Vėžiu serganti „San Francisko raganos“ žvaigždė pasidalijo jautriu įrašu: dar nėra pasirengusi atsisveikinti

Serialo „San Francisko raganos“ žvaigždė Shannen Doherty jau kurį laiką yra susigyvenusi su mintimi, jog serga krūties vėžiu, o prie minties, jog amžinai šiame pasaulyje nebus, ji pratina ne tik savo šeimą, bet ir sekėjus.

4

Neseniai socialiniuose tinkluose žinoma moteris pasidalijo jautriu vaizdo įrašu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vėžiu serganti „San Francisko raganos“ žvaigždė pasidalijo jautriu įrašu: dar nėra pasirengusi atsisveikinti

Pasirodo, kad moteris jau kurį laiką svajoja apie žinutes, kurias galės palikti savo šeimas, kadangi jos vėžys darosi vis labiau nepakeliamas. Priimtiniausi aktorei – vaizdo įrašai, kuriuose ji drąsiai parodo, kokia yra laiminga.

Nepaisant to, kad S. Doherty yra įsitikinusi, kad gyvens dar 10-15 metų, tačiau ji jau ėmė ruošti laiškus mylimiausiems žmonėms, o socialiniuose tinkluose pasidalija ir vaizdo įrašais, kaip savotišku savo palikimu.

49 metų aktorė neseniai „Instagram“ savo beveik 2 mln. sekėjų siekiančiai auditorijai parodė vaizdo įrašą, kuriame virtuvėje šoka kartu su savo vyru Kurtu Iswarienko. 

„Manau, kad man prireiks šokio pamokų….“ – rašė ji.

Neseniai žurnalui „Elle“ S. Doherty pasakojo, kad vis dar yra dalykų, kuriuos nori pasakyti savo motinai, o taip pat ji trokšta, kad jos vyras Kurtas suprastų, koks jai yra brangus.

„Kai ateina laikas visa tai pasakyti, jausmas toks, lyg viskas pasibaigtų. Atrodo, kad baigi gyvenimą, o aš jo baigti dar nesu pasiruošusi. Jaučiuosi taip, tarsi būčiau labai sveikas žmogus. Sunku viską pabaigti, kai jauti, jog dar galėtum gyventi 10 ar 15 metų“, – kalbėjo ji.

„Stengiuosi džiaugtis visais mažais dalykais, kurių dauguma žmonių nemato ar priima kaip savaime suprantamus. Maži dalykai mane žavi“, – tame pačiame interviu atviravo ji.

Apie tai, kad serga vėžiu, Shannen sužinojo 2019-ųjų vasarį. Ir net ir dabar ji nepasiduoda ir iki šiol gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja TV projektuose, stengiasi tapti žmonių, kovojančių su krūties vėžiu, veidu.

Kiek anksčiau Shannen kalbėjo ir apie tai, jog sunku priimti diagnozę – visuomet atrodo, kad tai gali vykti kitiems, bet ne jai.

„Nemanau, kad pati tai jau suvokiau. Tikrai sunku nuryti šią karčią tabletę. Būna dienų, kai galvoju: „Kodėl aš?“ arba „O kodėl gi ne? Kas dar? Kas dar be manęs to nusipelno?“ To nenusipelno nė vienas. Sakyčiau, kad mano pirmoji reakcija visada buvo susijusi su tuo, kaip pranešiu savo tėvams“, – praėjusiais metais sakė ji.


Rašyti komentarą...
A
2020-10-28 23:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filme "Beverly hills90210" ji turėjo Brendos vaidmenį... Buvo epizodas, kai jai įtarinėjo krūties vėžy... :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų