Vitulskienė – apie tai, ką moterims tenka iškentėti dėl grožio: visos tai daro, bet kažkodėl gėdijasi apie tai kalbėti

„Šiais laikais garsiai pasakyti, kad turi nepageidaujamų plaukelių ant kojų, rankų, veido ir t.t. tai lyg prisipažinti, kad esi gyvas žmogus, o ne vaikščiojantis paveikslėlis. O juk dabartiniame Instagramo pasaulyje visi tobuli – moterys šeštą ryto atsikelia jau su tobulomis šukuosenomis, tobulu makiažu, jų figūros tarsi nulietos, jos niekada nebūna blogos nuotaikos ir jų vaikai „ožių“ nerodo – ir jos jau tikrai neturi tokių problemų, kaip plaukuotos kojos ar rankos.“ – pusiau rimtai, pusiau juokais atviravo TV laidų vedėja, plius dydžio mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė.

Erika Vitulskienė (nuotr. Organizatorių)
7

Garsi moteris sutiko skaitytojams papasakoti apie savo ilgametę kovą su nepageidaujamais kūno plaukeliais, panišką skausmo baimę ir procedūras, kurioms ryžtasi dėl lygios ir švelnios kūno odos, rašoma pranešime spaudai.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vitulskienė atvirai prabilo apie tai, ką moterims tenka iškentėti dėl grožio: „Visos tai daro, bet kažkodėl gėdijasi apie tai kalbėti“

„Depiliacijos, epiliacijos, skustukai, vaškas, cukraus pasta... Esu išbandžiusi viską! Iš pradžių, tikriausiai kaip dauguma, plaukelius skutau. Tai nepasiteisino – oda buvo sudirgusi, plaukeliai labai greitai ataugdavo. Tuomet prasidėjo „lupimas“ vaškais (juokiasi, red. past.).

Na, o kaip kitaip tai pavadinti? Tau užtepa vašką ir tada „nulupa“ viską su visai plaukais. Apie skausmą galiu tik patylėti, o rezultatas laikosi vos porą savaičių. Taip ir gyveni tam „skausmo rate“ ir leidi nuolatos pinigus. Todėl šią vasarą pasakiau – stop, turi būti geresnė išeitis.“ – apie savo sprendimą išbandyti plaukelių šalinimą lazeriu estetinės dermatologijos klinikoje „Vitkus Clinic“ pasakoja E. Vitulskienė. Tiesa, Erikai pirmasis susidūrimas su lazeriu tapo iššūkiu – pasirodo ji nuo vaikystės paniškai bijo visko, kas susiję su gydymo įstaigomis.

REKLAMA

„Aš taip bijau skausmo ir ligoninių, kad esu nualpusi vos užuodusi poliklinikos kvapą. Nejuokauju! Vaikystėje esu net nuslėpusi nuo tėvų, kad žaisdama kieme nukritau ir susilaužiau rankas. Beveik parą pavyko iškentėti nepasiskundus – taip labai bijojau važiuoti į ligoninę.“ – apie vaikystės traumas atviravo garsi moteris.

„Todėl nenuostabu, kad kai jau atėjo ta diena ir aš atvykau į kliniką pirmajai procedūrą, aš taip jaudinausi, jog mane net už rankos palaikyti reikėjo! Mintyse buvau susigalvojusi, jog labai skaudės – juk tarkime, tatuiruotes irgi šalina su lazeriu, mąsčiau, gal čia panašiai bus... Įsivaizduokite mano nustebimą, kai nepradėjo nė pusvalandis ir aš jau buvo laisva. Ir dar be jokio skausmo, kas svarbiausia (šypsosi, red. past.)!“ – įspūdžiais apie procedūrą dalinosi Erika Vitulskienė.

Specialistai teigia, kad plaukelių šalinimą lazeriu moterys renkasi būtent dėl Erikos aukščiau paminėtų priežasčių – ši procedūra yra visiškai neskausminga, taupo laiką, pinigus ir žada ilgalaikį rezultatą.

„Lazeris generuoja spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje ir pasiekia plauko šaknį. Dėl plaukuose esančio pigmento melanino, spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą. Taip per kelis kartus yra išnaikinami visi plaukai pasirinktoje zonoje, o rezultatas gali laikytis net iki pusantrų metų.“ – Aleksandrito lazerio veikimo principą paaiškino  estetinės dermatologijos klinikos vadovė Julija Mozūraitienė.

„Po procedūrų pagerėja ir pačios odos būklė – nebelieka įaugusių plaukų, sudirgimų, oda būna lygi ir švelni. Lazeriu galima plaukelius šalinti nuo viso kūno – moterys dažniausiai renkasi kojų, rankų, pažastų, bikini, veido zonas. Taip, net tokias jautrias vietas – mūsų klinikos lazeris turi pastovią šaldymo technologiją, kurios dėka pacientas nejaučia jokio skausmo.“ – pabrėžė gyd. J. Mozūraitienė.

REKLAMA

Po procedūros paklausta, kodėl sutiko papasakoti apie tokias asmenines grožio procedūras viešai, Erika Vitulskienė išreiškė viltį, kad galbūt jos atvirumas padės kitoms moterims pasijusti geriau ir parodys, kad jos ne vienos kovoja su nepageidaujamu kūno plaukuotumu.

„Aš niekada nebuvau linkusi savo apatinių „skalbti“ viešai, bet tikiuosi, kad mano patirtis padės toms, kurioms galbūt nejauku ar gėda klausti patarimo viešai. Žinote, niekas nėra tobulas ir nereikėtų siekti tokiu būti, tačiau jei nepageidaujamų plaukelių depiliacija tapo įsisenėjusiu galvos skausmu – dabar geriausias metas tą problemą išsispręsti.“ – po apsilankymo kalbėjo E. Vitulskienė.


Rašyti komentarą...
K
Kostancija
2020-08-04 17:28:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos autoritetas toks pat kaip ir nuomonė.Ar Lietuvoje nebėra išsilavinusių ir protingų moterų ,gėda žiūrėti ir skaityti
Atsakyti
-11

V
Vilnietė
2020-08-04 12:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasiskaičiau,praplečiau savo žinias.Vyrai mūrai ąžuolai,jus visi plaukuoti,užsirašot i tą kliniką.Nebepakęsim jokiu plaukų ant jusu gražių,raumeningų kūnų.Gal ten ir pilvus mažina?
Atsakyti
-7

A
As
2020-08-05 00:24:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gryniausia reklama!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų