„Power Hit Radio“ pažadėjo ypatingas Jonines: pasiūlys keliauti laiku

Populiariausia Lietuvoje šokių muzikos radijo stotis „Power Hit Radio“ kviečia tautiečius sutikti Jonines itin smagiai – visą dieną iki pat vidurnakčio skambės „Power auksas“ rubrikos hitai – klausytojų mylimiausi ir dažniausiai pageidauti.

„Power Hit Radio“ komanda (nuotr. Organizatorių)

Eteryje skambės nuo Coolio – Gangster Paradise iki elektroninės muzikos legendų Chemical Brothers ar Fatboy Slim.

„Visą Joninių dieną grosime maždaug paskutinių dviejų dešimtmečių populiariausius šokių muzikos kūrinius. Galima sakyti, kad su ta muzika užaugo mūsų klausytojai. Tai – kadaise labiausiai stogą rovę hitai, sentimentus kelianti muzika, kuri primins geriausius festivalius, smagiausius vakarėlius ir pasilinksminimus“, – pasakojo „Power Hit Radio“ programos direktorius Saulius Baniulis.

Radio eteryje bus tikra muzikos įvairovė. Tai bus ir seksualiausi hitai: Snoop Dogg – Drop It Like It’s Hot, Usher – Yeah ar Britney SpearsGimme More. Senieji raperiai tikrai apsidžiaugs išgirdę DMX ar Cypres Hill vyrukų balsus, o kadangi su klausytojais jau esam sutarę į eterį grąžinti ir SEL kūrinius, tai kaip gi be jo?

Saulius Baniulis

„Rubrika „Power auksas“ mūsų eteryje, ryto laidoje „Šok į kelnes“, gyvuoja jau keletą metų ir yra itin mylima klausytojų, kurie savo pageidavimais ją ir kuria – seniai bebuvę taip, kad 5 val. ryto jau pateikiami pirmieji pasiūlymai į būsimos laidos grojaraštį, o ko verti Instagram stories video, kuriuose šoka biuriuose dirbantys?! Šioje rubrikoje, klausytojų pageidavimu grojame senus, legendomis tapusius istorinius šokių muzikos hitus. Buvę populiarūs prieš kelis dešimtmečius, jie net ir dabar kaitina kraują“, – entuziastingai kalbėjo S. Baniulis.

„Power Hit Radio“ yra viena populiariausių ir daugiausiai turinio siūlanti jaunimo radijo stočių mūsų šalyje. Jau šešiolika metų leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio" programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų