Su lietuve išsiskyrusio „Laukinukės“ žvaigždės Cimarro širdis vėl laisva? Užminė mįslę

Serialo „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro dar prieš beveik dvidešimt metų kaitino kraują serialo gerbėjoms. 49-erių aktorius socialiniuose tinkluose dažnai pasidalija akimirkomis iš asmeninio gyvenimo.

Mario Cimarro  (nuotr. Instagram)

Panašu, kad su lietuve Deimante Andriuškaite draugavusio Mario širdis ir vėl laisva. Praėjusių metų spalį vyras vyras buvo pasipiršęs modeliui iš Slovakijos.

Tą kartą aktorius įsikėlė nuotrauką ir pranešė džiugia žinią, jog pasipiršo savo mylimajai. Pora sulaukė daugybės sveikinimų.

„Ateina laikas, kai nuodugniai ieškojęs, pagaliau atrandi siela su kuria gali keliauti, kalbėtis akimis, sustoti, medituoti, švęsti ir įsipareigoti, ypač nuostabu, jei ji sako „taip“, – po nuotrauka rašė Mario.

Tačiau pramogų pasaulyje sklinda gandai, kad vyro širdis ir vėl laisva, Socialiniuose tinkluose nebeliko nuotraukų su mylimąja, o pats aktorius visur pasirodo vienas.

Mario aktyviai su savo milijonine gerbėjų armija socialiniame tinkle „Instagram“ dalijasi nuotraukomis iš asmeninio gyvenimo. Čia netrūksta įvairių kadrų iš fotosesijų, vaizdo įrašų iš renginių ar filmavimų, bet taip pat ir jo asmenukių. 

tv3.lt primena, kad dar visai neseniai M. Cimarro buvo dažnas svečias Lietuvoje. Žinomas aktorius buvo užmezgęs romantiškus santykius su modeliu Deimante Andriuškaite. Pora netgi buvo susižadėjusi, tačiau netrukus paskelbė apie skyrybas. Skirtingais keliais modelis ir aktorius pasuko abipusiu sutikimu ir liko draugais. Anot D. Andriuškaitės, judviejų meilę išardė atstumas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų