Palestinos konfliktui spręsti: tai daugiau teorinė galimybė

Šeštadienį JAV prezidentas Joe Bidenas pareiškė, jog Gazos ruožas ir Vakarų krantas turėtų  būti suvienyti. Pasak politologo Lino Kojalos, toks Bideno pasisakymas atitinka ilgametę JAV politiką Izraelio atžvilgiu, tuo tarpu Islamo tyrinėtojas, VDU mokslininkas Egdūnas Račius teigė, jog JAV pozicija tėra saviapgaulės forma.

JAV prezidentas palankiai vertina susitarimą dėl kai kurių įkaitų paleidimo

JAV prezidentas Joe Bidenas palankiai įvertino trečiadienį pasiektą susitarimą dėl kai kurių įkaitų, paimtų į nelaisvę spalio 7 dieną „Hamas“ kovotojams įsiveržus į Izraelį, paleidimo. „Nepaprastai džiaugiuosi, kad kai kurios iš šių drąsių sielų (...) galės susijungti su savo šeimomis, kai šis susitarimas bus visiškai įgyvendintas“, – Baltųjų rūmų išplatintame pranešime sakė J. Bidenas.  Jis padėkojo Kataro ir Egipto vadovams už ryžtingą vadovavimą siekiant susitarimo dėl paliaubų.
2023-11-22

Bidenas: susitarimas dėl įkaitų išlaisvinimo Gazos Ruože jau yra labai arti

JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį pareiškė, kad susitarimas dėl „Hamas“ laikomų įkaitų išlaisvinimo mainais į Izraelio laikomus palestiniečių kalinius ir laikinų paliaubų yra labai arti. „Dabar esame labai arti, labai arti. Kai kuriuos iš šių įkaitų netrukus galėsime grąžinti namo. Tačiau nenoriu leistis į detales, kol tai nėra iki galo įgyvendinta“, – sakė jis Baltuosiuose rūmuose. „Šiuo metu viskas atrodo gerai“, – pridūrė jis.
2023-11-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų