Per tingi sportui influencerė ryžosi sėdmenų operacijai: rezultatas šokiruoja, o mergina beveik nebegali paeiti

Vieni siekdami tobulo kūno stengiasi sveikai maitintis ir sportuoti, o kiti naudojasi plastikos chirurgų pagalba ir pasiekia kone tų pačių rezultatų. Tiesa, ne visada viskas baigiasi gerai – vienos užsienio influencerės istorija šokiravo tūkstančius.

Renee Donaldson (nuotr. Instagram)
12

24 metų mergina Renee Donaldson buvo atvira – niekuomet nesitikėjo, kad po brazilišką užpakaliuką turėjusios suformuoti operacijos beveik nebegalės vaikščioti.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sportuoti tingėjusi influencerė ryžosi sėdmenų operacijai: rezultatas šokiruoja, o mergina beveik nebegali paeiti

Mergina, kuri „YouTube“ kanale turi daugiau, nei 138 tūkst. sekėjų, pasidalijo jausmingu įrašu ir savo sekėjų atsiprašė už tai, kad anksčiau apie kosmetines operacijas atsiliepdavo tik geru žodžiu.

Pasirodo, kad norėdama turėti tobulus braziliškus sėdmenis, jauna moteris ryžosi net kelionei į Turkiją – būtent čia jai buvo atlikta operacija. Deja, komplikacijos, kurios kilo po operacijos, buvo siaubingos.

„Mano skausmas yra siaubingas, o kai kuriomis dienomis aš išvis negaliu paeiti. O kiekvienąkart pasakius, kad skausmas yra nepakeliamas, man buvo atsakyta, kad tai – normalu“, – detales atskleidė Renee.

Patyrusi neįtikėtiną skausmą, Renee norėjo įspėti visas, kas svarsto apie galimybę save lygiai taip pat pasitobulinti. „Prašau sakykite „ne“ operacijoms, nebent tai gyvenimo arba mirties klausimas. Jūs galite pasiekti to paties rezultato tiesiog eidamos sportuoti… Atleiskite, kad pridariau tiek žalos ir skatinau jus pasidaryti operaciją“, – pripažino nelaiminga influencerė.

Negana to, Renee pripažino, kad ir pati šiai operacijai ryžosi tik dėl to, ką matydavo socialiniuose tinkluose – kitos merginos jai atrodė tobulos, o jų sėdmenys – pavydėtini. Vis dėlto tik po nesėkmingos operacijos ji suprato, kad norimą rezultatą bet kokiu atveju būtų pasiekusi greičiau tiesiog sportuodama.

REKLAMA

„Savo kūnu nebuvau patenkinta. Kompleksavau dėl pilvo rinkių ir todėl, kad mano kūnas – netobulas. Socialiniuose tinkluose matydavau tobulas figūras turinčias merginas ir norėjau to paties. Tačiau buvau per tingi, kad eičiau sportuoti, todėl pasirinkau lengviausią kelią“, – pasakojo ji.

Tiesa, operacija Renee buvo atlikta nemokamai mainais už reklamą. Operacijos metu influencerei nuo pilvo nusiurbti raumenys buvo perkelti į sėdmenis. Operacija susidėjo iš kelių etapų, vis dėlto jau po pirmosios Renee pastebėjo, kad kažkas ne taip, o netrukus ji netgi pasigavo infekciją.

Iš Turkijos grįžusi atgal į Jungtinę Karalystę, Renee buvo nugabenta į ligoninę, jai išrašyti antibiotikai, o taip pat atlikta operacija, kuri paliko randą. Po 3 mėnesių socialinių tinklų žvaigždę ir vėl pasikvietė specialistai iš Turkijos, kurie patys norėjo sutvarkyti jos problemą.

Deja, tuo metu, kaip dabar galvoja pati socialinių tinklų žvaigždė, jos kūnas dar nebuvo iki galo sugijęs, tačiau pakartotinė operacija jai buvo atlikta ir vėl. Vėliau ji grįžo dar ir trečiąjį kartą, tačiau po to atsikėlė ne tik ištinusi, bet ir pažymėta ryškių nubrozdinimų ant kojos.

Rezultatas buvo siaubingas, todėl po kelių mėnesių moteriai teks ryžtis dar vienam kūno patobulinimui – šįkart jau Londone. 

Vis dėlto bėdos su Turkijos klinika nesibaigė. Kai Renee apie klinikos elgesį pasiskundė socialiniuose tinkluose, jie atsisakė atiduoti jos operacijos dokumentus, kurie merginai reikalingi, kad dar vienas patobulinimas būtų atliktas Londone.

„Visos 3 operacijos buvo siaubingos ir šlykščios. Nuo to laiko, kai ryžausi operacijai, aš nesu buvusi laiminga“, – atviravo ji.


Rašyti komentarą...
M
Mary
2020-09-02 14:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmąkart girdžiu, kad nusiurbė raumenis :) Už dyką tik...žinote kas.
Atsakyti
0

J
Je
2020-09-03 13:48:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,protas ateina per užpakalį... Girdėjau dar Rusijoj dantis traukia "per užpakalį"(čieriez žopu).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų