Moteris nebežino, ką daryti: vyras atsisako mylėtis, nes ji priaugo svorio

Žmona nebežino, ką daryti: vyras jau penkerius metus nustojęs su ja mylėtis. Moteris kreipėsi į patarimo klausdama, ar turėtų savo vyrą palikti.

Viltį praradusi moteris papasakojo, kad jos vyras jau penkerius metus atsisako su ja mylėtis. Pasirodo, ji pati dėl to kalta.

Savo tapatybės atskleisti nenorėjusi moteris parašė seksologei Isiah McKimmie prašydama patarimo. Jos vyras pašoka nuo menkiausio jos prisilietimo ir ji svarsto, ar atėjo laikas santykius nutraukti.

Savo laiške santykių ekspertei ji rašė: „Ar turėčiau jį palikti? Santuokoje gyvename jau 23 metus, turime du vaikus, bet jau penkerius metus nesimylėjome.“

Moteris paaiškino, kad lytinį gyvenimą vyras nutraukė kaltindamas žmonos figūrą – ji priaugo svorio, rašoma dailystar.co.uk.

Ji pasakoja: „Mano vyras sako, kad jo nebetraukiu, nes esu stambesnė nei prieš tai, kai susilaukėme vaikų. Jis sako, kad dėl viršsvorio knarkiu ir trukdau jam miegoti. Jis pyksta ir sako, kad naktį tyčia neleidžiu jam miegoti knarkdama dėl savo svorio.“

Nors moteris stengiasi inicijuoti intymias akimirkas, ji nuolat atstumiama. Ji pridūrė: „Net jei paliečiu jam ranką, jis tuoj pat atsitraukia. Bandau jį apkabinti, jis mane nustumia į šalį. Jaučiuosi labai vieniša. Patarkite, ką daryti.“

Laimei, Isiah nusprendė jai patarti. Ji sakė, kad nors būtų pagrindo nutraukti santykius, pora turėtų išsiaiškinti savo problemas. Ji įtaria, kad vyras į žmoną „projektuoja savo nelaimingumą“. Norint įveikti šį barjerą, praverstų poros terapija.

Seksologė pridūrė: „Jei jis atsisakys to imtis, tau nebelieka daugiau pasirinkimų. Akivaizdu, kad daugiau taip gyventi nebegali. Taip iš lėto žudomas tavo pasitikėjimas savimi ir laimė.“


Rašyti komentarą...
E
Ela
2020-08-22 19:36:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras arba negali, arba serga lytiškai plintančių liga, arba turi kitą. Visais atvejais jis neteisus. Moters kaltint neturi teisės, o jei taip daro, jis ne vyras, o iškrypėlis.
Atsakyti
-14

E
Ekspertas
2020-08-22 19:36:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei nesimylėsi, dar labiau svorio priaugs... Mylėk tiek ,kad sukustų...
Atsakyti
-8

B
Badzė
2020-08-22 19:53:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ko tu čia skundies , kad 5 metus tavęs ... susirask meiluži ir į sveikata, bet kaip tu iškentei 5 m. nesuprantu...
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų