Galkinas davė atsaką po kalbų apie byrančią santuoką: dalijasi šeimos kadrais

Vasarą užsienio žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia, jog pradėjo klibėti Alos Pugačiovos bei Maksimo Galkino santuoka.

9

Pasirodė daugybę gandų, kad pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Į šią situaciją įsikišo ir buvęs A. Pugačiovos mylimasis – Filipas Kirkorovas. Popkaralius pasakė, kad sunkią akimirką jis yra pasirengęs palaikyti buvusią žmoną.

Tačiau pora visas abejones išsklaidė pasidalydami nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Sutuoktiniai atrodo laimingi, o pati primadona fotografijoje rodė liežuvį. Tokiu gestu ji parodė, kad gandai yra tik gandai.

Taip pat pora rugsėjo 18-ąją atšventė dvynių Jelizavetos ir Hario septintąjį gimtadienį, Galkinas dalijosi šventės akimirkomis.

Instagrame publikuotame įraše vaikai laiko po keletą dovanų maišelių. Šeima vieni kitus apdovanoja smulkiomis dovanėlėmis. Aplink pridėta daugybė dovanų ir pilni maišai staigmenų. Dvynių veiduose plačios šypsenos.

Ant sofos sėdinti Ala iš vaikų taip pat sulaukė dėmesio, sūnus jai padovanoja gėlių, o savo dvynei maišeli su dovanomis. Mažoji taip pat įteikė dovaną savo broliukui.

Žengė į pirmą klasę

Šiemet Alos Pugačiovos bei Maksimo Galkino dvyniai tapo pirmokais. Maksimas Galkinas dalijosi rugsėjo 1-osios šventės akimirkomis.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pugačiovos bei Galkino dvyniai žengė į pirmąją klasę: dėmesį atkreipė ir 71-erių primadona

Instagrame M. Galkinas paviešino, kaip atrodė jo vaikų – Lizos bei Hario šventė.

„Mokykla. Štai ir atėjo Rugsėjo 1-oji. Ruošėsi, rūpinosi, pasipuošė ir nuėjo“, – brūkštelėjo vyras.

Vaizdo įraše nufilmuota iškilminga rugsėjo 1-osios ceremonija. Vaikučiai pasipuošę uniformomis, dailiai susišukavę bei nekantriai laukia naujų mokslo metų pradžios.

Vaizdo įraše pasirodo ir M.Galkinas bei A.Pugačiova. Moteris pasipuošė baltos spalvos suknele, juoda odine striuke. Gerbėjai negailėjo gražiausių žodžių primadonai bei gyrė, jog ji atrodo kur kas jauniau.

Akį patraukė ir meilūs M.Galkino bei A.Pugačiovos apsikabinimai. Jiedu nuolat šypsojosi bei nevengė demonstruoti šiltų jausmų.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.

Tam tikra prasme Alla susigrąžino prarastą laiką: pasak žvaigždės, jokioje santuokoje ji nebuvo tokia laiminga kaip su Maksimu. Be to, kai gimė Kristina Orbakaitė, Primadonna dukrą dažnai palikdavo močiutės globai, dėl ko vėliau gailėjosi. Dabar dainininkė turi galimybę skirti vaikams rūpestį, dėmesį ir meilę, kurios, deja, neteko jos vyresnioji dukra.

Žavingi vaikai, protinga žmona, svaiginanti karjera – panašu, kad Maksimas Galkinas pasiekė sėkmę visose gyvenimo srityse. Ir nors internete periodiškai pasirodo žinios apie artėjančias Galkino skyrybas ir jam priskiriamus romanus, menininko aplinka neabejoja: sutuoktinių namuose vis dar karaliauja meilė ir romantika.


Rašyti komentarą...
V
Vat.
2020-11-19 10:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam burti ir dauginti pletkus?. Normaliai auga šeiimyna , tėvai rūpinasi vaikais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų