Visa tiesa apie Timati vaiko mamą: sunki vaikystė, patyčios, smurtas ir pasibaigusi draugystė su reperiu

Timati ir Nastya Reshetova buvo kartu maždaug 6 metus. Pernai jie susilaukė sūnaus. Atrodytų, kad visavertis šeimos gyvenimas ką tik prasidėjo. Tačiau moteris netikėtai paskelbė apie išsiskyrimą su reperiu. Tiesa, šis išsiskyrimas jos gyvenime nebuvo vienintelis sunkus dalykas, kuris nutiko. Pasirodo, jos vaikystė nebuvo pavydėtina.

11

Apie tai pranešė portalas starhit.ru.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Timati ir Anastasija Reshetova

Mokykloje bendraamžiai ją pašiepė dėl aukšto ūgio, o griežtas jos pulkininko-tėvo auklėjimas neprisidėjo prie moteriškumo ugdymo. Mergina siekė nepriklausomybės ir greitai paliko tėvo namus. Pirmąsias pajamas jai atnešė modelio karjera.

Mergina galėjo ir toliau užsidirbti pragyvenimui už pinigus, kuriuos gaudavo iš modelio darbo, tačiau tai jai labai greitai nusibodo. Netrukus likimas pasisuko staigiu posūkiu. Ji susipažino su reperiu Timati.

Sunki vaikystė

Anastasija ir jos jaunesnioji sesuo Valya gimė ir augo Maskvoje. Merginos buvo labai mažos, kai jų tėvai išsiskyrė. Kaip bebūtų keista, vaikai apsistojo pas savo tėtį, atsargos pulkininką ir teisės mokslų kandidatą. Grigorijus Anatoljevičius nusprendė auklėti įpėdines pagal karinį modelį: keltis šeštą ryto, mankštintis, lankyti mokyklą, o paskui valyti ir gaminti maistą. 

Nuo jaunystės Nastya pradėjo modelio karjerą jau vidurinėje mokykloje, vaidindama prestižinėje didmiesčių agentūroje. Sunku patikėti, bet vienu metu bendraamžiai merginos nelaikė patrauklia. Aukšta ir liekna mergina buvo vadinama „arkliu“, o kartą moksleivės ją net mušė iš neapykantos.

„Grįžau namo, užklojau mėlynes patalais, užsidėjau gaubtą ir nusprendžiau niekam nepasakoti. Aš nekenčiu skųstis, manau, kad tai žemina“, – prisipažino Anastasija.

Būdama 17-os, paprastos mergaitės gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Galiausiai jai atsibodo pakęsti griežtas tėvo taisykles ir išvyko iš namų.

Į garsų grožio konkursą ji pateko netyčia. Organizatoriai ją pastebėjo kito projekto auditorijoje ir pakvietė į aktorių atranką. Mergina ne tik praėjo visus pasirodymo etapus, bet ir finale atstovavo Maskvai. Nuo to laiko Anastasija buvo žinoma kaip „Mis-Rusija-2014“.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad moteris visai neseniai atskleidė, jog išsiskyrė su savo mylimuoju Timati.

Gandai apie Nastya ir Timati išsiskyrimą sklandė maždaug mėnesį, tačiau nė vienas apie tai kalbėti nepanoro. 

Dabar moteris apie tai nusprendė prabilti garsiai ir socialiniame tinkle rašė: „Kad ir kaip liūdna buvo jums ir mūsų artimiesiems... Šie metai daugeliui buvo sunkus jėgų išbandymas, tačiau mūsų sąjunga negalėjo to pakęsti. Mes nebe viena visuma, ne vyras ir žmona, negyvename kartu.

Tai buvo nuostabūs 6 metai nuo mūsų susitikimo momento iki šios vasaros. Mes buvome geriausi draugai, meilužiai, partneriai. Tarp mūsų buvo daug visko ir tai yra puiku. Šie santykiai buvo labai įvairiapusiai, turiningi ir emocingi. Tačiau šiame gyvenime niekas nėra amžinas ir viskas linkę baigtis. Aš pasikeičiau ir pasikeitė mano požiūris į gyvenimą. Siekdama išvengti nešvarių apkalbų, iškart sakau, kad svetimi žmonės čia nedalyvauja, taip pat galite pamiršti „bumerangą“.

Kadangi tai buvo tada ir dabar, mes žinome tik mes, ir nematau prasmės paaiškinti išsamiau. Nežinau, kas bus toliau, bet šiuo metu noriu visą savo energiją nukreipti kita linkme.

Tikiu, kad sugebėsime paversti savo santykius idealiu tėvų tandemu vardan sūnaus. Dėkoju už tai, ką padarei dėl manęs, už tavo meilę ir begalinį palaikymą. Atleisk man už visą praeitį.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų