Meghan įgriso karalienės dramos: draugams atskleidė, ką apie kritiką galvoja iš tiesų

Princo Harry ir hercogienės Meghan Markle noras atsisakyti dalies karališkųjų pareigų ir daugiau laiko su sūnumi Archie praleisti už Atlanto kaip reikiant sujaukė karališkosios šeimos gyvenimą. Nuo to laiko tarp visų jaučiama įtampa, o karalienė porai vis praneša apie naujausius reikalavimus ar prašymus.

Princas Harry, Meghan Markle ir karalienė (tv3.lt fotomontažas)
5

Visai neseniai paviešinta, kad monarchė nebeleidžia porai naudoti žodžio „karališkas“.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan įgriso karalienės dramos: draugams atskleidė, ką apie kritiką galvoja iš tiesų

Primename, kad Meghan ir Harry iki šiol vadina „Sussex Royal“ ir tai nusprendė netgi įteisinti – padaryti savotišku savo ženklu. Karalienei mintis nepatiko – anot jos, jiedu turėtų atsisakyti žodžio „royal“ (karališkas – liet.). 

Viešame pareiškime Meghan ir Harry pareiškė, kad iš esmės karalienė neturi teisėęs neleisti jiems naudoti šio žodžio, bet, kad ir kokie nepatenkinti būtų, su tuo vis dėlto sutiko.

Tiesa, artimas šaltinis užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad Meghan tai kaip reikiant įsiutino – moteris ėmė skųstis savo vidiniam draugų ratui. „Visų pirma, tai nė neturėtų niekam sukelti bėdos, juk jie neketina pradėti verslo ir kurti su šiuo užrašu pieštukų ar marškinėlių… Meghan sakė, kad jie puikiai žino savo tikras to priežastis, o tai yra svarbiausia“, – teigė artimas šaltinis.

Anot šaltinio, hercogienei karališkoji šeima jau ima atsibosti. „Meghan sakė, jog jai pabodo visos dramos ir jos gyvenime tokiems kritikams vietos daugiau nebėra – Harry galvoja lygiai tą patį. Meghan savo artimųjų ratui pasakė, kad jos sėkmė yra neišvengiama – su ar be minėto „Sussex royal“ ženklo. Juk nepaisant to, Harry ir Archie turi karališko kraujo, o to niekas negali atimti. Todėl kaip šeima, jie visuomet bus laikomi karališkosios šeimos atstovais“, – hercogienės mintis persakė minėtas šaltinis.


Rašyti komentarą...
A
ARVYDAS
2020-02-24 08:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiaulė bažnyčioje lips ant altoriaus- tokia yra kaulės prigimtis..
Atsakyti
-36

D
Dominykas
2020-02-24 12:16:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul gražina pinigus nes vestuves buvo iš mokesčių mokėtojų pinigų. Šlykšti boba. Savo kiauliska mąstysena ir išvaizda sugriaus karališkąją šeima ir tradicijas. O tasai hariukas turbūt net negali išsiplauti triusiku ir kojinių be žmonos leidimo
Atsakyti
-45

s
senjore
2020-02-24 11:04:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ileisk velnią į bažnyčią ant altoriaus uzlips..yra toks senas posakis..gerai kad išvarė i Kanada..
Atsakyti
-37

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų