Buvęs Orbakaitės vyras – apie po 9 užraktais slėptus santykius: atskleidė tikrąją skyrybų priežastį

Apie Alos Pugačiovos dukros Kristinos Orbakaitės ir jos buvusio vyro, dainininko Vladimiro Presniakovo santykius informacijos daug nerasite – abu ilgą laiką atsisakydavo kalbėti apie išties skausmingas skyrybas.

6

Vis dėlto visai neseniai duodamas interviu užsienio žiniasklaidai, V. Presniakovas buvo ganėtinai atviras.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvęs Orbakaitės vyras – apie po 9 užraktais slėptus santykius: atskleidė tikrąją skyrybų priežastį

Šiuo metu Vladimiras jau 15 metų yra vedęs Natalią Podolskają, o jau netrukus ji jam pagimdys antrąjį vaiką. Vis dėlto prieš 20 metų atlikėjas buvo galvą pametęs kitą moterį, K. Orbakaitę.

Pora kartu ėmė gyventi dar būdami paaugliais, kartu praleido daugiau, nei 10 metų ir kartu užaugino sūnų Nikitą. V. Presniakovas pasakojo, kad jų santykiai būtų galėję tęstis ir toliau, jei ne jo kaltė. Dainininkas pripažino, kad nesielgė taip, kaip turėtų elgtis tėvas ir geras vyras/

Kaip sakė užsienio žiniasklaidai pats V. Presniakovas, tais laikais jo namuose beveik nebūdavo, ir dėl to kalti buvo ne tik jo muzikiniai turai. Pasirodo, kad šlovė jam stipriai apsuko galvą, jis ėmė nuolat rengti vakarėlius, kuriuose buvo gausu ir alkoholio, ir intrigų.

Po kurio laiko K. Orbakaitei visa tai be galo atsibodo, tad nebeiškentusi ji paliko Vladimirą. Atlikėjas neslėpė, kad visa tai išgyveni be galo skaudžiai, tačiau kartu tai privertė pergalvoti gyvenimą. Tuo metu jis išgyveno sociopatijos ir maniakiško persekiojimo sutrikimus, tačiau po skyrybų patirto streso, visa tai išgaravo.

„Esu dėkingas šiam šokui, kurį sukėlė skyrybos su mano mylima Kristina“, – dabar pripažino jis.

Po to V. Presniakovas pakeitė požiūrį į alkoholį bei suprato, kad jis nepadeda ir taip esamoms jo bėdoms. 

„Žinau, kur yra pragaras, ir kaip jis atrodo. Daugiau ten nebepateksiu. Dėkoju Dievui, savo draugams, tėvui ir motinai, kad neleido paskęsti ir mirti nesąmonėje. Negalėčiau tuo didžiuotis“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
L
LINKIU
2020-08-30 13:14:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems buti tokiais sąziningais.Ir kad tas sąziningumas butų,ne kaip Palangos verslininkų:,,va,pernai tai buvo geri metai":):).As jau nekalbu,kai pasisako po 20-25 ar prieš mirtį,prisimindamas jaunystę ar bijodamas į Pragarą patekti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų