Prabilo apie pirmąjį princo Williamo ir Kate susitikimą: jie to niekuomet nepamirš

Nėra nieko gražiau, nei išgirsti, kaip prasidėjo dviejų žmonių meilės istorija. Ir nors galėtų pasirodyti, kad princas Williamas – visuomet savimi pasitikintis ir drąsus vyras, pasirodo, pirmą kartą prieš savo dabar jau žmoną Kate Middleton buvo rimtai „susileidęs“.

4

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė graži istorija, atskleidžianti jų meilės pradžią.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo apie pirmąjį princo Williamo ir Kate susitikimą: jie to niekuomet nepamirš

Nepaisant to, kad dažniausiai girdime, kad princo Williamo ir jo mylimosios Kate meilės istorija iškart priminė pasaką, pasirodo, kad realybėje viskas buvo kiek kitaip. Apie karališkąją šeimą rašęs Tomas Quinnas papasakojo, kad pirmasis jų susitikimas toli gražu minėtos pasakos nepriminė…

Sunku patikėti, tačiau pasirodo, kad pirmasis jų susitikimas priminė sceną iš romantinio filmo, mat Williamas prieš Kate… nukrito.

„Viena iš linksmesnių istorijų yra ta, kad princas taip norėjo susipažinti su Kate, kad ją pamatęs suklupo ir nukrito sakydamas, kad tai – baisi pradžia, ir ji tikriausiai pamanys, kad jis – pats tikriausias nevėkšla“, – pasakojo T. Quinnas.

Vis dėlto Williamui pasisekė, kad K. Middleton iškart ėmė juoktis, o visai netrukus jie tapo ir draugais.

Jų draugystė truko pakankamai ilgai – iki tos akimirkos, kai vieno šou metu Kate ant podiumo nepasirodė vilkėdama permatomos suknelės. Ji taip sužavėjo Williamą, jog netrukus jis ėmė matyti Middleton visai kitokioje, šįkart jau romantiškoje šviesoje.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, tąkart princas atsisuko į savo draugą Fergusą Boydą ir tarė: „Oho, Fergusai, Kate – karšta!“

Anot kito karališkosios šeimos korespondento – Simono Vigaro – princas buvo įpratęs, kad merginos jį visuomet sekioja, o štai Kate elgėsi visiškai natūraliai, per didelio susidomėjimo nerodė.

„Ji puikiai sužaidė. Jis tikrai buvo daugelio merginų taikinys universitete, tačiau minėtame šou jis pagaliau pamatė ir Catherine“, – pridėjo korespondentas.

Todėl nors princui Williamui Kate ir galėjo pasirodyti nepasiekiama, iš tiesų, anot pačios Kate, viskas buvo kiek kitaip. 2009 metais davusi interviu apie sužadėtuves su princu, K. Middleton atviravo, kad iš tiesų su princu susipažinti be galo jaudinuosi, o kai pirmąkart jį pamatė – labai išraudo.


Rašyti komentarą...
W
W
2020-06-17 12:27:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keit nuostabi !
Atsakyti
0

A
2020-06-17 13:08:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vajezau kaip fainei tuoj mirsiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų