dazed

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dazed“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dazed“.

Atlikėja Billie Eilish kardinaliai pakeitė savo įvaizdį: pademonstravo išvaizdos pokyčius

Viena populiariausių ir vis dar kylančių pasaulio dainininkių, Billie Eilish, neseniai socialiniame tinkle pademonstravo kardinalius išvaizdos pokyčius. Moteris atsisakė vizitine kortele tapusių juodų bei žalių plaukų. Instagrame ji paviešino nuotrauką, kurioje ji pademonstravo naują savo įvaizdį. Moteris tapo blondine, o gerbėjai jai negailėjo komplimentų bei tikino, kad ji atrodo nuostabiai.
2021-03-18

Billie Eilish pirmąkart nusimetė per didelius drabužius: už tai, kaip atrodo, sulaukė daug aršios kritikos

Viena populiariausių ir vis dar kylančių pasaulio dainininkių, Billie Eilish, neseniai socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą sensaciją. Žinoma atlikėja dažniausiai matoma su minimaliu kiekiu makiažo, o jos drabužiai neatsitiktinai visuomet būdavo keliais dydžiais per dideli. Visai neseniai paparacai pirmąkart užfiksavo, kaip iš tiesų atrodo jos kūno formos. Dar kiek anksčiau užsienio žiniasklaidai mergina paaiškino, kodėl ji visuomet renkasi apkritusius, keliais dydžiais per didelius apdarus.
2020-10-15
Į viršų