naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Princesė Diana (nuotr. SCANPIX)

Nepaisant to, kad žmonės ją dievino, princesės Dianos ir karališkosios šeimos santykiai iš tiesų niekuomet nebuvo itin geri, o vienas jos poelgis visus narius kaip reikiant supurtė.

4

Nepaisant to, kad žmonės ją dievino, princesės Dianos ir karališkosios šeimos santykiai iš tiesų niekuomet nebuvo itin geri, o vienas jos poelgis visus narius kaip reikiant supurtė.

REKLAMA

Davusi savo lemtingąjį interviu „Panoramai“, kuriame atskleidė savo istorijos pusę, ji nežinojo, kokios karališkosios šeimos reakcijos sulauks. Negana to, buvo viena priežastis, dėl kurios ji vis dėlto gailėjusi apskritai prašnekusi.

Vis dėlto suvokdama, kad šeima viso to tikrai nepriims geruoju, ji sugebėjo tai nuslėpti. Interviu iš jos ėmė žurnalistas ir geras draugas Martinas Bashniras, tačiau kai jos liokajus gavo užduotį nuvykti jį atsivežti, kokiu tikslu tuomet tai daro, nenutuokė ir jis. Negana to, atgabenti Martiną jis privalėjo paslėpęs po antklode, kad niekas rūmuose to nesužinotų.

Žinoma, princesė paslaptyje interviu laikė todėl, kad jo metu ketino aptarti privačiausias savo ir karališkosios šeimos gyvenimo detales bei stipriai juos sukritikuoti. Ji kalbėjo apie meilės romanus ir komentarus, kurių sulaukdavo iš karalienės.

REKLAMA

Vis dėlto prieš pasirodant interviu. BBC vadovai nusprendė, kad karališkosios šeimos mulkinti negalima, ir paprašė, kad Diana juos vis dėlto informuotų dar prieš pasirodant interviu. 

REKLAMA

Ši, savo ruožtu, nusprendė informuoti svarbiausią karalienės personalo asmenį, Robertą Fellowes. Kai ši jam pranešė žinias, jis pagalvojo, kad tai – paprasčiausias interviu apie labdarą. Tačiau kai ji viską patikslino, ramybė tarsi dingo, o visa Jungtinė Karalystė su nekantrumu ėmė laukti minėto interviu.

„Ši programa galėjo reikšti arba BBC, arba karališkosios šeimos pabaigą, o dar labiau tikėtina, kad abiejų“, – sakė vienas iš BBC vadovų pridėdamas, kad net tai jo nesustabdė nuo minties, jog transliuoti minėtą interviu yra būtina.

REKLAMA

Ne ką mažiau jaudinosi ir Diana. Karališkosios šeimos ekspertas Robertas Kay tikino, kad ji buvo nervinga, bijojo žmonių reakcijos, tačiau žurnalistas, kuriam ji davė interviu, ją vis patikindavo, kad ji elgiasi teisingai.

Tiesa, to, ką Diana pasakė, nesitikėjo niekas. Moteris išdavė viską – prabilo apie savo asmeninį gyvenimą, pripažino savo jausmus ir kaip ją verčia jaustis nauja princo Charleso mylimoji Camilla. 

Vis dėlto po jo ji dėl kai ko ir gailėjosi. Kaip teigė jos liokajus Paulas, moteris itin bijojo savo vaikų – princų Harry ir Williamo – reakcijų. 

REKLAMA
REKLAMA

„Ji kartą man pasakė, jog gailisi, kad pasakė tiek daug. Jai buvo baisu, ką pagalvos berniukai. Ji bijojo jų reakcijos, nes jie vis dar buvo vaikai. Sunku išgirsti, kad jų mama per televiziją sako, jog yra įsimylėjusi Jamesą Hewittą, kaip jį dievina“, – sakė jis.

„Ji visuomet galvojo, kad jos berniukai – pasaulio centras, jos gyvenimo centras, ir niekas jai nebuvo svarbiau, nei jie“, – sakė liokajus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų