Princas Harry ir vėl pateko į nemalonumus: karalienė jo laukia grįžtančio

Karališkosios šeimos dramos vis nesibaigia. Neseniai pasirodė žinia, jog į Jungtinę Karalystę kuriam laikui grįš princas Harry. 

4

Vis dėlto princas lankysis vienas – Meghan Markle su sūnumi Archie liks JAV.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Harry ir vėl pateko į nemalonumus: karalienė jo laukia grįžtančio

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, princas Harry jau netrukus turėtų grįžti į Londoną, kur susitiks su karaliene Elizabeth II-ąja. Pasirodo, kad moteris nori rimtai pasišnekėti su savo anūku apie tai, ką jis veikia JAV.

Teigiama, kad karališkosios šeimos pavaldiniams jau paliepta ruoštis princo grįžimui. „Pavaldiniai Windsor pilyje gavo nurodymus, jog turėtų ruoštis galimam princo Harry grįžimui. Tai gali įvykti bet kada, per artimiausias savaites, tačiau Meghan vardas minimas nebuvo“, – teigė šaltinis.

„Pasirodo, kad su princu reikia aptarti daug temų. Ne tik apie jo politinius pareiškimus, tačiau ir apie jo vizą JAV. Nepaisant to, kad princui teks 2 savaites izoliuotis, Windsor pilis yra pakankamai didelė bendrauti nepažeidžiant saugaus atstumo“, – pridėjo šaltinis.

Tai gali būti susiję su princo Harry ir Meghan skatinimu amerikiečius balsuoti artėjančiuose rinkimuose. To daryti, jei vis dar turėtų karališkosios šeimos titulus, jiems nebūtų neleidžia. Teigiama, kad nepaisant to, tokį jų žingsnį karališkoji šeima prilygino antausiui. 

„Karališkoji šeima nuolat suka galvas, kur tai veda? Ar tai sutinka su karalienės vertybėmis? Panašu, kad tai – susitarimo pažeidimas“, – dar praėjusį mėnesį teigė kitas šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasklido ir kita žinia – neva princas Harry ir jo mylimoji Meghan jau svajoja ir apie antrąjį vaikelį.

Kaip praneša užsienio žiniasklaidai paatviravę artimi jų šaltiniai, pora jau planuoja antrąjį savo vaikelį. 

„Dabar, kai jaučiasi patogiai savo naujuose namuose, o visa kita jų gyvenime taip pat yra pastovu, Meghan pasakė Harry, kad jau metas antrajam vaikeliui. Ji ir vėl nori susilaukti kūdikio ir nekantrauja visa tai pradėti“, – sakė šaltiniai.

REKLAMA

Kaip teigė šaltiniai, Meghan dievina faktą, kad yra mama, o matydama, koks laimingas Harry yra turėdamas jų sūnų Archie, visa tai ji prilygina tarsi apdovanojimui. Moteris įsitikinusi, kad antrojo vaikelio priežiūrą pavyks puikiai suderinti praktikoje, o kartu tai jiems atneš tik dar daugiau laimės ir meilės. 

„Ji ir Harry su nekantrumu laukia šios naujos fazės jų abiejų gyvenimuose“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
K
Keblu
2020-10-14 14:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jau visam grįžta? Manau, kad norėtų, bet gėda bus prieš visą pasaulį. Amerikoj jis liks nepritapėlis, ne taip buvo augintas, o pastoviai slėptis už sijono irgi ne kas. Karalienė išmintinga, pasiūlys išeitį iš padėties
Atsakyti
-14

P
Paul
2020-10-14 12:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujas Meghan Markle biznio planas. Antras vaikas
Atsakyti
-10

K
Kl
2020-10-14 11:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Normalu kad senelė rūpinasi anūku, nori pamatyti, pasikalbėti..
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų