Translyte moterimi tapęs žmogus-kenas meilės neranda: „Tinder“ iš programėlės išmetė po mažiau, nei paros

Rodrigo Alvesas išgarsėjo dėl to, jog ilgus metus atrodė kaip vyriška lėlės Barbės versija Kenas, tačiau dar šių metų pradžioje jis galiausiai apsisprendė, jog nori tapti translyte moterimi ir savo vardą pasikeitė į Jessicos.

Jessica Alves (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
7

Nepaisant to, nepanašu, kad daugybė operacijų ir pakeista lytis translytei atnešė meilę…

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Translyte moterimi tapęs žmogus-kenas meilės neranda: „Tinder“ iš programėlės išmetė po mažiau, nei paros

Neseniai ji pranešė apie tai, kad ir toliau naudoja „Tinder“ pažinčių programėlę, o negana to, stipriai įpyko, kai buvo iš jos pašalinta.

Kaip tikina pati Jessica, tai – tikra diskriminacija, mat iš programėlės ji buvo pašalinta praėjus vos 24 valandoms po to, kai apskritai užsiregistravo „Tinder“.

Tiesa, „Tinder“ teigimu ji pašalinta tik laikinai, nes „pažeidė protokolus“, tačiau pati Jessica įsitikinusi, kad iš tiesų tai dėl to, jog ji – translytė moteris.

„Tinder“ netrukus suskubo ištaisyti šios klaidos – pranešė, jog Jessica buvo pašalinta tik laikinai, kol programėlė galės patikrinti jos nuotraukas.

Jessica Alves

37 metų translytė pasakojo, kad per tą laiką, kol iš programėlės dar nebuvo pašalinta, spėjo susirašyti tik su vienu vyru. Su juo ji apsikeitė numeriais, deja, netrukus jos paskyra buvo pašalinta.

„Iškart susisiekiau su „Tinder“ per elektroninį paštą, o jie man pranešė, kad daugiau niekuomet negalėsiu naudotis „Tinder“, nes pažeidžiau protokolus, nors akivaizdžiai nieko tokio aš nepadariau“, – sakė ji užsienio žiniasklaidai.

REKLAMA

„Manau, kad mane pašalinti norėjo ir kiti programėlės naudotojai, nes galvojo, kad mano anketa netikra. O galbūt buvau pašalinta dėl to, jog esu translytė? Nejaugi aš taip pat neturiu teisės susitikinėti nuotoliniu būdu, ypatingai dabartiniais COVID laikais, kai su žmonėmis negalima susitikti realybėje?“ – toliau piktinosi ji.

Tiesa, nepaisant to, kad dabar ieško meilės „Tinder“, Jessica dar neseniai susitikinėjo su chirurgu Giacomo Urtis. Ji netgi buvo įplieskusi kalbas, kad jiedu – susižadėję, mat buvo pasipuošusi sužadėtuvių žiedu, tačiau žiniasklaidą vėliau patikino, kad tai – tik jos tėvo dovana.

Jessica Alves

Praėjusiais metais nusprendusi tapti moterimi Jessica paprašė chirurgų pašalinti jai Adomo obuolį, netikrą pilvo presą. Taip pat ir vėl pakoreguotas jos veidas, ji nuolat geria moteriškus hormonus. Teigiama, ka visiems savo išvaizdos pokyčiams ji išleido apie 985 tūkst. eurų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie tai, jog svajoja tapti moterimi, Jessica kalbėjo jau šių metų pradžioje. Tiesa, ji tada neslėpė, kad šią savo kelionę moteriškumo link, ji būtų norėjęs pradėti kur kas anksčiau, mat galybės pinigų išleidimas ir bandymas likti vyro kūne, jos laimingu nepadarė. „Išleidau tūkstančius, kad turėčiau netikrą pilvo presą ir bicepsus, tačiau būdamas vyru jaučiausi netikėlis. Nebuvau tuo, kuo norėjau“, – sakė Jessica, kuri tuo metu dar buvo Rodrigo.

Netrukus Rodrigo ėmė domėtis ir tuo, kaip legaliai pasikeisti savo vardą į Jessicos.

R. Alvesas tikina sulaukęs itin daug palaikymo būtent tada, kai pranešė apie savo tranziciją į moterį. „Visi be galo pozityvūs, o vyrai ėmė mane kviesti į pasimatymus“, – džiaugėsi jis.

REKLAMA

Jessica Alves

Tiesa, jo dar laukia paskutinės operacijos, po kurių drąsiai galės vadinti save moterimi, tačiau iki tol jis vartoja moteriškus hormonus. Vis dėlto anksčiau dėl to, kad pats save girdė moteriškais hormonais, R. Alvesas netgi buvo pakliuvęs į ligoninę. 

„Mano oda jau švelnesnė, o krūtys – didesnės. Planuoju pasidaryti krūtinę, lytinio organo keitimo operaciją“, – aiškino jis.

Kalbėdamas TV laidoje Rodrigo pridėjo, kad dabar, kaip ir karalienė, turės du gimtadienius – pirmąjį tada, kai gimė iš tiesų, ir antrąjį, kai gimė kaip moteris.

Ir nors daugeliui toks staigus Alveso sprendimas tapti moterimi pasirodė keistas, iš tiesų, anot jo paties, jis jau 2 metus slapta gyveno kaip moteris. „Kai būdavau vienas ir kiek išgerdavau, persirengdavau kaip mergaitė ir vaikščiodavau taip apsirengęs parke“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
Šlykštu!
2020-10-21 19:28:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
IŠSIGIMĖLIUS REIKIA GYDYTI, O NE REKLAMUOTI JUOS!
Atsakyti
-2

Z
Zoe
2020-10-22 00:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras buvo slykstus o dabar uz ji baisesnes bobos jauciu nera
Atsakyti
-1

F
Fui
2020-10-21 19:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų mumifikuoti tokius gamtos absurdus ir guldyti šalia Lenino, kad parodyti ateitiems kartoms!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų