Legendinė 86 metų aktorė Sophia Loren prabilo apie didžiausią baimę: koronaviruso pandemija viską apvertė

Sophia Loren neišvengiamai būtų galima pavadinti viena gražiausių visų laikų aktorių, tačiau šiuo metu būdama 86 metų, ji išgyvena kupinas baimės dienas.

Sophia Loren (nuotr. SCANPIX)
6

Moteris ypatingai baiminasi koronaviruso pandemijos, tačiau sirgti ji nebijo – ją neramina visai kas kita.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 86 metų gražuolė aktorė Sophia Loren prabilo apie didžiausią baimę: koronaviruso pandemija viską apvertė

Legendinė aktorė užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad didžiausia jos baimė – ir vėl nematyti savo šeimos narių mėnesių mėnesius. Šiuo metu moteris gyvena viena Ženevoje. 

„Nesijaučiu galinti kažkur išeiti, tad lieku namuose ir skaitau, darau tai, kas mane verčia jaustis laiminga. Džiaugiuosi, kad aplink save turiu draugų, kurie mane priverčia juoktis ir su kuriais galiu pasikalbėti“, – sakė ji.

„Tačiau kai čia atvykau, nemaniau, kad pandemija išplis po visą pasaulį – ne tik mūsų mieste, bet visame pasaulyje“, – sakė ji.

Negana to, moteris jau kurį laiką nematė savo anūkų bei sesers, kuri gyvena Romoje. „Mūsų gyvenimai nepaprastai skiriasi nuo tų, kuriuos gyvenome dar vakar – daugiau to aš ir nebesitikiu. Esu labai nusiminusi“, – atviravo gražuolė aktorė.

Anot S. Loren, ją labiausiai liūdino faktas, kad prieš pandemiją ji buvo pradėjusi gyventi tokį gyvenimą, kokio manė jau niekuomet nebegalėsianti gyventi.

Dabar jai atrodo, kad ji nuolat praranda laiką, tačiau nepaisant to stengiasi išlikti stipri ir pozityvi bei save įtikinti, kad viskas bus gerai. 

Tiesa, visai neseniai ji nusifilmavo ir pirmame savo filme po 11 metų pertraukos. Savo karjerą ji pradėjo dar 1950-aisiais, tad jos ryšiai su kino industrija, kaip sako ji pati, visuomet buvo labai glaudūs. Taip pat jai patinka stebėti filmus, kuriuose jai – vos 17 ar 18 metų.

REKLAMA

Visai netrukus Sophia pasirodys „Netflix“ juostoje „The Life Ahead“, kurios režisieriumi tapo jos sūnus Edoardo Ponti, kuris motinai ir pasiūlė čia suvaidinti.

„Kai mano sūnus tai pasiūlė, man tai tapo tarsi svajonės išsipildymas. Būtinai norėjau tai padaryti. Man patiko vaidinti Madame Rosa. Ji – stipri, tačiau kartu ir pažeidžiama, yra kovotoja. Daugeliu atvejų ji man pačiai priminė mano motiną“, – sakė ji. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų