Vyro naktiniai įpročiai internautams sukėlė pasibjaurėjimą: „Šitas vyras dar neišmokęs naudotis tualetu“

Moteris paprašė patarimo, ką daryti dėl vieno keisto jos partnerio įpročio lovoje – pastarąjį žmonės įvardino kaip „pasibjaurėtiną“ ir klausė jos, kodėl šio vyro ji dar nepaliko.

Moteris papasakojo, kad namą nuomojasi su savo draugu ir su dar vienu žmogumi – miegamieji yra antrame aukšte, o vienintelis vonios kambarys – pirmame. Jos partneris turi „miego sutrikimų“, dėl kurių jam naktį nusileidus į pirmame aukšte esantį tualetą būna labai sunku užmigti.

Norėdamas išvengti šių problemų, jis pradėjo naktį šlapintis į ant naktinio staliuko padėtas stiklines, iš kurių prieš tai dieną gėrė, rašoma mirror.co.uk.

„Pirmą kartą, kai taip nutiko, ant jo naktinio staliuko radau šlapimo pilną stiklinę.“ – pasakoja moteris. – „Dabar taip nutinka dažniau, kartais tas stiklines jis taip ir palieka stovėti dienai ar dviem.

Jis pripažįsta, kad tai – šlykštu, ir kad jis nenorėtų, kad kas nors kitas taip darytų, bet iš esmės negalvoja, kad tai – didelė bėda. Kaskart tai pamačiusi susinervinu ir apima šleikštulys. Turime kačių, kurios gali nuversti tą stiklinę, visko gali nutikti. Gyvename sename name medinėmis grindimis su dideliais tarpais tarp lentų, todėl jei kažkas išsilietų, išvalyti būtų tiesiog neįmanoma. Tik laiko klausimas, kada ištiks tragedija.“

Moteris sako, kad stengėsi būti supratinga ir pasiūlė jam įsigyti specialų stiklainį su dangteliu, kurį kas rytą galima būtų ištuštinti ir išplauti. Tačiau vyras ir toliau naudoja stiklines, likusias nuo geriamo vandens ir „prisiima aukos vaidmenį, kai tik dėl to susinervinu“.

„Reddit“ moteris klausė, ar jos reakcija – per stipri. Ji sulaukė tokių atsakymų: „Ką aš čia ką tik perskaičiau. Visų pirma, kodėl jam reikia naktį tiek šlapintis? Antra, kodėl jo šlapimas prie lovos stovi visą dieną? Trečia, kodėl dar jo nepalikai?“

Buvo ir daugiau pritariančių: „Tai visiškai pasibjaurėtina. Iš stiklinių reikia gerti, o ne į jas m..ti, ir nors neabejoju, kad jas paskui išplauni, vis tiek šlykštu net pagalvoti, kad paskui iš tų pačių vėl geriama. Be to, tai, kad jis iš pat ryto tos stiklinės neištuština, yra visiškai nepriimtina.“

Kitas žmogus tiesiog pridūrė: „Šitas vyras dar neišmokęs naudotis tualetu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų