Internautai įsitikinę, kad mergina – nuoga: ar suprasite gudrybę?

Vienas žinomiausių mados ženklų „Fashion Nova“ yra ypatingai pamėgtas užsienio šalyse, vis dėlto jis dažnai sulaukia ir kritikos dėl neįtikėtinų savo sprendimų.

20

Visai neseniai prekės ženklo drabužį pristačiusi mergina sulaukė internautų pašaipų – šie manė, jog ji apskritai nieko nevilki.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai įsitikinę, kad mergina – nuoga: ar suprasite gudrybę?

„Instagram“ žvaigždė Angelina vienai nuotraukai pozavo apsivilkusi lateksines kelnes, kurios itin gerai pabrėžė įspūdingus merginos apvalumus. Šia nuotrauka pasidalijo ir „Fashion Nova“ savo socialinių tinklų paskyrose. Čia prekės ženklas rašė, jog nuotraukai komentaro nė nereikia: „Du žodžiai: lateksinės kelnės“.

Tiesa, mergina pasirinko 36 eurus kainavusias odos spalvos kelnes, nors jų yra ir geltonų, juodų, raudonų bei baltų. Angelinos pasirinktos kelnės sukėlė tikrą pajuokų audrą, mat iš tiesų atrodė, kad ji kelnes paprasčiausiai pamiršo…

„Maniau, kad ji nuoga – moterie, ką tu dėvi?“, „Iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad ji nevilki nieko“, „Fashion Nova, nusiraminkite“ – rašė komentatoriai.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai minėtas prekės ženklas pateikia nemalonių staigmenų. Pavyzdžiui, prieš kelis mėnesius „YouTube“ žvaigždė Remi Cruz nusprendė atkartoti kiekvieną milijardierės Kylie Jenner įvaizdį, besirengdama kur kas pigesniais „Fashion Novos“ drabužiais.

Vaizdo įraše ji ne tik matuojasi drabužius, bet ir trumpai juos aptaria. Mergina tąkart neslėpė – kai kurie jų ne tik daug prastesni, nei originalai, bet dar ir turi keistą kvapą. „Atsiduoda žuvimi“, – neslėpdama sako Remi.

Merginos bandymą galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
K
Kodėl
2019-11-10 14:24:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos taip mėgsta rodyti tą apyšiknę? Juk ten smiirdi šūdeliu...
Atsakyti
-2

K
Ka as zinau
2019-12-26 21:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei sveikai maitinasi tai nesmirda. Nes mityba ir gyvenimo būdas turi įtakos net tokiems dalykams. O tie du arbūzai gana gražūs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų