Sužadėtuvių kuriozą prisimins visą gyvenimą: romantiką sugadino vaikino draugas

Sužadėtuvės – viena įsimintiniausių dienų įsimylėjėlių gyvenime. Tačiau kartais tokios romantiškos akimirkos neapsieina be kuriozų. O jeigu dar jos užfiksuojamos vaizdo įraše, tai tikrai bus atsimintos visą likusį gyvenimą. Taip nutiko ir porai iš Floridos valstijos, JAV.

Milesas savo merginai Angie Zalesov nusprendė pasipiršti laive savo draugų akivaizdoje. Vaikinas atsiklaupė ir rankų gestais paprašė, kad jo draugas jam mestų dėžutę su sužadėtuvių žiedu. Tačiau draugo ranka nuvylė ir metimas buvo toks netikslus, kad žiedas nukrito tiesiai į jūrą, už borto. Visi laive buvę žmonės užgniaužė kvapą ir negalėjo patikėti tuo, kas įvyko.

Visgi vienas vaikino draugas spėjo laiku sureaguoti į situaciją ir be jokių abejonių nėrė į vandenį gelbėti žiedo, kad šis neatsidurtų jūros dugne. Deja, atidarius dėžutę žiedo joje nebebuvo, o vaizdelis nutrūko.

Vaizdeliu socialiniuose tinkluose pasidalijo pats Milesas ir jis netrukus virto tikra interneto sensacija, kurią peržiūrėjo daugiau nei 4 milijonai internautų. Internautai negalėjo atsistebėti, kodėl Milesas nusprendė taip pasipiršti savo merginai ir nelaikė žiedo saugiai savo kišenėje. Be to, internautai nekantravo sužinoti, kaip visgi baigėsi visa situacija ir ar Angie sutiko tekėti už Mileso.

Na, ir kai vaizdelis išplito internete pati Angie savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo džiugiomis žiniomis, kad ji tikrai sutiko tekėti už Mileso, o žiedo praradimo vaizdelis tebuvo Mileso surežisuotas juokelis. Esą Milesas tyčia liepė savo draugui įmesti žiedo dėžutę į jūrą, o vėliau kitam draugui, kuris šoko į vandenį, liepė apsimesti, kad žiedas nuskendo, nors tiesa buvo ta, kad žiedo toje dėžutėje taip ir nebuvo.

Pasirodo, kad vėliau dar vienas draugas Milesui padavė tikrąją dėžutę su sužadėtuvių žiedu ir šis pasipiršo savo mylimajai Angie.

Sužadėtuvių juokelį savo akimis galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų