Būdama 24-erių ji svėrė 300 kg. ir negalėjo vaikščioti: pamatykite, kaip atrodo dabar

Kas tik galėtų pagalvoti, kad ši mergina anksčiau svėrė net 300 kilogramus. Amber Rachdi dabar džiaugiais, kad jai pavyko atsikratyti daugybės kilogramų ir vėl gali savimi pasitikėti.

Amber Rachdi (nuotr. Instagram)
19

Kviečiama pamatyti, kaip mergina atrodo dabar.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amber Rachdi svėrė 300 kg.

Būdama vos 24-erių Amber svėrė šokiruojančiai daug – net 300 kilogramų. Daktarų pripažinta nutukusia, jauna mergina beveik nevaikščiojo, turėjo daugybę sveikatos problemų.

Moteris atviravo, kad prie jos nutukimo prisidėjo greitas maistas. Ji nuo mažų dienų valgydavo dideles porcijas picų, mėsainių, skrudintų bulvyčių ir ledų.

Būdama 16 metų ji buvo priklausyta nuo neįgaliojo vežimėlio, kadangi pati negalėjo paeiti, atsistoti.

Visgi Amber pasiekė tokią ribą, kad nusprendė, jog taip gyventi nebegalima. Tik jos svoris buvo per didelis, kad daktarai galėtų atlikti skrandžio mažinimo operaciją. Tad per ašaras ji atsikratė pirmųjų 20 kilogramų, o vėliau sekė ir kiti stulbinantys rezultatai.

Per metus ji atsikratė 130 kilogramų, o po kelių metų jos svoris siekia 90 kilogramų. Didesnį svorį lemia likusi papildoma oda, kurios operacijos būdu mergina tikisi atsikratyti.

Mergina dabar ne tik sportuoja, sveikai maitinasi, tačiau ir pradėjo kreiptis į terapeutą dėl savo nerimo problemų, kuris prisidėjo prie jos nuolatinio valgymo.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2020-09-07 00:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei verkt, nei juoktis. Visiški beraščiai. Tiek straipsio autorius, tiek komentatoriai...
Atsakyti
-4

N
Ne barbė
2020-09-07 09:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar tu neatkreipei demesio,kad tame ,,klausimėlyje" didzioji dauguma atsakinetojų kitaip ir atsakyti negali.Tuo labiau,kad kartais klausinejami ir matomai neįgalus zmonės.
Atsakyti
-2

g
gediminas
2020-09-06 21:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Dieve,kaip tai ymanoma?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų