E. Vitulskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „E. Vitulskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „E. Vitulskienė“.

Žinomi žmonės rinkosi ypatinga proga: susirūpino ateitimi

Ketvirtadienį žinomi veidai buvo pakviesti į Trakus susipažinti su moderniai interpretuotais lietuviškais skoniais bei įvertinti atnaujintą restoraną. Pagrindine vakaro ašimi tapo tvarumas virtuvėje bei ateities mityba. Vakarą papuošė pro langą atsiveriantys Trakų pilies vaizdai.
2022-04-01

Erika Vitulskienė – apie nelengvus metus: „Daug pykčio jaučiu pati sau“

Erika Vitulskienė žodžių į vatą vynioti nenori – šie metai jai buvo nelengvi. Naujienų portalui tv3.lt. garsi moteris papasakojo, kodėl kitų metų laukia su palengvėjimu ir atskleidė, kokių tikisi 2022-ųjų. Erika atvira – 2022-uosius ji sutinka su gera nuotaika. Visgi, tai – jos sugebėjimo džiaugtis paprastais dalykais rezultatas. Pasak jos, šie metai jai toli gražu nebuvo patys geriausi:  „Moku džiaugtis smulkmenomis – gal todėl naujus metus sutinku geromis nuotaikomis.
2022-01-01

2021-ieji jiems buvo negailestingi: talentai, kurių gedi visa Lietuva

Šie metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių gedi visa Lietuva. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse. Širdį atidavė gyvūnams Vasarį gyvūnų mylėtojų bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – mirė kovotoja už gyvūnų teises, organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė. Pastaruoju metu moteris kovojo su onkologine liga. Moters bičiuliai, artimieji ir kolegos negailėjo gražių žodžių ir tikino, kad tai didžiulis praradimas.
2021-12-29

Erika Vitulskienė prisiminė praėjusias šventes: vieno dalyko nekartotų

„EV mados namų“ įkūrėja Erika Vitulskienė šiuo metu vos spėja suktis – gruodis žinomai moteriai ypač įtemptas – suaktyvėja ne tik ištikimiausios klientės, besiruošiančios šventiniam periodui, bet ir suintensyvėja jos vyro, solisto Merūno Vitulskio koncertų grafikas. „Žinau, kad ne tik man, bet ir daugeliui kitų moterų, gruodis yra ypač įtemptas. Reikia ir dovanas nupirkti, ir pasirūpinti vaikų mokyklų, ir darželių vaidinimų kostiumais, subėgioti po visus vaikų būrelių pasirodymus.
2021-12-15

Išėję per anksti: jų gedi visa Lietuva

Vėlinių dieną visi skubame aplankyti ir pagerbti mirusiųjų. Laikas bėga, tačiau išėję iš šio pasaulio visuomet yra mūsų širdyse. Šie metai iš pramogų pasaulio atėmė talentingus ir kūrybiškus žmones, kurių gedi visa Lietuva. Širdį atidavė gyvūnams Vasarį gyvūnų mylėtojų bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – mirė kovotoja už gyvūnų teises, organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė. Pastaruoju metu moteris kovojo su onkologine liga.
2021-11-01

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Vitulskiai ryžosi iššūkiui: Erikai kilo abejonės

Liepos 5-6 dienomis Lietuvoje vyks pasaulio vandens formulių F2 čempionatas. Jame varžysis 20 pilotai iš viso pasaulio. Akivaizdu, kad 200 km/val. greitį virš vandens ir stiprias apkrovas posūkiuose yra patyrę tikrai nedaugelis. Todėl dukart Europos vandens formulių F2 čempionas Edgaras Riabko pakvietė Lietuvos įžimybes paplaukioti kartu su dviviete vandens formule, rašoma pranešime spaudai.
2021-06-23

Vitulskienė prakalbo apie opią bėdą: moterys jaučia spaudimą dėl savo kūnų

Erika Vitulskienė skelbia savo mados namų naujos kolekcijos modelių atranką ir kviečia atsiliepti visas 18-45 metų moteris, kurios norėtų tapti plius dydžio modeliais. „Labai noriu atsirinkti dešimt merginų ir moterų būsimai kolekcijai, tačiau rasti jas visoje Lietuvoje nėra paprasta užduotis“, – prisipažįsta mados namų savininkė.
2021-06-23

Merūnas – apie tėvystę ir šeimos pagausėjimą: prakalbo apie vaikų skirtumus

Operos solistas Merūnas su žmona Erika augina du pametinukus sūnus. Pasak dainininko, berniukai auga ypač smalsūs ir imlūs naujoms veikloms. Visgi, vyras atskleidžia, pasvajojantis ir apie dukrą.  Merūnas pasakoja, karantino ribojimuose atradęs vieną didelį pliusą – užimtas vyras atrado daug daugiau laiko pabūti su šeima. Ir laiko neleidžia tuščiai – atranda naujų nuotykių: „Visada yra ką veikti, aš stebiuosi, kai kiti sako priešingai.
2021-06-06

Netikėtai miręs Vitkus – žymių moterų prisiminimuose: „Buvo išskirtinė asmenybė“

Lietuvos medicinoje – liūdna žinia. Mirė garsus Lietuvos chirurgas Kęstutis Vitkus. Vyrui buvo 68-eri metai. Chirurgo klientės ir su juo bendravusios moterys K.Vitkų prisimena kaip prisimena kaip išskirtinį žmogų. Šeimos žmogus Mados namų savininkė  Erika Vitulskienė pasakoja, pažinojusi tiek chirurgą, tiek jo dukrą: „Dabar kaip tik išvažinėju iš Vitkaus klinikos. Esu bendravusi su juo, tiesa nedaug, pagrinde su jo dukra. Prisimenu jį, kaip ir jo dukrą tik geriausiais žodžiais.
2021-04-19
REKLAMA
REKLAMA

Stasiulytė prabilo apie opią visuomenės problemą: nereikia pamokslauti

Startuoja Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuota socialinė kampanija „Saugi alkoholio dozė nėštumo metu neegzistuoja“, kurios tikslas – skleisti žinią apie alkoholio vartojimo nėštumo metu pasekmes ir alkoholinio vaisiaus sindromo problematiką Lietuvoje. Pristatomas jautrus vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo trys šalyje puikiai žinomos mamos, nepaliko abejingų, rašoma pranešime spaudai.
2020-11-06

Merūnas – atvirai apie niekam nežinomą silpnybę ir linksmus savo vaikų keiksmažodžius

Šio vakaro laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė tenoras Merūnas Vitulskis, kuris prabilo ne tik apie vieną savo silpnybę, bet ir vaikučius, kurie sugeba nustebinti net ir savo tėtį. Visuomet puikiai nusiteikęs Merūnas sugebėjo prajuokinti ir į laidą susirinkusią publiką.
2020-09-30

Merūnas – apie aistrą, kurią paskatino vaikai: tai daryti tenka kasdien

Šeštadienio rytą TV3 žiūrovai, pamėgę laidą „Virtuvės istorijos“, čia pamatė nuotaikingą šeimą – Eriką ir Merūną Vitulskius, kurie susirungė begamindami du skirtingus patiekalus – aštrius ryžius su dešrelėmis ir dešrainius. „Nuo šios dvikovos priklausys tai, kaip mes toliau gyvensime pusę metų“, – azarto nestokojo Merūnas.  Tiesa, laidos metu jie atskleidė ir kitų savo gyvenimo detalių – Erika prabilo apie savo verslą, o Merūnas papasakojo, kokie jiedu yra virtuvėje.
2020-09-12

Vitulskienė – apie akimirką, kai Merūną supažindino su tėvais: to gimtadienio nepamiršta iki šiol

Mados namų savininkė bei tenoro Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė šiandien mini svarbią dieną – žinomai moteriai suėjo 32 metai. Likus kelioms dienoms iki šventės kalbinta Erika pasakojo, kad didėjantis metų skaičius jos nė kiek negąsdina. Priešingai – čia yra tik kuo pasidžiaugti. Anot žinomos moters, sulaukus 30 metų sukakties, gyvenime apskritai daug kas pasikeitė.
2020-08-08

Vitulskienė – apie tai, ką moterims tenka iškentėti dėl grožio: visos tai daro, bet kažkodėl gėdijasi apie tai kalbėti

„Šiais laikais garsiai pasakyti, kad turi nepageidaujamų plaukelių ant kojų, rankų, veido ir t.t. tai lyg prisipažinti, kad esi gyvas žmogus, o ne vaikščiojantis paveikslėlis. O juk dabartiniame Instagramo pasaulyje visi tobuli – moterys šeštą ryto atsikelia jau su tobulomis šukuosenomis, tobulu makiažu, jų figūros tarsi nulietos, jos niekada nebūna blogos nuotaikos ir jų vaikai „ožių“ nerodo – ir jos jau tikrai neturi tokių problemų, kaip plaukuotos kojos ar rankos.
2020-08-04

Restorano atidarymo šventėje – būrys garsių veidų: Vagonė pasirodė su mylimuoju

Vilniaus senamiestyje įsikūręs restoranas „Belgai“ žinomus svečius sukvietė į savo vasaros kiemelio atidarymą. Gero maisto mylėtojų vakarėlyje svarbiausiu patiekalu tapo midijos! Būtent šiuo gurmanišku, tačiau daugelio lietuvių pamiltu patiekalu garsėja šis restoranas. „Karantinas baigėsi, mes jūsų labai pasiilgome ir vėl esame pasiruošę visus džiuginti geriausiomis midijomis Vilniuje“, – į susirinkusius kreipėsi restorano virtuvės šefas Modestas Brazauskas.
2020-07-16

Merūnas prabilo apie žmoną: vienoje vietoje norėtų iki jos pasitempti

Verslininkę Eriką ir tenorą Merūną Vitulskius su vaikais beveik kasdien galima išvysti vaikštinėjant Vilniaus Vingio parke. Pora propaguoja aktyvų laisvalaikį, o pametinukus sūnus skatina išbandyti įvairias sporto šakas, rašoma pranešime spaudai. Ajus (5 metai) ir Herkus (4 metai) – nenustygstantys vietoje, drąsūs ir komunikabilūs. Vaikai nebijo užkalbinti, drąsiai sako savo nuomonę ir jau dalyvavo ne vienoje televizijos laidoje.
2020-02-22

Vitulskienė apie seksualumą: tai mano slaptas ginklas

„Erikos Vitulskienės mados namų“ įkūrėja, Erika Vitulskienė artėjant šv. Valentino dienai pristatė plius dydžio moteriškų naktinukų kolekciją. Mados namus atidariusi operos solisto žmona atvirai sako, jog sukurti šiuos naktinukus ją įkvėpė ir paskatino pačios klientės, rašoma pranešime spaudai. „Merginoms, kurioms sunku rasti sau tinkamo dydžio drabužių – suknelių, palaidinių ar kelnių, lygiai taip pat sunku rasti ir tinkamų apatinių.
2020-01-28

Vitulskienė pasidalijo netikėtu atradimu: labiausiai nustebino vyrai

Prieš pat didžiąsias metų šventes plius dydį nešiojančioms moterims mados namus atidariusi Erika Vitulskienė pristatė šventinę kolekciją. Tenoro Merūno Vitulskio žmona džiaugėsi, kad moterys tampa vis drąsesnės, o ir šis gruodis jai buvo nuostabus, mat su savo klientėmis ji susipažino gyvai. Tiesa, nors E. Vitulskienės mados namai yra skirti moterims, po to, kai atidarė šią parduotuvę, žinoma moteris kardinaliai pakeitė nuomonę apie vyrus.
2019-12-23

Šakalytė prisiminė jautrius išgyvenimus: ragina nedelsti

Sekmadienį TV8 medicinos laidoje „Sveikatos medis“ didelis dėmesys bus skiriamas moterų sveikatai ir krūties vėžio rizikai, įvairių profesijų atstovai dalinsis patarimais, kaip išspręsti profesines sąnarių ligas, išskirtiniame susitikime su Didžiosios Britanijos profesoriumi R. Thomas bus atsakyta į klausimą, kas padeda išvengti onkologinių ligų, o rubrikoje „Ačiū, daktare“ skambės gražiausi žodžiai gydytojams už išgelbėtą gyvybę.
2019-10-19

Vitulskiai mini gražią dieną: „Mūsų šeimoje tai pats svarbiausias dalykas“

Drabužių kūrėjos Erikos  Vitulskienės ir operos solisto Merūno Vitulskio šeimoje – didelė šventė. Jų pirmagimis Ajus atšventė penktąjį gimtadienį. Vaikus linksmino personažai, netrūko žaidimų, o smalsumą žadino interaktyvios technologijos, rašoma pranešime spaudai. Išsidūkus laukė tortas ir skambėjo palinkėjimai. „Pirmas rimtas Ajaus jubiliejus“, – šypsojosi E. Vitulskienė.
2019-10-18

Garsias mamas supurtė naujagimio mirtis: ryžosi skaudžiam atvirumui

Ankstyvą ketvirtadienio rytą Lietuvą sudrebino tragiška žinia – namuose gimdžiusi moteris neteko kūdikio, o pati buvo išgabenta į gimdymo namus. Dar šių metų sausio pradžioje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, kuris tam tikromis sąlygomis leidžia moterims gimdyti namuose. Visgi gimdymas namų sąlygomis yra vertinamas labai prieštaringai.   Ketvirtadienio rytą Vilniuje moteriai gimdant namuose, mirė naujagimis.
2019-08-23

Vitulskienė prabilo apie išleistuves: prisiminė ir savo patirtį

Vos prieš mėnesį atvėrusi mados namų duris Erika Vitulskienė džiaugiasi sėkmingu startu ir dėmesiu – žinoma moteris vos spėja atsakinėti į jaunų merginų ir moterų žinutes bei laiškus, rašoma pranešime spaudai. Daugeliui jų šiandien aktualiausia tema – ką rengtis per išleistuves, jei esi ne modelio formų? E. Vitulskienė puikiai prisimena mokyklos išleistuves ir tai, kaip  ją pačią šis klausimas „graužė“ ne vieną dieną ir naktį.
2019-06-12

Retai viešumoje sutinkamas Bžeskas pasirodė su širdies drauge: traukė visų akį

Pirmadienio vakarą sostinėje įvyko ilgai lauktas Erikos Vitulskienės mados namų atidarymas. Jo nepraleido ir daugybė kviestinių svečių. Tarp jų – ir seniai viešumoje matytas prodiuseris Egmontas Bžeskas. Tiesa, žinomas vyras renginyje pasirodė ne vienas – kompaniją jam palaikė mylimoji, apie kurią žiniasklaidai jis buvo prabilęs kiek anksčiau.
2019-05-21

Vitulskienė išpildė savo svajonę: palaikyti atėjo ir vyras

Gegužės 20 dieną Erika Vitulskienė įsimins visam gyvenimui – pirmadienio vakarą sostinėje duris atvėrė moteriai priklausanti plius dydžio drabužių parduotuvė „Erikos Vitulskienės mados namai“. Operos solisto Merūno Vitulskio žmona neslepia – ši veikla buvo jos svajonė, dėl kurios ji daug ir sunkiai dirbo, rašoma pranešime spaudai. Į Vilniuje įsikūrusių mados namų atidarymą atvyko artimiausi Vitulskių bičiuliai.
2019-05-21

Velykos Vitulskiams bus ypatingos: laukia netikėto svečio

Šiuolaikiškų Velykų simbolika keičiasi, kaip ir patiekalų įvairovė. Jei anksčiau ant lietuvių stalo puikuodavosi kiaulės galva, šaltiena, virtos dešros, dabar šeimininkės nori gaminti ir sveikesnius, ir įvairesnius patiekalus. Žinoma, ir toliau nepamirštant stiprybės bei atbundančios gamtos simbolių – kiaušinių, žalumos bei stalo karaliaus – pyrago, dabar ruošiamo pasitelkus ir fantaziją, ir močiučių receptus, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-17

Vitulskienė atskleidė, kam jaučia didžiulę priklausomybę

Ne kartą viešumoje drąsinusi merginas, kad svoris nieko nereiškia, o „plius dydis“ yra nelygus nutukimui ar nesveikam gyvenimo būdui, garsaus operos solisto Merūno Vitulskio žmona, TV laidos vedėja ir mados namų savininkė Erika Vitulskienė pripažįsta esanti priklausoma nuo sporto ir į salę žengianti dėl visai kitų tikslų. „Aš į sporto salę einu dėl laimės hormonų, norėdama save išbandyti, įveikti, rasti vidinį balansą.
2018-12-06

Erika Vitulskienė švenčia gimtadienį: pokyčiai nustebins ne vieną

Magiškųjų aštuntukų dieną – 2018-08-08 – gerai žinomo atlikėjo Merūno Vitulskio žmona Erika mini ypatingą dieną. Šiandien itin aktyvi moteris švenčia 30-ąjį gimtadienį. Du sūnus su vyru Merūnu auginanti moteris trykšta gera nuotaika ir pozityvumu. Tiesa, motinystė ją įkvėpė ir naujai veiklai – visai neseniai ji pristatė savo drabužių liniją, skirtą „plius“ dydžio moterims. Kiek anksčiau žinoma pora tvirtino, jog yra suradę laimingos šeimos receptą, ir noriai juo dalijasi su kitais.
2018-08-08

Išskirtinę kolekciją pristačiusi Erika Vitulskienė prakalbo apie didžiausius kompleksus

Visai neseniai itin veikli moteris bei tenoro Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė nutarė išpildyti savo seną svajonę. Pavargusi nuo bevaisių apsipirkinėjimų parduotuvėse, moteris nusprendė pristatyti savo „EV mados namus“ ir drauge su dizainere Olesia Less kurtus drabužius. Tiesa, ši kolekcija turi vieną išskirtinumą – drabužiai yra pritaikyti įvairių kūno formų moterims. Erika Vitulskienė – iš tiesų įkvepiantis veiklios moters ir žmonos pavyzdys.
2018-07-06

Nuo E. Vitulskienės negalėsite atplėšti akių: atskleidė, ką tiek ilgai planavo

Dar prieš kurį laiką itin veikli moteris bei tenoro Merūno Vitulskio žmona Erika nusprendė išpildyti savo svajonę. Anksčiau moteris apie tai prabilo paslaptingai, o štai ketvirtadienio vakarą pagaliau ryžosi atskleisti viską, ką tiek ilgai planavo. Moteris vakar artimuosius sukvietė į išskirtinį savo kolekcijos „EV mados namai“ pristatymą. Čia ji pristatė įvairius įvaizdžius, pritaikytus įvairių kūno formų moterims.
2018-06-22

E. Vitulskienė pristato netikėtas naujienas: pavargau laukti, kol išsipildys mano svajonės

Visai neseniai žavioji Erika Vitulskienė socialinėje erdvėje pristatė savo svajones. Žinomo tenoro Merūno Vitulskio žmona intriguoja – ji pavargo laukti, kol situacija pasikeis, todėl siekti savo svajonių ėmėsi pati. Nuotaikingame vaizdo įraše, patalpintame socialinėje erdvėje, sportą dievinanti ir ne vienerius metus įvairiausias dietas išbadžiusi E. Vitulskienė visiškai atvira. „Problemos mano gyvenime kildavo visiškai lygioje vietoje, kai eidavau apsipirkti drabužių“, – sako ji.
2018-05-07

Grožio kaina: specialiai Erikai Vitulskienei iškviesta pedikiūro meistrė iš Vokietijos

Antro vaikelio besilaukianti Erika Vitulskienė sako, kad savo grožiu ir sveikata moteriai reikėtų rūpintis visada. Sūnų Ajų palikusi savo mamos priežiūrai E. Vitulskienė nusprendė pasilepinti estetinės ir gydomosios kojų priežiūros studijoje.  Specialiai į Vilnių dėl E. Vitulskienės atvyko 15 metų Vokietijoje sėkmingai kojų pėdų priežiūros ir gydomojo bei kosmetinio pedikiūro srityje dirbanti pedikiūro meistrė, estetinės ir gydomosios kojų priežiūros studijų įkūrėja Margarita Mattivi.
2015-09-09

E. Vitulskienės vadybos viražai: Merūno koncertas atšauktas SMS žinute

Panevėžiečiai, nekantriai laukę garsiojo tenoro Merūno Vitulskio pasirodymo kultūros sostinėje, savo dievaičio taip ir neišvys. Nors balandžio 29-ąją „Panevėžio garso“ gimtadienio koncertas „Akimirką šią…“ įvyks, tačiau Merūnas jame nepasirodys. Renginio organizatorius labiausiai nustebino, kad atlikėjas savo koncertą nusprendė atšaukti dėl planinės močiutės operacijos.

Bėgimo maratone dalyvauti pasiryžusi E. Vitulskienė prisipažino, kad sunkiausia jai – treniruoti pilvo presą

Dainininko Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė ir atlikėjas Donatas Baumila, kartu su kitais visuomenei žinomais žmonėmis, jau nuo balandžio intensyviai ruošiasi bėgimo renginiui „Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis“. Gegužės 26 d. E. Vitulskienė jėgas išbandys 5 km ilgio trasoje, o D. Baumila – 10 km. Planuojama, kad visas distancijas tądien įveiks beveik 5 tūkst. bėgimo entuziastų.
2013-05-13

E. Vitulskienė grįžta ant parketo pakeisti savo vyro

Panašu, kad „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ projekte praūš tikri permainų vėjai. Pasklidus gandams, kad iš projekto pasitrauks Merūnas Vitulskis, o jo vietą užims jo žmona Erika Vitulskienė, nusprendėme išsiaiškinti, ar visa tai yra tiesa. Paskambinus E. Vitulskienei, kuri ir praeitame sezone dalyvavo tame pačiame projekte, moteris tikino, kad jos vyras išvyksta gastrolėms į užsienį. Būtent dėl šios priežasties E. Vitulskienė pakeis operos solistą. „Tiesiog pakeičiu vyrą, tai normalu.
2012-08-28

E. Vitulskienė neteko tėčio

Itin liūdna žinia savaitės pradžioje aptemdė vasarą vienai nuoširdžiausių pramogų pasaulio porų – Erikai ir Merūnui Vitulskiams. Televizijos projektų dalyvė Erika sužinojo netekusi savo tėčio. Nors artimų santykių su tėvu E. Vitulskienė nepalaikė, tačiau žinia apie jo mirtį jauną moterį šokiravo. Palaikoma savo vyro Merūno ir artimųjų, Erika jau išlydėjo tėtį į paskutinę kelionę.
2012-07-10

M. Mansono koncerte dalyvavusi E. Vitulskienė: jam pusę šou surengė bažnyčia

Kauno Žalgirio arenoje trečiadienį įvyko skandalingojo rokerio Marilyno Mansono turo „Hey, Cruel World... Tour“ koncertas, pristatantis naujausią atlikėjo albumą „Born Villain“. Į areną susirinko išties marga publika – nuo įspūdingais gotikiniais kostiumais išsipuošusių ir juodai lūpas išsidažiusių merginų ir vaikinų iki ryškiomis ir pastelinėmis spalvomis pasidabinusios publikos su mažais vaikais.
2012-06-14
Į viršų