Prabilo buvę DeGeneres namų darbuotojai: nuo spąstų iki paniekinimo tono – vadina moterį baisiausiu kada sutiktu žmogumi

Liepos mėnesio pabaigoje JAV pasirodė netikėta žinia – viena mylimiausių TV laidų vedėjų Ellen DeGeneres, pasirodo, tokia žavi tik prieš kameras. Joms išsijungus moteris parodo kitą veidą, apie kurį garsiai kalbėti ėmė vis daugiau jos buvusių pavaldinių. 

5

Tiesa, dabar paaiškėjo ir tai, kad ji nemaloni buvo ne tik kolegoms, bet ir personalui, kuris dirbo jos namuose.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo buvę DeGeneres namų darbuotojai: nuo spąstų iki paniekinimo tono – vadina moterį baisiausiu kada sutiktu žmogumi

Kaip teigia buvę jos darbuotojai, darbas E. DeGeneres namuose priminė karo sąlygas, o ir atleisdavo ji žmones su pasitenkinimu. Negana to, ji tai darydavo už menkiausias darbuotojų klaidas. Vienas jos darbuotojas netgi teigė, kad darbas Ellen buvo „nuodingas“.

Kaip pasakojo buvę žvaigždės darbuotojai, kiekvieną dieną jiems būdavo pateikiamas pajuoką keliantis darbų sąrašas, kurį Ellen visuomet palydėdavo niurzgėjimu. Moteriai nepasitenkinimą keldavo viskas – jei maistas būdavo patiekiamas ne tuose induose, jei druskinė būdavo paliekama ne toje vietoje, ar jei jos kava būdavo patiekiama su kitokia puta, nei jai patinka.

Negana to, valytojoms ji netgi palikdavo specialius spąstus norėdama patikrinti, ar jos išties dulkes išvalė iš visur, iš kur įmanoma. 

E. Degeneres darbuotojai retai kada išdirbdavo jai bent kelis mėnesius, o kartą namų ūkvedys buvo atleistas vos po 2 valandų, kai gavo darbą.

O štai asmens sargybiniai ar įvairūs kiti darbininkai į darbą eidavo net nenoromis, nes Degeneres nuolat kritikuodavo ir skanuodavo jų darbą, nepaisant to, kad visuomenėje būdavo žinoma dėl frazės „būkime vieni kitiems malonūs“.

„Po visko, kas apie ją buvo pasakyta darbe, galite įsivaizduoti, kokia siaubinga ji būdavo namuose. Kartais ji ant mūsų rėkdavo, tačiau dažnai naudodavo siaubingą toną – tokį, lyg būtum niekas“, – pasakojo buvęs E. Degeneres darbuotojas.

„Ji buvo pasiruošusi kankinti, o tu turėdavai sėdėti ir klausyti, nes tau juk už tai mokama. Ellen – baisiausias žmogus, kokį man yra tekę sutikti gyvenime. Ji dievindavo atleisti žmones“, – toliau pasakojo jis.

REKLAMA

Liepos mėnesio pabaigoje „The Ellen Show“ dirbę žmonės užsienio žiniasklaidai papasakojo apie tai, ką iš tiesų reiškia dirbti su tokia moterimi, kaip garsioji Ellen. Ir nors daugeliui laidoje ji atrodo itin linksma ir dosni, iš tiesų, anot buvusių darbuotojų, jos tokia toli gražu nebūtų galima pavadinti tada, kai išsijungia kameros.

Dar kovo mėnesį komikas Kevinas T Porteris „Twitter“ paskelbė įrašą, kuriame Ellen pavadino bjauriausiu gyvu žmogumi. Jis turėjo omenyje sunkiai protu suvokiamas istorijas, į kurias atsakė daugybė žmonių. 

Vienas iš atsakiusiųjų buvo televizijoje dirbantis Benjaminas Siemonas, kuris teigė, kad žvaigždės – itin jautri nosis. „Dėl to visi privalo pasivaišinti guma, kuri stovi prie jos ofiso, prieš norėdami su ja pasikalbėti. Tačiau jei ji pagalvos, kad jūs vis tiek jai dvokiate, gali netgi liepti eiti namo ir palysti po dušu“, – teigė jis.

Viena padavėja aprašė istoriją apie tai, kaip E. DeGeneres kažkada parašė ją apskundžiantį laišką dėl to, jog jos nagų lakas buvo netvarkingas.

Dar vienas buvęs darbuotojas aiškino, kad jos kampanija „Be kind“ yra melaginga, nes ji maloni ir gera būna tik tada, kai yra įjungtos kameros.

Trečias darbuotojas tikino, kad buvo atleistas po to, kai pasiėmė laisvą dieną, nes jo šeimos narys pateko į avariją ir žuvo.

Daugiau nei 30 Ellen darbuotojų patvirtino ir tai, kad koronaviruso krizės metu daugiau nei mėnesį nežinojo jokios informacijos nei apie savo darbo balandas, nei užmokestį.

E. DeGeneres laidos kūrėjai užsienio žiniasklaidai teigė, kad į tokius kaltinimus ketina pasižiūrėti itin rimtai. 

Tiesa, kai E. Degeneres buvo sukritikuota dėl sąlygų, kurias padarydavo savo darbuotojams, dirbantiems prie jos laidos, moteris netrukus nusprendė atsiprašyti, jog nesugebėjo visur būti geriausia ir nuvylė tiek žmonių. 


Rašyti komentarą...
,
,
2020-09-14 13:09:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazin ar ta draugauja su Markle, nes abi labi tokios.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų