Pogrebnojus ir Statkevičius pažėrė kritikos olimpinės rinktinės aprangai: gaila sportininkų, nes įvaizdis – gėdingas

Šiandien sostinėje Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su LTeam komanda pristatė oficialią Lietuvos olimpinės rinktinės aprangą kitų metų olimpinėms žaidynėms. Ją sukūrė pasaulinis sportinių prekių ženklas „4F“.

J. Statkevičius ir A. Pogrebnojus sukritikavo Lietuvos olimpinės rinktinės aprangą (tv3.lt fotomontažas)
18

Viešumoje pasirodžius nuotraukoms iš renginio, du garsūs Lietuvos dizaineriai – Juozas Statkevičius ir Aleksandras Pogrebnojus – nusprendė pasisakyti, ką apie naujausią aprangą galvoja iš tiesų. Žinomų vyrų naujoji olimpinės rinktinės apranga tikrai nesužavėjo – abu jie turėjo didelių pastabų. 

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pogrebnojus ir Statkevičius pažėrė kritikos olimpinės rinktinės aprangai: gaila sportininkų, nes įvaizdis – gėdingas

Juozas Statkevičius: „Tai – ne pasaulinei prezentacijai, tai – sporto šventei Balbieriškyje“

„Pirmiausiai pamačius, atrodo labai nekokybiškai. Antra, bendras vaizdas – lyg būtų jau naudota. Kažkoks primityvus mąstymas. Kur naujos formos, naujos, įdomios medžiagos, šiuolaikiškas siluetas? Kur fantazija ir išradingumas? Gal grafikos dizainerė geriau maketuoja olimpinį plakatą, bet šalin rankas nuo rūbų, kuriais vilkėdami olimpiečiai atskleidžia Lietuvos veidą saulei ir pasuliui! 

Tai – ne pasaulinio lygio rūbai, žemas standartas. Rūbai – nekokybiški, prasto pasiūvimo ir nepuošia olimpiečių. Kur klasė, lygis, elegancija? Kodėl šitaip atgyventai ir primityviai išspręsta? Nuo kada vėliavos juosta siuvama ant padielkų! Kodėl žalia tokia iš piršto laužta, jeigu deklaruojate Lietuvos vėliavos spalvas? Šviežio agurko spalva – nuostabu, bet gal kitai progai? Šiaip, viskas, aišku – draugai, giminės, bet tik ne profesionalai!

Aš – 33 metus madoje, apdovanotas 4 ordinais už nuopelnus Lietuvos kultūrai, bet per visą savo gyvenimą niekados sporto komitetas net nepaklausė, ar galėčiau juos papuošti, aprengti! Gėda, apmaudu, kad sumos išleistos stambios, o vaizdas – apgailėtinas, senamadiškas, bjaurojantis gražius sporto žmones. Kodėl tokia nepagarba Lietuvos sportininkams? Kokiu rezultatų tikitės, jei aprengėte tragiškai? 

REKLAMA

Lietuvos olimpiečių apranga Tokijo žaidynėms

Skonis gali būti aštriausia grožio styga, mumyse, šiuo atveju, skonio lygio ir profesionalumo – nerasta. Atsiprašau, bet tai – tiesa! Kad būti elegantišku, milijonų nereikia! Faktas! Gal šita apranga ir tinka Pabradės sporto šventei, bet jokiu būdu ne pasaulinei Lietuvos prezentacijai! Primityvu, atgyventa, neprofesionalu! Blogos medžiagos, nemokšiškos, nešiuolaikiškos propocijos! Gėda, man, asmeniškai, bet tai – tik mano nuomonė! Šalis – neturtinga, galbūt sueis ir taip! Nebūtina vestis per galvą, galima padaryti paprastai, švariai ir puikiai, nesiūti vėliavos ant padielkų! Linkiu sėkmės ir daug aukso medalių. Pagarbiai – 33 metus dirbantis pasaulinėje madoje Juozas Statkevičius!“ – TV3 žinioms pasakojo dizaineris.

Jis taip užsiminė ir apie kitas ryškias klaidas – anot J. Statkevičiaus, esame atsilikę visur, mada – ne išimtis. Negana to, apranga yra nekokybiška. „Siūlės traukia, raukia, kapšas po pilvu! Persimato ta striukė, rankovės šviečia, striukė guli blogai, balansas blogas, nesėdi visai, priekis užkilęs! Dar vardint klaidas, ar užteks?“ – rašė jis.

„Aš nemėgstu kritikuoti, jei padaryta profesionalų! Bet čia – nei profesionalo, nei amatą valdančio, nei skonio turinčio! Tai – ne pasaulinei prezentacijai, tai – sporto šventei Balbieriškyje“, – savo mintimis dalijosi dizaineris.

Lietuvos olimpiečių apranga Tokijo žaidynėms

Aleksandras Pogrebnojus: „Olimpinis komitetas su šiuo stiliumi visų laikų didžiausią baisybę pasirinko“

Panašios nuomonės laikėsi ir A. Pogrebnojus, kuris neseniai pristatė savo alternatyvią aprangą olimpinei rinktinei Tokijo žaidynėms.

REKLAMA

„Manau, olimpinis komitetas su šiuo stiliumi visų laikų didžiausią baisybę pasirinko, man kyla tik vienas klausimas: raudoni lampasai ant kelnių, tai kas, Rusijos armijos generolo kelnių remeikas? Spalvų darna tai tiesiog fantastiška… Atrodo, kad daltonikai kūrė, ir geltona suknelė – net oro trūksta, kokia baisi, žalią vyrišką kostiumą su šortukais tai iš karto gali vaikų choras „Žiogelis“ užsakyti, o komplektas su trumpu sijonu – tai ne sportininkei dėvėti tai tikrai, labiau tiktų Šiaurės Korėjos pareigūnei, kuri pasus ant sienos tikrina… Labai, labai gaila puikių mūsų sportininkų ir reziume nekuklus: mano aprangos – 1000 kartų gražesnės“ – „Facebook“ rašė A. Pogrebnojus.

A. Pogrebnojaus kurtą aprangą galite pamatyti čia:

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tarp alternatyvią Pogrebnojaus kolekciją pristačiusių modelių – ir  buvusi dizainerio mylimoji


Rašyti komentarą...
o
opa
2020-07-23 17:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu bet jie teisūs
Atsakyti
0

I
Ina
2020-07-23 17:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo tragiskai! Bet kodėl leidžia pinigus, jei dar neaišku ar dėl pandemijos olimpiada bus?
Atsakyti
0

K
Ko jūs tikėjotės?
2020-07-23 17:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskelbė viešą pirkimą,kur pigiau,surado siuvyklėje Slabodkėj,ir ten dirbančios filipinietės pasiuvo.Nu ir ką,pigiau.Gal pirmą kartą apsijuokiam pasauly?Įdomu,kiek tų olimpiečių šimtų tūkstančių,kad negalėtų irgi slobodzianskas Statkevičius pasiūt?Žmonės nesunkiai suaukotų,kad nereiktų akių blizgint.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų