Holivude ne viskas auksu žiba: Alba papasakojo apie beprotišką taisyklę, kurios laikytis buvo neįmanoma

Nors Holivudas visais laikais buvo vaizduojamas kaip tikra svajonė, iš tiesų čia galioja daugybė taisyklių, pagal kurias turi „žaisti“ net ir garsiausi pasaulio veidai.

Jessica Alba (nuotr. SCANPIX)
5

Neseniai populiari aktorė Jessica Alba paviešino, ką jai teko patirti, kai ją pakvietė pasirodyti viename iš serialo „Beverli Hilsas 90210“ epizodų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Holivude ne viskas auksu žiba: Alba papasakojo apie beprotišką taisyklę, kurios laikytis buvo neįmanoma

Tiesa, nors viskas vyko kur kas seniau, 39 metų aktorė apie tai prabilo tik dabar, kai Holivude jau yra įsitvirtinusi.

Pasirodo, kad kai ją pakvietė suvaidinti garsiame 90-ųjų seriale, ji iškart buvo įspėta, jog filmavimo aikštelėje nė su vienu aktoriumi nebandytų užmegzti akių kontakto. 

Anot jos, vaidinti tokiomis sąlygomis buvo itin sunku. „Nė vienam aktoriui negalėjau pažvelgti į akis. Tai buvo labai keista, ypatingai, kai turi su jais vaidinti tose pačiose scenose. Viskas skambėjo taip: „Tau neleidžiama nė su vienu aktoriumi užmegzti akių kontakto, arba būsi išmesta iš filmavimo aikštelės“, – pasakojo ji.

Jessica suvaidino 8-ajame serialo „Beverli Hilsas 90210“ sezone. Čia ji vaidino Leanne – nėščią paauglę, kuri įėjo į kliniką, kurioje dirbo Kelly Taylor (aktorė Jennie Garth).

Tiesa, būtent ši rolė atvėrė jai daugybę galimybių Holivude. Suvaidinus Leanne, jai tarsi atsivėrė pramogų pasaulio duris, ir tuomet jau sekė tokios juostos, kaip „Honey“ ar „Fantastic Four“.

Jessica Alba

Kaip dabar paaiškėjo, ne vien serialas „Beverli Hilsas 90210“ turėjo tokią taisyklę. Per pastarąjį mėnesį vis daugiau Holivudo vilkų prabilo apie sunkumus ir minėtą „jokio akių kontakto“ taisyklę, kai turėdavo bendrauti su savo bosais. 

REKLAMA

Sunku patikėti, bet, pavyzdžiui, to reikalavo net garsioji laidų vedėja Ellen DeGeneres, kuri pasirodė Australijos prodiuserio rytinėje laidoje. Kaip jis teigė, jam taip pat nebuvo galima žiūrėti į garsiąją moterį. 

Savo ruožtu Ellen tai paneigė, o tokius gandus vadino „nesveikais“: „Tai beprotiška ir nėra tiesa, nė nežinau, kaip tai prasidėjo. Tai nėra tai, kas aš esu. Prašau, žiūrėkite man į akis“, – sakė moteris.

Vis dėlto gandai apie tai, kad su ja dirbti – beprotiškai sunku, sklando jau kurį laiką.

Kaip teigia buvę jos darbuotojai, darbas E. DeGeneres namuose priminė karo sąlygas, o ir atleisdavo ji žmones su pasitenkinimu. Negana to, ji tai darydavo už menkiausias darbuotojų klaidas. Vienas jos darbuotojas netgi teigė, kad darbas Ellen buvo „nuodingas“.

Kaip pasakojo buvę žvaigždės darbuotojai, kiekvieną dieną jiems būdavo pateikiamas pajuoką keliantis darbų sąrašas, kurį Ellen visuomet palydėdavo niurzgėjimu. Moteriai nepasitenkinimą keldavo viskas – jei maistas būdavo patiekiamas ne tuose induose, jei druskinė būdavo paliekama ne toje vietoje, ar jei jos kava būdavo patiekiama su kitokia puta, nei jai patinka.

Negana to, valytojoms ji netgi palikdavo specialius spąstus norėdama patikrinti, ar jos išties dulkes išvalė iš visur, iš kur įmanoma. 

E. Degeneres darbuotojai retai kada išdirbdavo jai bent kelis mėnesius, o kartą namų ūkvedys buvo atleistas vos po 2 valandų, kai gavo darbą.

O štai asmens sargybiniai ar įvairūs kiti darbininkai į darbą eidavo net nenoromis, nes Degeneres nuolat kritikuodavo ir skanuodavo jų darbą, nepaisant to, kad visuomenėje būdavo žinoma dėl frazės „būkime vieni kitiems malonūs“.

REKLAMA

„Po visko, kas apie ją buvo pasakyta darbe, galite įsivaizduoti, kokia siaubinga ji būdavo namuose. Kartais ji ant mūsų rėkdavo, tačiau dažnai naudodavo siaubingą toną – tokį, lyg būtum niekas“, – pasakojo buvęs E. Degeneres darbuotojas.

„Ji buvo pasiruošusi kankinti, o tu turėdavai sėdėti ir klausyti, nes tau juk už tai mokama. Ellen – baisiausias žmogus, kokį man yra tekę sutikti gyvenime. Ji dievindavo atleisti žmones“, – toliau pasakojo jis.

Liepos mėnesio pabaigoje „The Ellen Show“ dirbę žmonės užsienio žiniasklaidai papasakojo apie tai, ką iš tiesų reiškia dirbti su tokia moterimi, kaip garsioji Ellen. Ir nors daugeliui laidoje ji atrodo itin linksma ir dosni, iš tiesų, anot buvusių darbuotojų, jos tokia toli gražu nebūtų galima pavadinti tada, kai išsijungia kameros.

Dar kovo mėnesį komikas Kevinas T Porteris „Twitter“ paskelbė įrašą, kuriame Ellen pavadino bjauriausiu gyvu žmogumi. Jis turėjo omenyje sunkiai protu suvokiamas istorijas, į kurias atsakė daugybė žmonių. 

Vienas iš atsakiusiųjų buvo televizijoje dirbantis Benjaminas Siemonas, kuris teigė, kad žvaigždės – itin jautri nosis. „Dėl to visi privalo pasivaišinti guma, kuri stovi prie jos ofiso, prieš norėdami su ja pasikalbėti. Tačiau jei ji pagalvos, kad jūs vis tiek jai dvokiate, gali netgi liepti eiti namo ir palysti po dušu“, – teigė jis.

Viena padavėja aprašė istoriją apie tai, kaip E. DeGeneres kažkada parašė ją apskundžiantį laišką dėl to, jog jos nagų lakas buvo netvarkingas.

Dar vienas buvęs darbuotojas aiškino, kad jos kampanija „Be kind“ yra melaginga, nes ji maloni ir gera būna tik tada, kai yra įjungtos kameros.

REKLAMA

Trečias darbuotojas tikino, kad buvo atleistas po to, kai pasiėmė laisvą dieną, nes jo šeimos narys pateko į avariją ir žuvo.

Daugiau nei 30 Ellen darbuotojų patvirtino ir tai, kad koronaviruso krizės metu daugiau nei mėnesį nežinojo jokios informacijos nei apie savo darbo balandas, nei užmokestį.

E. DeGeneres laidos kūrėjai užsienio žiniasklaidai teigė, kad į tokius kaltinimus ketina pasižiūrėti itin rimtai. 

Tiesa, kai E. Degeneres buvo sukritikuota dėl sąlygų, kurias padarydavo savo darbuotojams, dirbantiems prie jos laidos, moteris netrukus nusprendė atsiprašyti, jog nesugebėjo visur būti geriausia ir nuvylė tiek žmonių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų