Billie Eilish pirmąkart nusimetė per didelius drabužius: už tai, kaip atrodo, sulaukė daug aršios kritikos

Viena populiariausių ir vis dar kylančių pasaulio dainininkių, Billie Eilish, neseniai socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą sensaciją. Žinoma atlikėja dažniausiai matoma su minimaliu kiekiu makiažo, o jos drabužiai neatsitiktinai visuomet būdavo keliais dydžiais per dideli.

5

Visai neseniai paparacai pirmąkart užfiksavo, kaip iš tiesų atrodo jos kūno formos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Billie Eilish nusimetė per didelius drabužius: už savo realią figūrą sulaukė daug aršios kritikos

Dar kiek anksčiau užsienio žiniasklaidai mergina paaiškino, kodėl ji visuomet renkasi apkritusius, keliais dydžiais per didelius apdarus. „Priežastis, kodėl aš rengiuosi tik apsmukusiais drabužiais yra ta, jog niekas negali turėti nuomonės apie tai, ko niekuomet nėra matęs. Niekas negali sakyti, kad esu plona ar stora, nes paprasčiausiai jie to nežino“, – yra sakiusi ji.

Dabar, kai žmonės iš tiesų pamatė, kaip atlikėja atrodo, ji sulaukė ir daugybės kritikos – žmonės ėmė kritikuoti jos sudėjimą. 

Nuotrauką galite pamatyti apačioje:

Susidūrusi su šia situacija, Billie paprasčiausiai pasidalijo žinomo influencerio vaizdo įrašu. „Reikėtų pradėti normaliau žiūrėti į tikrus kūnus, gerai?“ – sakė jis.

Tiesa, daugybė žmonių Billie ir palaikė, gyrė už drąsą pagaliau atskleisti, kaip atrodo. Tačiau buvo ir tokių, kurie neprarado progos įgelti. „Per 10 mėnesių Billie Eilish pasidarė kaip 30-metė vyną dievinanti mama“, – sakė jie.

Tai – jau ne pirmas kartas, kai garsi atlikėja sulaukia nemalonaus dėmesio, nukreipto į savo kūną. Kiek anksčiau ji buvo pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame vilki bikinį. Tąkart ji taip pat sulaukė daug kritikos.

„Jis [vaizdo įrašas] buvo labai populiarus. Komentarai buvo tokie: „Man ji nebepatinka, nes kai sulauks 18 metų, taps laisvo elgesio mergina.“ Dieve, negaliu prieš tai laimėti“, – žurnalui „Dazed“ kalbėjo vėliau Billie.

Vis dėlto panašu, kad pati atlikėja jautriai į kritiką nereaguoja ir visuomet už save pastovi. Kiek anksčiau ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame sako: „Jūsų turite nuomonių apie mano nuomones, apie mano muziką, apie mano drabužius, kūną. Kai kurie nekenčia to, ką dėviu. Kai kurie – dievina. Kai kurie tai naudoja, kad sugėdintų kitus, kiti – kad sugėdintų mane. Tačiau visuomet jaučiuosi stebima – niekas nelieka nepastebėta. Tad kol jaučiu jūsų žvilgsnius, nepritarimą, palengvėjimo atodūsius – jei dėl to gyvenčiau, niekuomet nesugebėčiau pajudėti“.


Rašyti komentarą...
.
.
2020-10-27 17:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai klausaisi lietuvos debilisku dainu tada ir nezinosi.
Atsakyti
0

A
Anonimas
2020-10-15 23:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
garsej ejo
Atsakyti
0

t
trittheoves
2020-10-16 12:10:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetaainė suаugušiеms, nоrintiems susirasti pаrtnerį, nоrintiems pаsimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų