„Eurovizijoje“ keičiama viena svarbi taisyklė: rengėjai tikina išmokę pamoką

Šiais metais dėl koronaviruso pandemijos „Eurovizijos“ gerbėjams teko susitaikyti su liūdna žinia, jog konkursas atšauktas ir perkeltas į kitus metus. 

„Eurovizija“ (nuotr. SCANPIX)
12

Vis dėlto panašu, kad kitų metų „Eurovizija“ nebebus tokia, kokia buvusi.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizija“

Neseniai didžiausiuose „Eurovizijos“ gerbėjų puslapiuose pasirodė informacija apie tai, kiek keičiamos konkurso taisyklės.

Anksčiau visi pasirodymai konkurse turėdavo būti atliekami gyvai, o štai nuo kitų metų bus galima rinktis ir jau iš anksto įrašytą pritariančiųjų vokalistų skambesį.

Tokį konkurso rengėjų sprendimą komentavo „Eurovizijos“ dainų konkurso vykdomasis vadovas Martinas Osterdahlas. „2020 metų pavasarį dėl pasaulinės krizės išmokta pamoka parodė, kad turime kiek pakeisti konkurso taisykles. Privalome būti lankstesni ir netgi pakeisti konkurso formatą bei tai, kaip organizuojame jį šiais sunkiais laikais“, – sakė jis.

Visa tai, anot M. Osterdahlo, yra ir dėl to, kad ateityje į šalį, kurioje vyks konkursas, keliautų kur kas mažesnės delegacijos, nei anksčiau. 

Neseniai paaiškėjo ir tai, kur vyks kitų metų „Eurovizija“. 2021-ųjų tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ finalas įvyks gegužės 22-ąją Nyderlandų mieste Roterdame, patvirtino organizatoriai.

„Džiaugiamės galėdami paskelbti 2021-ųjų „Eurovizijos“, kuri vyks Roterdame, datas. Gegužės 18-ąją įvyks pirmasis pusfinalis, gegužės 20-ąją – antrasis pusfinalis, o gegužės 22-ąją – konkurso didysis finalas“, – sakoma pranešime, paskelbtame socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

Šių metų gegužės 16-ąją paaiškėjo, kad 2021-ųjų „Eurovizija“ įvyks Roterdame, kur turėjo vykti ir šiemet. Apie tai buvo paskelbta per specialią laidą „Eurovision: Europe Shine A Lig“, įvykusią vietoje 2020-ųjų „Eurovizijos“, kuri buvo atšaukta dėl koronaviruso pandemijos.

Kovo 18 dieną konkurso organizatoriai paskelbė, kad šiemet „Eurovizija“ pirmą kartą per visą savo istoriją nuo 1956 metų atšaukiama.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2020-06-18 20:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu Tau S.... pasveikti.Jiegu tai įmanoma žinoma...
Atsakyti
-1

S
S......
2020-06-18 20:11:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Sorosas nustos finansuot gejus? Va, tada tai butu naujove.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų