Vaikelio susilaukusios Jovovich gyvenime – sunkumai: diagnozuota liga

Neseniai trečiosios atžalos susilaukusi aktorė Milla Jovovich susidūrė su nemaloniomis žiniomis, jos dukrai diegnozuota liga.

Milla Jovovich  (nuotr. Instagram)

Trečiąją dukrelę aktorė pagimdė kaip ir buvo planuota – vasario 2-ąją dieną.

Tiesa, Milla apie šį savo nėštumą visuomet kalbėjo atvirai – kelias dienas prieš gimdymą ji pasidalijo nuotrauka, kad jau netrukus trečiąkart taps mama, todėl ruošiasi kelionei į ligoninę.

„Juokinga, nes mačiau, kad lauktis trečiąjį kartą bus vieni niekai, tačiau iš tiesų aš jaudinuosi ir nežinau, ko tikėtis“, – „Instagram“ rašė ji.

Neseniai moteris pasidalijo žinia, kad jos mažylę užpuolė liga. Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson diagnozuota gelta. 

„Nėra nieko gražiau, kaip matyti vaikus mylinčius vienas kitą ir vertinančius laiką drauge. Dashiel Anderson negali atsitraukti nuo „savo mielo mažo kūdikio“ ir maitina ją, kai tik gali. Aš turėjau duoti kūdikiui gerti pieną, kuris išsiurbtas iš krūties, nes Osian susirgo gelta. 

Ligoninėje mums sakė, kad kuo daugiau pieno mažylė gers – tuo greičiau pasveiks. Ji greit užmiega, kuomet yra maitinama krūtimi, todėl nusprendėme ją maitinti iš buteliuko, kad gautų kuo daugiau pieno. Vargšė turi žaizdeles ant kulnų, kur jai buvo imti kraujo tyrimai ir tikrinami antikūniai. Man plyšta širdis pagalvojus apie tai. Tikiuosi, kad kraujo mėginys, kurį paėmė šiandien, parodys, kad ji sveiksta“, – rašė aktorė.

REKLAMA

Vėliau moteris pasidalijo dar viena nuotrauka: „Vargšė Osian išgyve sunkų laikotarpi bandydama kovoti su gelta, tačiau liga sukontroliuota ir mes galime ją vežtis namo su specialiu užklotu, kuris spinduliuoja mėlyną šviesą.“

Pasak Millos, šis užklotas padeda sumažinti bilirubino antikūnų kiekį kraujyje: „Jame yra ventiliatorius, kuris vėsina ir perkaisti, kas iš pradžių mane gąsdino. Galvojau, kad užteks saulės spindulių, bet dėl kraujo grupės jų negana.“

Su savo mylimuoju vyru Paulu W. S. Andersonu jiedu jau augina du vaikus – 12-metę Ever ir 4-metę Dashiel.

Apie tai, kad laukiasi, aktorė pranešė dar rugpjūčio mėnesį. Tuomet ji teigė, kad nėštumas kelia įvairiausių jausmų, mat ji jaudinosi dėl savo amžiaus (aktorei yra 44 metai), o prieš 2 metus ji buvo pasidariusi „tragišką“ abortą.

Aktorė rašė, jog dėl šių priežasčių prie šio nėštumo nenori prisirišti per daug. Primename, kad kai aktorė laukėsi anąkart, jai buvo padarytas priverstinis abortas dėl sveikatos bėdų.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2020-02-14 09:25:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gutauskiene tau tik ir dainuot. Anu vienodi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų