netflix

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „netflix“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „netflix“.

Skaudus smūgis princui Harry ir Meghan: iš draugų to nesitikėjo

Teigiama, kad princo Harry ir Meghan draugų ratas retėja, kai kelios aukšto lygio žvaigždės ignoravo jų kvietimus. Princo Harry ir Meghan Markle A lygio draugų ratas „krenta kaip musės“, nes garsenybės pradėjo jų vengti. Taip tvirtina Paulas Burrellas, buvęs princesės Dianos kamerdineris. Jis atvirai papasakojo, ką jis mano apie Sasekso kunigaikščius lydinčius nesklandumus.
2024-06-17

„Netflix“ kels prenumeratos kainas: „galėsime investuoti į daugiau puikių filmų, serialų ir žaidimų“

„Netflix“ vis labiau mažina bendrą televizijos žiūrėjimo dalį. Pasak „UBS Securities“ analitikų, tikimasi, kad 2024 m. „Netflix“ padidins savo transliacijos planų kainas, o tai turėtų paspartinti jų pajamų ir pelno augimą, skelbia portalas „Variety“. Tai, kartu su pajamų iš reklamos palaikomos pakopos didėjimu ir geru abonentų skaičiaus augimu, turėtų paskatinti bendrą bendrovės pajamų augimą 2024 m. iki 15 proc., palyginti su 7 proc. augimu 2023 m., rodo analitikų skaičiavimai.
2024-02-29

Griseldos Blanco sūnus įtūžo, kaip seriale vaizduojama mama: išrėžė, ką galvoja

Skaudus smūgis Sofiai Vergarai – pasirodžius serialui „Griselda“, Griseldos Blanco sūnus, Michaelas Corleone Blanco išrėžė, kad yra nusivylęs, kaip garsi aktorė įkūnijo jo mamą naujame „Netflix“ seriale. S. Vergaros gerbėjai ekranuose jau gali išvysti ją vaidinančią kitokį vaidmenį. Aktorė geriausiai žinoma dėl Glorios vaidmens seriale „Moderni šeima“, kuris nuo 2009 m. buvo rodomas 11 sezonų.
2024-01-31

„Netflix“ pelnas per metus ūgtelėjo 17 kartų, abonentų padaugėjo 13 mln.

Didžiausia pasaulyje prenumeruojamos vaizdo transliacijų internetu paslaugos tiekėja „Netflix“ pranešė paskutinį praėjusių metų ketvirtį susižėrusi 937,8 mln. JAV dolerių grynojo pelno, palyginti su tik 55,3 mln. dolerių siekusiu prieš metus. Pernai gegužę „Netflix“ išplėtė ribojimus naudotojams dalytis slaptažodžiais su žmonėmis, kurie nėra jų artimiausi giminaičiai, siekdama padidinti pajamas po sunkmečio ankstesniais metais. Bendrovė skelbia 2023-uosius užbaigusi turėdama 260,28 mln.
2024-01-24

Domantas Sabonis pakviestas filmuotis NBA dokumentikoje su ryškiausiomis lygos žvaigždėmis

„Netflix“ kurs dokumentinį serialą NBA krepšininkus, kuriame filmuosis ir Sakramento „Kings“ lietuvis Domantas Sabonis. Pirmajam sezonui išrinkti penki krepšininkai, aplink kuriuos suksis serialas. Taip pat bus filmuojama apie LeBroną Jamesą, Jaysoną Tatumą, Jimmy Butlerį ir Anthony Edwardsą. Kol kas neskelbiama, kada šis serialas išvys dienos šviesą. NBA rungtynes jums patogiu metu galite stebėti „Go3“ televizijoje.
2024-01-10

Holivudo aktoriai ir kino studijos pasiekė preliminarų susitarimą nutraukti streiką

Holivudo aktoriai ir kino studijos trečiadienį pasiekė preliminarų susitarimą, kad būtų nutraukta kelis mėnesius pramogų industriją paralyžiavusi krizė.  Ekrano aktorių gildija (SAG-AFTRA) nuo vidurnakčio (ketvirtadienio 10 val. Lietuvos laiku) atšaukė 118 dienų trukusį streiką, su tokiomis studijomis kaip „Disney“ ir „Netflix“ pagaliau susitarusi dėl naujos sutarties numatant didesnį darbo užmokestį ir užtikrinant apsaugą dėl dirbtinio intelekto naudojimo.
2023-11-09

Šį aktorių laiko gražiausiu vyru pasaulyje: pamatykite, kaip jis atrodo

Pasak atlikto tyrimo, 34 metų „Netflix“ seriale „Bridgerton“ išgarsėjęs aktorius Regé Jean-Page yra laikomas gražiausiu vyru pasaulyje. Vyrui buvo atlikta analizė ir moksliniai tyrimai, kurių metu buvo įvertintas Regé veidas.    Tyrimas parodė, kad buvusios „L'OFFICIEL Hommes“ viršelio žvaigždės veidas yra 93,65 proc. tobulas pagal Graikijos auksinį grožio Phi santykį, kuris matuoja fizinį tobulumą.
2023-10-21

„Netflix“ po keitimosi slaptažodžiais užkardymo abonentų gretas papildė per 10 proc.

Didžiausia pasaulyje prenumeruojamos vaizdo transliacijų internetu paslaugos tiekėjos „Netflix“ abonentų padaugėjo daugiau nei dešimtadaliu po to, kai ji ėmėsi griežtų priemonių prieš dalijimąsi slaptažodžiais. Gegužę „Netflix“ išplėtė ribojimus naudotojams dalytis slaptažodžiais su žmonėmis, kurie nėra jų artimiausi giminaičiai, siekdama padidinti pajamas po sunkmečio praėjusiais metais. Bendrovė pranešė trečiąjį šių metų ketvirtį užbaigusi turėdama 247 mln. abonentų – beveik 11 proc.
2023-10-19

„Netflix“ ketina branginti abonementą, išvengiant reklamos

Didžiausia pasaulyje prenumeruojamos vaizdo transliacijų internetu paslaugos tiekėja „Netflix Inc.“ planuoja didinti savo abonemento, išvengiant reklamos, įkainius, pasibaigus Holivudo aktorių streikui, skelbia „The Wall Street Journal“, remdamasis informuotais šaltiniais. Pasak šaltinių, „Netflix“ svarsto galimybę kelti kainas keliose šalyse, tačiau veikiausiai pradės nuo JAV ir Kanados. Leidinys pažymi, kad šaltiniai neturi duomenų apie tai, kiek ir nuo kada šie įkainiai gali būti padidinti.
2023-10-04

Pelno mokesčio lengvatą filmų gamybai siūloma pratęsti iki 2028-ųjų

Nuo 2014-ųjų iki 2024-ųjų pradžios galiojančią pelno mokesčio lengvatą filmų gamybai siūloma pratęsti dar penkeriems metams – iki 2028-ųjų pabaigos. Lengvatos tęsimą numatančią Pelno mokesčio įstatymo pataisą siūlo liberalas Eugenijus Gentvilas. Pasak jo, jau sukurta ekosistema užtikrina didelį Lietuvos konkurencinį pranašumą pritraukiant kino industrijos lyderius „Netflix“ ar HBO.
2023-09-10
REKLAMA
REKLAMA

„Netflix“ po keitimosi slaptažodžiais užkardymo abonentų skaičių išaugino 6 milijonais

Didžiausia pasaulyje prenumeruojamos vaizdo transliacijų internetu paslaugos tiekėjos „Netflix“ abonentų skaičius išaugo beveik 6 mln. po to, kai ji ėmėsi griežtų priemonių prieš slaptažodžių dalijimąsi. Bendrovė pranešė antrąjį metų ketvirtį baigė turėdama 238 mln. abonentų ir grynojo pelno susižerdama 3,3 proc. daugiau nei prieš metus – 1,488 mlrd. JAV dolerių, nors 2,8 proc. iki 8,19 mlrd. dolerių augusios įplaukos nepateisino Volstrito analitikų lūkesčių.
2023-07-20

Zuokas dėl „Netflix“ nusiteikęs rimtai: „Tikiuosi įvertins ir atsiprašys kaip minimum

Politikas Artūras Zuokas ruošiasi į teismą paduoti amerikiečių filmų ir serialų platformą „Netflix“. Zuokas kaltina juos nukopijavus jo 2011-aisiais sugalvoto vaizdo įrašo siužetą, kur tuometinis Vilniaus meras šarvuočiu traiškė Vilniuje, Gedimino prospekte neleidžiamoje vietoje pastatytą „Mercedes-Benz“ automobilį.   Esą „Netflixo“ naujoje reklamoje aktorius Arnoldas Švarcnegeris daro tą patį. Politikas mano, kad vaizdo įrašas galėjo būti nukopijuojamas sąmoningai.
2023-06-01

Artūras Zuokas į teismą ketina paduoti „Netflix“: bendrovę kaltina plagijavimu

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ narys, buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas dėl galimo plagijavimo ketina paduoti į teismą filmų ir serialų bendrovę „Netflix“.  Zuokas teigia, kad platformoje „Netflix“ išėjo reklama, kurioje garsus aktorius  Arnoldas Schwarzeneggeris „identiškai pakartoja“ jo akciją prieš 12 metų – tanku pervažiuoja „Mercedes“ automobilį.  „Tiesiog copy paste siužetas.

Pokyčiai „Netflix“ prenumeratoriams: visame pasaulyje plečia slaptažodžių dalijimosi apribojimus

Jungtinių Valstijų kompanija „Netflix“, siekdama padidinti pirmaujančios srautinės televizijos paslaugos pajamas, antradienį ėmėsi griežtesnių priemonių prieš vartotojus, kurie dalijasi slaptažodžiais su platesniu žmonių ratu nei artimiausi šeimos nariai. „Netflix“ paskyra skirta naudoti vienam namų ūkiui“, – sakoma bendrovės pranešime. Šių metų pradžioje „Netflix“ teigė, kad daugiau nei 100 mln.
2023-05-24
REKLAMA
Komedijos „Mano pakvaišęs senis“ žvaigždė Robertas de Niro: reikėjo tik gerai išsijuokti prieš įjungiant kameras  Komedijos „Mano pakvaišęs senis“ žvaigždė Robertas de Niro: reikėjo tik gerai išsijuokti prieš įjungiant kameras

Komedijos „Mano pakvaišęs senis“ žvaigždė Robertas de Niro: reikėjo tik gerai išsijuokti prieš įjungiant kameras

Jau šį penktadienį, gegužės 26 dieną, kino teatruose pasirodo juosta „Mano pakvaišęs senis“ su „Oskaro“ laimėtoju Robertu de Niro. Drauge su juo pamatysime ir karščiausiu Amerikos komiku „New York Times“ tituluotą italų kilmės amerikiečių „stand-up“ komiką Sebastianą Maniscalco. Pastarasis komedijoje toli gražu ne naujokas – „Netflix“ galima rasti penkis jo valandos trukmės pasirodymus.
2023-05-23

Skelbia apie svarbius „Netflix“ pakeitimus: apsibraukite šią datą

„Netflix“ paskelbė, kad netrukus bus pradedama griežtai kovoti su slaptažodžių dalijimusi. Srautinio transliavimo milžinė teigė, kad naujieji apribojimai JAV ir kitose šalyse bus pradėti taikyti jau šį ketvirtį, o dalijimasis slaptažodžiais bus uždraustas iki liepos mėn. Pagal dabartines taisykles „Netflix“ abonentams leidžiama dalytis slaptažodžiais su žmonėmis, priklausančiais jų namų ūkiui.
2023-04-20

„Netflix“ fiksavo rekordinį abonentų skaičių pirmąjį ketvirtį – 232,5 mln.

„Netflix“ abonentų skaičius pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė rekordinius 232,5 mln., pranešė bendrovė, o pradedamas įgyvendinti prenumeratos plano su reklama pasiūlymas sulaukia sėkmės tarp žiūrovų. Srautinės televizijos milžinės pelnas pirmąjį ketvirtį siekį 1,3 mlrd. JAV dolerių, kaip ir prognozavo analitikai.
2023-04-19

Tyrimas: JAV suaugusių gyventojų susidomėjimas „TikTok“ neslūgsta

Socialinis tinklas „TikTok“ artėja prie milžinės „Netflix“ pagal laiko, kurį suaugę JAV gyventojai praleidžia platformoje, rodiklius, teigiama ketvirtadienį rinkos tyrimų bendrovės „Insider Intelligence“ paskelbtoje ataskaitoje. Prieš dvejus metus „TikTok“ pagal naudojimo laiką aplenkė „YouTube“ ir toliau augo sparčiau nei „Google“ priklausanti vaizdo įrašų bendrinimo platforma, ypač tarp JAV suaugusiųjų didžiausio jų uždarbio metais, teigiama ataskaitoje.
2023-03-03

„Netflix“ sumažino kainas kai kuriose rinkose, siekdama pritraukti daugiau vartotojų

Didžiausia pasaulyje srautinės televizijos platforma „Netflix“ mažina kainas keliose savo mažesnėse rinkose, siekdama užtikrinti, kad pastaruoju metu atsigavęs abonentų skaičius augtų didėjant konkurencijai ir infliacijos spaudimui, verčiančiam daugiau namų ūkių apriboti išlaidas. Žemesnės kainos, pradėtos kiek taikyti anksčiau šią savaitę, paveikė daugiau nei 30 iš maždaug 190 šalių, kuriose galima naudotis „Netflix“ paslauga – tai leido įmonei pritraukti beveik 231 mln. vartotojų.
2023-02-27

Virš 5,6 tūkst. eurų per mėnesį už papildomą veiklą iš namų: užsidirbti galima ir iš filmų žiūrėjimo

Pasirodo, užsidirbti papildomai galima tiesiog laisvalaikiu užsiimant veiklomis iš namų internete: žymint laiką vaizdo įrašuose, transkribuojant ir šifruojant įrašus ar net žiūrint „Netflix“. Tarptautinis telekomunikacijų verslas „TollFreeForwarding.com“ įvardijo penkis naujus nuotolinius darbus, kurie gali padėti jums gauti papildomų pajamų – net virš 5621 euro per mėnesį.
2023-02-05

Kine debiutavęs modelis Simonas Pham sulaukė sėkmės: dalyvavo „Netflix“ serialo atrankoje

Nepraėjus nė savaitei po filmo „Tu mano deimantas“ premjeros kino teatruose, sėkmingas tarptautinis modelis, o dabar jau ir aktorius Simonas Pham gavo kvietimą sudalyvauti „Netflix“ serialo „RAY“ atrankoje į pagrindinį vaidmenį. „Versace“ ir „Chanel“ mados namų modelis Simonas Pham, kuris yra įtrauktas į seksualiausių pasaulio vyrų šimtuką, neseniai debiutavo kine. Tai iš karto pritraukė užsienio kino kūrėjų dėmesį, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-02-03

Garsaus serialo „Stranger Things“ aktorius atskleidė savo paslaptį: tai slėpė 18 metų

Serialo „Keisti dalykai“ žvaigždė neseniai nustebino savo gerbėjus. Socialiniame tinke „Tik Tok“ aktorius prisipažino, kad yra homoseksualus.   Populiariame „Netflix“ seriale „Keisti dalykai“ išgarsėjęs aktorius Noah Schnapp, kuris įkūnijo Will‘o Byers‘o vaidmenį prisipažino, kad yra homoseksualus.
2023-01-06

Paaiškėjo, kokią sumą princas Haris ir Markle susižėrė iš serialo apie šeimą: atima žadą

Gruodžio 8 dieną pasirodė visų ilgai lauktas ir aršių diskusijų sukėlęs dokumentinis serialas apie Meghan Markle ir princą Harry. Už tai pora gavo nemenką pinigų sumą. Princas Harry ir M. Markle pasirašė maždaug 95 mln. eurų (100 mln.
2022-12-10

Meghan ir princas Harry parengė tikrą „bombą“ savo šeimai: viską atskleis gruodžio 8-ąją

Jau visai netrukus „Netflix“ žiūrovai galės pamatyti skandalingąją princo Harry ir Meghan Markle dokumentiką. Teigiama, kad dokumentinis serialas bus išleistas gruodžio 8 dieną. Tiesa, jo laukia ne visi. Pranešama, kad netrukus princas Harry ir jo žmona Meghan Markle „Netflix“ žiūrovams pristatys savo dokumentinį serialą, kuris atskleis visą tiesą apie jų gyvenimą ir karališkąją šeimą.
54 2022-12-03

Serijinio žudiko santuoka pašiurpino visą pasaulį: vedė 23-ejų merginą

Ukrainietė atskleidė, kad jai nerūpėjo, kad jos vyras – serijinis žudikas, kuris, kaip manoma, nužudė apie 100 žmonių, o jauniausiajai jo aukai buvo vos aštuoneri. Tačiau galiausiai Elena Bulkina paliko savo vyrą, kuris mirė dėl „sudaužytos širdies“. Moteris, kuri būdama 23-ejų ištekėjo už 60-metį perkopusio vyro, praminto žiauriausiu serijiniu žudiku pasaulyje, ir turinti su juo vaiką, sakė, kad jai nerūpi jo praeityje padaryti nusikaltimai.
96 2022-09-06

Prognozuoja televizijos mirtį: ar tikrai jai liko tik 5–10 metų?

Pastaraisiais metais smarkiai išpopuliarėjus vaizdo turinio transliavimo paslaugoms, linijinės televizijos likimas atsidūrė didžiausioje kryžkelėje nuo pat jos atsiradimo, rašoma pranešime spaudai. Nepaisant vis dar nemažo žiūrovų skaičiaus, prieš kelias savaites vykusiame susitikime su investuotojais „Netflix“ generalinis direktorius Reedas Hastingsas pareiškė, jog ši beveik šimtmetį skaičiuojanti turinio platforma išnyks jau po 5–10 metų.
2022-08-17

„Walt Disney“ aplenkė  „Netflix“ pagal srautinio transliavimo abonentų skaičių

Didžiausia pasaulyje pramogų ir žiniasklaidos bendrovė „Walt Disney“ srautinio transliavimo paslaugos „Disney+" abonentų per metų ketvirtį padidino daugiau nei prognozuota – 14,4 milijono. Bendrovės pranešime nurodoma, kad trečiojo finansinių metų ketvirčio pabaigoje liepos 2-ąją „Disney+" paslauga turėjo 152,1 mln. abonentų, o bendras jos srautinės transliacijos vartotojų skaičius, įskaitant ESPN+ ir „Hulu“, pasiekė 221 milijoną. Per metus „Disney+" abonentų padaugėjo 31 procentu.
2022-08-11

Mergina nesitikėjo tokio košmariško pasimatymo: bėgo neatsisukdama

Moteris viso pasimatymo metu buvo šokiruota savo partnerio elgesiu, ypač tada, kai vyras paprašė prisijungti prie „Netflix“ paskyros ir kreipėsi į ją pagalbos, rašo mirror.co.uk. Dauguma iš mūsų buvo baisiuose pasimatymuose, kuriuos norėtume užmiršti.
2022-07-25

„Netflix“ pabaigos pradžia? Kūrėjai baiminasi dėl platformos ateities

Kino ir serialų milžinei „Netflix“ – neramios dienos. Platforma visai neseniai prarado apie 200 tūkstančių prenumeratorių, o populiarumu ją sparčiai vejasi ir kitos kompanijos: „HBO“, „Disney+“, „Hulu“ ir t.t. Imta baimintis, kad „Netflix“ ims išrankiau rinktis, į kokius projektus investuoti, ir taip praras galimus hitus. Situaciją aptarė tv3.lt tinklalaidės apie kiną „Ekrano vergai“ vedėjai Vilmantas ir Laurynas.
2022-07-17

„Netflix“ bendradarbiaus su „Microsoft“, siekdama pasiūlyti pigesnių prenumeratos planų

„Netflix“ bendradarbiaus su „Microsoft“, kad savo klientams galėtų pasiūlyti pigesnių prenumeratos planų, į kuriuos bus įtrauktos ir reklamos, trečiadienį pranešė abi įmonės, internetinės televizijos milžinei siekiant didinti pastaruoju metu sumenkusius klientų srautus. Daugelį metų reklamų rodymo idėjai prieštaravusi „Netflix“ apie pigesnius prenumeratos planus paskelbė po nuviliančio pirmojo ketvirčio, ​​kai pirmą kartą per dešimtmetį jos abonentų skaičius susitraukė.
2022-07-14

„Squid Game“ keliasi į tikrą gyvenimą: „Netflix“ kurs realybės šou, prizas – milijoninis

Antradienį platforma „Netflix“ pranešė, jog jau greitai žiūrovus pasieks garsiuoju serialu „Squid Game“ paremtas realybės šou. Platforma šou nugalėtojui siūlo 4.56 milijonų dolerių (4.37 mln eurų) piniginį prizą – didžiausią realybės šou istorijoje.  Šią savaitę išleistame pranešime spaudai „Netflix“ sakė, jog šiame realybės šou, kaip ir seriale, rungsis 456 dalyviai. „Squid Game: Iššūkis“ pavadintame šou dalyviai rungsis serialo įkvėptose rungtyse.
2022-06-16

Dar viena priežastis rusams skųstis: „Netflix“ šalyje nutraukė transliacijas

„Netflix“ abonentai Rusijoje prarado prieigą prie srautinės televizijos, Vakarų bendrovei pasitraukus iš rinkos dėl karo Ukrainoje. Nuo penktadienio „Netflix“ svetainė ir programos Rusijoje nebepasiekiamos, o „Netflix“ atstovas spaudai patvirtino, kad abonentai nebeturi prieigos. „Taip yra dėl įgyvendinamo pasitraukimo iš Rusijos rinkos“, kuris buvo paskelbtas kovą, pirmadienį naujienų agentūrai AFP teigė „Netflix“ atstovas.
2022-05-30

„Netflix“ prenumeratorių skaičius sumažėjo pirmą kartą per dešimtmetį

„Netflix“ akcijos antradienį prarado ketvirtadalį savo vertės, kai bendrovė pranešė, kad jos abonentų gretos pirmąjį šių metų ketvirtį sumažėjo. Tai buvo pirmas kartas per dešimtmetį, kai pirmaujančios srautinės televizijos platformos abonentų skaičius sumenko. Bendrovė tai paaiškino tuo, kad sustabdė savo paslaugas Rusijoje dėl Maskvos invazijos į Ukrainą. „Netflix“ pirmąjį šių metų ketvirtį baigė turėdama 221,6 mln. prenumeratorių – šiek tiek mažiau nei paskutinį praėjusių metų ketvirtį.
2022-04-20

„Netflix“ testuoja mokestį abonentams, kurie dalinasi paskyra su kitais asmenimis

„Netflix“ trečiadienį pranešė testuojanti mokestį abonentams, kurie dalijasi savo paskyromis su asmenimis, negyvenančiais tame pačiame namų ūkyje. JAV įsikūrusi srautinės televizijos transliuotoja iki šiol nedraudė naudotojams dalytis prieiga prie paskyros su šeimos nariais ar draugais, tačiau bendrovė neseniai pastebėjo, kad naujų abonentų skaičiaus augimas pradėjo lėtėti, tuo tarpu konkurencija rinkoje išaugo.
2022-03-17

Lady Gaga apdovanojimų ceremonijos metu nesulaikė ašarų: pravirkdė įkvepianti kalba

Šį savaitgalį įvykusiuose Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose atlikėjai Lady Gagai nepavyko sulaikyti ašarų – moterį sujaudino aktorės Halle Berry kalba.  35-erių filmo „Gucci mados namai“ žvaigždė pravirko besiklausydama H. Berry kalbos apie moterų galią. Aktorė savo kalboje skatino moteris nebijoti būti ryškiomis ir kalbėti apie savo išgyvenimus.  55-erių Halle Berry apdovanojimuose gavo specialią nominaciją „SeeHer“, skirtą stiprioms industrijos moterims pagerbti.
2022-03-14

Rusės sugalvota afera sudrebino Niujorko elitą: išviliojo tūkstantines sumas

„Inventing Anna“ pasakoja neįtikėtiną istoriją apie jauną moterį, kuri sugebėjo iš Niujorko elito išvilioti šimtus tūkstančių svarų. Dėl išplėsto serialo siužeto, kai kuriems „Netflix“ žiūrovams kilo klausimas, ar serialas paremtas tikrais gyvenimo įvykiais. „Netflix“ dramoje „Inventing Anna“ žurnalistė tiria Anons Delvey, „Instagram“ legenda tapusios „vokietės paveldėtojos“, kuri pavogė Niujorko socialinio gyvenimo žmonių širdis ir jų pinigus.
2022-03-12

„Netflix“ Kremliaus režimui nepaklus: atsisako transliuoti propagandinius kanalus

Praėjusią savaitę pasklido žinia, jog Kremliaus režimas spaudžia filmų ir serialų transliavimo platformą „Netflix“ transliuoti Rusijos propagandinius kanalus. Pirmadienį kompanija pareiškė, jog režimui paklusti neketina. Portalas „Politico“ praneša, jog vykstant karui Ukrainoje, „Netflix“ neturi planų pridėti Rusijos vyriausybės finansuojamus kanalus į rusišką savo platformos versiją.
2022-03-01

Akibrokštas iš „Netflix“: ketina transliuoti propagandinius rusų žiniasklaidos kanalus

Praėjusios savaitės pabaigoje naujienų portalas „Politico“ išpublikavo naujieną, kad internetinė televizijos transliacijų platforma „Netflix“ yra spaudžiama transliuoti Kremliaus propagandos kanalus. Tai yra dalis platformos naujų įsipareigojimų Rusijai. Kovo 1 d., „Netflix“ Rusijoje bus taikomi nauji įsipareigojimai po to, kai praėjusiais metais ji buvo įtraukta į „garso ir vaizdo paslaugų“ registrą, kurį prižiūri šalies ryšių reguliavimo institucija „Roskomnadzor“, rašo pranešime spaudai.
2022-02-28

Cristiano Ronaldo mylimoji savo gimtadienio nepamirš niekada: gavo įspūdingą dovaną

Futbolininkas Cristiano Ronaldo savo mylimajai Georginai Rodriguez gimtadienio proga surengė nepamirštamą staigmeną. 28-ąjį gimtadienį švenčianti mergina gavo tokią dovaną, kuri sužavėjo visą pasaulį.  Manchester United žvaigždė ir jo mylimoji pasidalijo kadrais, kuriuose jie pozuoja prie vieno aukščiausių pastatų pasaulyje – Burj Khalifa bokšto Dubajuje. Bokštas nuotraukose ir vaizdo įrašuose atsidūrė ne šiaip sau – ant jo per visą ilgį buvo vaizduojamos Georginos nuotraukos.
2022-02-04

Garsiame seriale „Emily in Paris“ lietuvė išvydo savo drabužį: „Negalėjau tuo patikėti“

Kaunietė Augustė Barbora metus laiko savo „Instagram“ profilyje siūlo žmonėms įsigyti jos dėvėtų drabužių parduotuvėse atrastų lobių, tačiau kas galėjo pamanyti, kad jos parduodamas dailus švarkelis pasirodys pasaulinio garso seriale „Emily in Paris“, dėl kurio daugelis eina iš proto. Mergina sako, kad jau buvo prarandanti viltį seriale išvysti švarkelį iš savo spintos antrajam sezonui jau einant į pabaigą, tačiau nepalaidojusi paskutinės vilties galiausiai plūdo džiaugsmu – svajonė išsipildė.
2022-01-06

Serialas „Emily in Paris“ kaitina aistras: pasityčiojo iš ukrainiečių įvaizdžio

Neseniai pasirodęs serialas „Emilija Paryžiuje“ („Emily in Paris“) kelia ne tik kino kritikų, bet ir politikų aistras. Štai Ukrainos kultūros ministras apskundė kompaniją „Netflix“ dėl veikėjo iš Kijevo atvaizdavimo seriale. „Emilija Paryžiuje“  yra serialas apie jauną amerikietę, kurią įkūnija aktorė Lily Collins, kuri darbo reikalais keliauja į Prancūzijos sostinę.
2022-01-03

Atgal į 90-uosius: „Man-go“ pristato naują dainą su nostalgijos gaida

„Liūdėkime į sveikatą, nes rudens melancholija turi savo privalumų“, – sako grupės „Man-go“ merginos, pristatydamos naują savo kūrinį „Gal kada“. Įdomus dalykas: apie grupę Lietuva išgirdo 1998 metais. Iki šiol vertinamos ir prisimenamos mūsų pirmosios dainos, tapusios hitais. „Pavasariniai žiedai“, „Pumpurėliai“, „Tu reikalingas“, „Svetimi“, „Alyvos“, „Raskila“.... Į auksinę klausytojų kolekciją patekusių kūrinių sąrašas – ne trumpas, rašo pranešime spaudai.
2021-11-19
REKLAMA
„League of Legends“ serialas pavergė ir Lietuvos „Netflix“ žiūrovus  „League of Legends“ serialas pavergė ir Lietuvos „Netflix“ žiūrovus

„League of Legends“ serialas pavergė ir Lietuvos „Netflix“ žiūrovus

Užvakar „Netflix“ platformoje oficialiai pasirodęs „League of Legends“ žaidimo pagrindu sukurtas animacinis serialas „Arcane“ pavergė 38 šalių žiūrovų širdis. Tarp jų patenka ir Lietuva. Šiuo metu populiariausių „Netflix“ produktų sąraše Lietuvoje užima antrą vietą, nors vienu metu buvo įšokęs į pirmąją. Palyginti su kitu visą pasaulį pakerėjusiu serialu „Squid Game“, pirmosios kelios „Arcane“ dienos buvo dar sėkmingesnės.
2021-11-10

Meghan Markle kreipėsi į Kongresą dėl mokamų atostogų gimus vaikui: „Mes, kaip daugelis tėvų, sunkiai tvarkėmės“

Didžiosios Britanijos princo Harry žmona Meghan Markle trečiadienį paragino Jungtines Valstijas užtikrinti mokamas šeimos nario priežiūros atostogas, atvirame laiške Kongreso lyderiams pripažinusi, kad gimus dukrai sunkiai tvarkėsi.   „Nesu išrinktas pareigūnas, nesu politikė. Aš, kaip daugelis, esu aktyvi pilietė ir mama“, – rašė N. Markle atvirame laiške Atstovų Rūmų pirmininkei Nancy Pelosi ir Senato daugumos lyderiui Chuckui Schumerui.
2021-10-21

Skandalas „Netflix“: atleista translytė darbuotoja, kuri neva nutekino svarbius dokumentus

„Netflix“ atleido darbuotoją, kuri tariamai nutekino vidinius dokumentus. Darbuotoja paragino kitus protestuoti prieš bendrovės pasidalinimą Dave'o Chapelle'o šou, kuriame jis juokavo apie transvestitus. Transliavimo platforma „Netflix“ penktadienį patvirtino, kad atleido darbuotoją, kurios pavardė neskelbiama, už pasidalijimą „konfidencialia“ ir „komerciškai jautria“ informacija už įmonės ribų.
2021-10-20

Vyras kasdien sulaukia 4 tūkstančių skambučių: dėl to kaltas populiarus „Netflix“ serialas

Vyrui siūloma 100 milijonų Pietų Korėjos vonų (85 000 JAV dolerių) už telefono numerį, kuris buvo parodytas populiariame „Netflix“ seriale „Squid game“. Originaliame korėjiečių seriale, kuris daugelio šalių „Netflix“ yra topų viršūnėse, paslaptingas vyras, kurį vaidina aktorius Gong Yoo, pagrindiniam serialo veikėjui duoda kortelę su aštuonių skaitmenų telefono numeriu.
2021-10-02

Britney Spears mėgaujasi laisve: atostogaudama įsiamžino visiškai nuoga

Britney Spears mėgaujasi naujai atrasta laisve – šią savaitę pranešta, jog moters tėvas nebetenka teisių į jos turto globą. Ketvirtadienį Spears pasidalijo keliais kadrais iš atostogų, kuriuose pozuoja visiškai nuoga.  Nuotraukose 39-erių atlikėja nuotraukose pozuoja tiek visiškai be rūbų, intymias kūno vietas pridengusi gėlių emodžiais, tiek vilkinti raudoną bikinį. „Žaidimai Ramiajame vandenyne dar nieko nenuskriaudė“, – prie nuotraukų brūkštelėjo atlikėja.
2021-10-02

Čarlzas seka sūnaus pėdomis: turės vaizdo įrašų kanalą „Amazon“

Princas Čarlzas nusprendė pasekti Harry ir Meghan pėdomis – sosto įpėdinis pranešė susikūręs savo asmeninį „Amazon Prime Video“ kanalą.  Princas Čarlzas susikurti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų kanalą nusprendė sekdamas Harry ir Meghan pavyzdžiu. Pora yra pasirašiusi kontraktą su kita filmų platforma – „Netflix“. Šis Čarlzo žingsnis bus skirtas Niujorko klimato savaitei paminėti. Princas jau ilgus metus domisi aplinkosauga ir klimato kaitos stabdymu.
2021-09-26

„Netflix“ filme – buvusio JAV pareigūno liudijimas apie Lietuvoje kalintą vieną iš Rugsėjo 11-osios išpuolių organizatorių

Amerkiečių kompanijos „Netflix“ sukurtame dokumentiniame filme buvęs Federalinio tyrimų biuro (FTB) pareigūnas teigia, kad Lietuvoje amerikiečių žvalgybos kalėjime laikytas vienas iš Rugsėjo 11-osios išpuolių JAV organizatorių palestinietis Abu Zubaydah'a. LNK Žinios pranešė, kad amerkiečių kompanija „Netflix“ sukūrė dokumentinį filmą apie amerikiečių kovą su terorizmu. Jame kalbama ir apie Lietuvą.

Ant „Emmy“ apdovanojimų raudonojo kilimo – drasūs įvaizdžiai ir ryškios spalvos

Sekmadienio naktį Los Andžele, JAV įvyko kasmetiniai televizijos apdovanojimai „Emmy“. Ceremonijoje, kurios metu pagerbiami geriausi praėjusių metų serialų ir televizinių filmų aktoriai, triumfavo platformos „Netflix“ serialas „Karūna“ apie britų karališkąją šeimą.  Ant raudonojo kilimo, kaip visada, gausiai besirinkusios žvaigždės nepraleido progos parodyti savo gražiausių apdarų.
2021-09-20
Į viršų