Bryanto sesuo pasidalijo dar nematytais krepšinio legendos kadrais: jautrus sveikinimas virpina širdį

2020-ieji metai prasidėjo skaudžia tragedija – sausio 26-ąją žuvo staigtasparniu kartu su dukra Gianna skridęs krepšininkas Kobe Bryantas.

6

Rugpūčio 23-ąją krepšinio legenda būtų minėjusi 42-ąjį gimtadienį, o šia proga jo sesuo Sharia Washington pasidalijo itin jautriu sveikinimu ir dar nematyta krepšininko nuotrauka socialiniuose tinkluose.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bryanto sesuo pasidalijo dar nematytais krepšinio legendos kadrais: jautrus sveikinimas virpina širdį

„Instagram“ asmeninėje paskyroje, pasidalijusi krepšininko nuotrauka, Sharia išliejo širdį ir skyrė Kobe už širdies griebiančius žodžius.

„Rašiau ir ištryniau tai, ką parašiau daugybę kartų. Paprasčiausiai nėra žodžių, kurie padėtų apibūdinti tai, kaip šiandien jaučiuosi. Daugybė žmonių visame pasaulyje ilgisi „The Black Mamba“, o aš ilgiuosi savo mažojo brolio. To, kuris visuomet išklausydavo neteisdamas ir kuris mylėjo mane besąlygiškai. Nėra žodžių, kuriais galėčiau išreikšti, kaip tavęs ilgiuosi. Su gimtadieniu, myliu tave“, – rašė ji.

Tiesa, tai – ne vienintelė nuotrauka, kuria pasidalijo Sharia. Moteris paviešino juodai baltą krepšininko nuotrauką iš vaikystės, vieną – kurioje pozuoja kartu su juo, bei citatą: „Kai kurie į pasaulį atneša tokią ryškią šviesą, kad net jiems ir dingus šviesa išlieka“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sausio 26-ąją pasaulį sukrėtė milžiniška tragedija – Anapilin iškeliavo viena didžiausių sporto ir krepšinio legendų Kobe Bryantas, kuriam tebuvo 41-eri.

Kartu su K. Bryantu žuvo trylikametė dukra Gianna, garsus beisbolo treneris Johnas Altobelli su žmona ir dukra bei kiti.

K. Bryantas su dukra vyko į krepšinio rungtynes. Gianna Bryant ir J. Altobelli dukra kartu žaidė vienoje komandoje.

Gianna, dar kitaip vadinama „GiGi“ lankė „Sierra Canyon“ mokyklą Los Andžele ir jau buvo pradėjusi sekti garsiojo tėvo pėdomis ir jau buvo vadinama kylančia krepšinio žvaigžde.  Ji priklausė Los Andželo mergaičių krepšinio komandai „Mamba“.

Garsusi krepšininkas labai didžiavosi savo atžala, socialiniuose tinkluose vyras dažnai dalijosi jos varžybų akimirkomis, nuo mažumės Gianna ir kita Kobe dukra, 17-metė Natalia, nepraleisdavo tėčio varžybų. Per apšilimą prieš varžybas Kobe ir Gianna eidavo į aikštelę drauge.

Netektį išgyvena trys krepšininko dukros ir žmona Vannesa, dvi Kobe atžalos dar visai mažytės: Biankai – vos treji, Capri – 7 mėnesiai. Neseniai K. Bryantas buvo nufotografuotas su Gianna žiūrintis NBA varžybas, krepšininkas dukrą vadino „GiGi“. Prieš 6 dienas jis paviešino vaizdo įrašą iš jos treniruotės ir pasidžiaugė, kad paauglei sekasi vis geriau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų