Jolie naujais Pitto santykiais patenkinta nėra: paaiškėjo, kas kelia didžiausią nerimą

Visai neseniai pasaulį apskriejo žinia, jog žaviojo Holivudo aktoriaus Brado Pitto širdis ir vėl užimta – šįkart jį pavergė kone perpus jaunesnė manekenė Nicole Poturalski.

Angelina Jolie, Brad Pitt, Nicole Poturalski (tv3.lt fotomontažas)
12

Tiesa, panašu, kad naujieji buvusio vyro santykiai ne itin džiugina jo eks, Angeliną Jolie.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolie naujais Pitto santykiais patenkinta nėra: paaiškėjo, kas kelia didžiausią nerimą

Ir nors daugelį netikėtai pasirodžiusi naujiena apie naujuosius B. Pitto santykius nustebino, pasirodo, kad iš tiesų jie su Nicole kartu jau 9 mėnesius. 

Ne naujiena tai ir aktoriaus buvusiai žmonai Angelinai, su kuria jiedu skirtingais keliais pasuko 2016 metais.

B. Pittas ir N. Poturalski buvo pastebėti belipantys į privatų lėktuvą Paryžiuje. Iš čia jiedu turėjo skristi į Pietų Prancūziją. Tegiama, kad neva pora buvo užfiksuota besibučiuojanti oro uoste. Ir nors kai kurie dėl naujų aktoriaus santykių yra patenkinti, kai kam tai kelia rūpesčius. A. Jolie – ne išimtis.

Angelina Jolie ir Brad Pitt

Moteris savo meilės gyvenimą jau kurį laiką yra atidėjusi, o pandemijos metu apskritai nusprendė atsiduoti 6 savo ir Brado vaikams. Tiesa, būtent dėl jų ji labiausiai ir jaudinasi – anot artimų Angelinos šaltinių, ji išgyvena, kad naujasis B. Pitto romanas padarys neigiamą įtaką jo santykiams su vaikais.

„Angelina domina Brado santykiai tik todėl, jog ji rūpinasi, kaip tai paveiks jų vaikus. Dėl kitų priežasčių jo meilės gyvenimas jos absoliučiai nedomina“, – paaiškino šaltinis.

Taip pat šaltinis pridėjo, kad šiuo metu A. Jolie buvusiam vyrui apskritai nebejaučia jokių jausmų: „Visus romantinius jausmus Bradui Angelina jau seniai yra palikusi praeityje.“

REKLAMA

„Pačios Angelinos meilės gyvenimas yra atidėtas – paprasčiausiai jai tai šiuo metu nėra prioritetas. Jai rūpi tik tai, kad jos vaikai augtų laimingi. Ji stengiasi būti jiems parama bet kurią dieną, ji stengiasi, kad jie jaustųsi mylimi, saugus ir suprasti“, – pridėjo šaltinis.

Primename, kad 2016 metais A. Jolie ir B. Pittas išsiskyrė, o praėjusiais metais, davusi interviu „Harper’s Bazaar“, gražuolė aktorė pripažino, kad jei ne Bradas, ji tikrai būtų palikusi Holivudą ir apsigyvenusi kažkur užsienyje. Vis dėlto moteriai svarbu, kad tėvas matytų savo vaikus.

„Aš labai norėčiau gyventi užsienyje ir ketinu tai padaryti iškart, kai tik mano vaikams sueis 18 metų. Šiuo metu bazuojuosi ten, kur nusprendžia gyventi jų vaikų tėvas“, – kalbėjo aktorė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų