Už vyro su negalia ištekėjusi moteris tokios reakcijos nesitikėjo: žmonės apipylė purvais

Tekėdama už mylimojo Shane’o Burcew, Hannah Ayward tikrai nesitikėjo, kad jų santuoka pritrauks tiek dėmesio, o negana to – neigiamo. 

13

Tiesa, taip tikriausiai ir nebūtų nutikę, jei ne faktas, kad Shane’as – neįgaliojo vežimėlyje.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Už vyro su negalia ištekėjusi moteris tokios reakcijos nesitikėjo: žmonės apipylė purvais

Pora susituokė savo namų sode kiek anksčiau rugsėjo mėnesį, Mineapolyje. Tai paskatino pasaulyje susiklosčiusi situacija dėl koronaviruso – iš tiesų jiedu ketino iškelti kur kas didesnes vestuves.

Pasidaliję gražiomis savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose jiedu abu sulaukė daug dėmesio, o ypatingai sukritikuota nuotaka – daugelis tikino, kad jų vedybos – tik apgaulė.

S. Burcew kenčia nuo retos raumenų ligos, tad visą savo gyvenimą, nuo to laiko, kai jam suėjo 2, jis praleido neįgaliojo vežimėlyje. Negana to, jo žmoną daugelis paprasčiausiai supainioja su slauge.

„Jis, tikriausiai, turtingas?“, „Tai tikriausiai pokštas“, „Iš tiesų, negi ji neturi daugiau su kuo santykiauti?“, „Sakau tai  be ketinimo atsiprašyti. Esu įsitkinęs, kad ši moteris ištekėjo už jo dėl pinigų, o ne dėl meilės. Kai kurios moterys dėl pinigų padarys viską, net jei joms teks apsimesti, kad gautų tai, ko nori. Ne, tai nėra tikra meilė“, – tokie ir panašūs komentarai pasipylė po jų vestuvių nuotraukomis.

Iš tiesų pora susitikinėja jau 4 metus, ir prie to, kad žmonės nesupranta jų santykių, jau yra pratę. 

„Jei pastarieji du metai, kai turiu „YouTube“ kanalą, mane kažko ir išmokė, tai fakto, kad visų pamokyti negali. Nesvarbu, ką darysite, kai kurie tiesiog kritikuos. Rūpintis tokių žmonių nuomonėmis yra laiko švaistymas, o bėgant laikui supratau, kad kur kas geriau į tokius komentarus tiesiog nereaguoti“, – teigė Hannah.

„Prieš kelis metus tokius žodžius skaityti buvo skausminga. Kurį laiką tikėjau, kad kai Shawnas ir aš tapsime vyru ir žmona, žmonės mūsų santykiais abejoti nustos ir supras, kad tai – tikra. 

Žinoma, buvau naivi. Reikėjo laiko, tačiau dabar aš esu pasirengusi visiškai tokiems žmonėms atleisti. Shane’as ir aš ir toliau ketiname dalintis savo turiniu ir istorijomis tikėdamiesi, kad sveiki žmonės ir žmonės su negalia gali būti lygiaverčiais partneriais. O tokie komentarai mus tik užveda“, – pridėjo ji.

Shane’as socialiniuose tinkluose taip pat rašė tai, jog rugsėjo pradžioje vedė savo geriausią draugę. „Tai nebuvo vestuvės, kurias įsivaizdavome iš pat pradžių, tačiau tai buvo gražus momentas, pripildytas svarbiausio dalyko – mūsų meilės vienas kitam. Aš esu nepaprastai laimingas ir labai daug šypsausi“, – rašė jis.


Rašyti komentarą...
L
Lukas
2020-09-29 07:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kadanors turesi vaiką su tokia negalia? Ar ji tesiog išmesi? Gal pas tave Hitlerio taisykles galvoje yra, kad tik sveiki išgyvena, o neigalius i dujas imest reikia? Galvok ka rašai, nepavydek svetimos meilės jai pati jos nerandi. Turbut atrodai kaip šmėkla tai ir meilės nesupranti.
Atsakyti
-24

K
Kristina
2020-09-28 09:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuolei jus.
Atsakyti
-8

A
Antanas
2020-09-29 02:11:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš už jų santuoka.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų