Neseniai dukrelę pagimdžiusi Perry – apimta siaubo: teko kreiptis net į teismą

Dainininkė Katy Perry kartu su aktoriumi Orlando Bloomu visai neseniai sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė dukrelė.

5

Vis dėlto garsi pora savo laime ramiai džiaugtis negali – visai neseniai jiems teko susidurti ir su itin nemaloniais išgyvenimais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai dukrelę pagimdžiusi Perry – apimta siaubo: teko kreiptis net į teismą

Kaip pranešama užsienio žiniasklaidoje, visai neseniai jiedu susidūrė su persekiotoju, o norėdami nuo jo apsisaugoti ateityje, netgi kreipėsi į aukštesnes institucijas su siekiu gauti minėto asmenims suvaržymo leidimą, kad šis daugiau niekuomet negalėtų artintis. 

Teigiama, kad vyras, vardu Williamas, netikėtai pasirodė jų gyvenamojoje vietoje, neteisėtai peržengė jos ribas. Vyras paprasčiausiai pasirodė ant O. Bloomo ir K. Perry namų pievelės rugsėjo 8 dieną. 

Negana to, jis pasidalijo grasinimais O. Bloomui „Twitter“ socialiniame tinkle. K. Perry šis įvykis be galo išgąsdino – moteris ypatingai norėjo apsaugoti savo mylimąjį Orlando Bloomą ir jų dukrelę Daisy. Moteris itin jaudinasi dėl visos šeimos saugumo.

„Labai bijau, kad jis gali turėti ginklų. Taip pat labai bijau ir dėl savo, savo partnerio saugumo, taip pat ir draugų bei artimųjų“ , – tegė K. Perry.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad minėtasis Williamas yra benamis, gyvena mašinoje. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar dainininkė nustebino gerbėjus pranešdama, kad laukiasi, itin originaliu būdu.

Tai ji pranešė naujausios savo dainos vaizdo klipe „Never Worn White“. Romantišką kūrinį įkvėpė jos santykiai su 43 metų aktoriumi, su kuriuo ji susitikinėja nuo 2016-ųjų. 

Apsirengusi balta suknele, vaizdo klipe Perry dainuoja: „Matau mus už 60 metų su visu šeimos medžiu“, o vaizdo klipe pabaigoje ji parodo savo suapvalėjusias kūno formas.

Savo „Instagram“ dainininkė taip pat pasidalijo keliomis mintimis bei pridėjo, kad jaučiasi itin laiminga.

K. Perry tai bus pirmasis vaikelis, o štai aktorius Bloomas turi 8-metį sūnų iš ankstesnių santykių su manekene Mirand Kerr.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų