Pasižvalgykite po 100 mln. vertės Brosnano namus: įkvėpė juostą apie Jamesą Bondą

Legendinis Holivudo aktorius Pierce’as Brosnanas parduoda savo įspūdingą, net 100 mln. dolerių (85 mln. eurų) vertės namą Malibu.

10

Ir nors jo kaina išties įspūdinga, ne ką mažiau įspūdingas ir pats namas, o negana to, jis yra įkvėptas Jameso Bondo filmo, kuriame vaidino ir pats aktorius.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasižvalgykite po 100 mln. vertės Brosnano namus: įkvėpė juostą apie Jamesą Bondą

Būtent tokį namo dizainą įkvėpė 1997-ųjų juosta apie garsųjį agentą „Tomorrow Never Dies“, kuriame P. Brosnanas suvaidino pagrindinį vaidmenį.

Name įrengti net 5 miegamieji, 2 barai, muzikos kambarys, vyno rūsys, kino salė, sporto salė, spa, baseinas, o jo teritorijoje galima rasti ir privatų paplūdimį. Taip pat čia įkurtas ir svečių namas.

Namas pastatytas 2010-aisiais pastatytas ekologiškomis sąlygomis, o taip pat įkvėpimo čia buvo semtasi ir iš tailandiečių kultūros, mat būtent Tailande buvo filmuojama ir minėta juosta. 

Ypatingai daug dėmesio čia buvo skirta ir saugumui – pavojaus atveju, signalas iškart siunčiamas vietiniam šerifui.

Teigiama, kad 67 metų aktorius ir jo 56 metų žmona Keely Shaye Smith parduoda namą todėl, jog jų vaikai jau užaugo ir išsikėlė gyventi patys. Tuo tarpu pora šiuo metu daugiau laiko praleidžia Havajuose, kur taip pat turi namus.

Nepaisant to, puslapyje, kuriame pardavinėjamas žvaigždės būstas, namas yra apibūdinamas kaip „vienąkart per gyvenimą pasitaikantys namai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų