Bieberio žmona išgąsdino gerbėjus: svarbiame renginyje pasirodė viena

Visai neseniai Los Andželą sudrebino kasmetiniai „Oskarų“ apdovanojimai, po kurių garsenybės suskubo apsilankyti įspūdinguose vakarėliuose. Jų buvo galybė, vis dėlto vienas populiariausių – žurnalo „Vanity Fair“.

6

Čia atvykusios garsenybės pozavo fotografams ir rodė ne ką mažiau įspūdingus, nei „Oskarų“ ceremonijos svečių apdarus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio žmona išgąsdino gerbėjus: svarbiame renginyje pasirodė viena

Vakarėlyje daugybės dėmesio sulaukė ir gražuolė dainininko Justino Bieberio žmona, manekenė Hailey Baldwin. Moteris pasipuošė beveik permatoma juoda suknele, puošta nėriniais ir giliu skeltuku. Negana to, įvaizdžiui seksualumui ji suteikė pasirinkusi aukštakulnius „žudikus“.

Vis dėlto gerbėjai netrukus išsigando – kodėl šiame svarbiame renginyje moteris pozuoja viena, be savo vyro Justino?

Anot užsienio žiniasklaidos, J. Bieberis ne tik, kad nesilankė vakarėlyje, bet tuo metu apskritai buvo Niujorke. Čia besinaudodamas „Instagram“ žinomas atlikėjas gerbėjams papasakojo apie savo dabartinį gyvenimą, sveikatą, ir kelionę link geresnės savijautos. Savo kalbomis Justinas stengėsi ir kitus nebijoti pokyčių. Vėliau vyras su draugais lankėsi centriniame Niujorko parke, kur žaidė ledo ritulį. 

Pasirodo, kad Niujorke Justinas laiką leidžia jau nuo šeštadienio, kada pasirodė „SNL“ laidoje ir gerbėjams pristatė savo naujausią hitą „Intentions“.

Jį galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų