Pusę milijono plastinėms operacijoms išleidusi Laura nežada sustoti: taupo nuo paauglystės

Pastaruoju metu vis daugiau merginų ryžtasi savo natūralią išvaizdą patikėti plastikos chirurgams, tačiau niekam ne paslaptis, kad noras atrodyti tobulai ne vieną užvaldo. Tokiu būdu prarandamos ne tik ribos, bet ir krūva pinigų.

Laura Alicia Summers (nuotr. Instagram)
21

Užsienio realybės šou žvaigždė Laura Alicia Summers neseniai užsienio žiniasklaidai pripažino, kad tokiu būdu ji plastinėms operacijoms išleido beveik 560 tūkst. eurų.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pusę milijono plastinėms operacijoms išleidusi Laura nežada sustoti: taupo nuo paauglystės

Negana to, mergina savo išvaizdą tobulinosi net 50 kartų. 8 kartus ji dailino krūtinę, 7 kartus – nosį ir net 3 kartus ryžosi braziliškam sėdmenų pakėlimui.

Pirmoji plastinė operacija Laurai buvo atlikta vos sulaukus 18 metų. Gražuolė užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad jai ryžosi dėl to, jog iš jos ne kartą buvo šaipytasi, jog ji – kitokia.

„Kosmetinės plastinės operacijos yra lyg narkotikai. Tai kelia didžiulę priklausomybę, tačiau gera prasme. Jos nėra skirtos visiems, tačiau asmeniškai man jos pagerino gyvenimo kokybę. Žmonės kas du metus keičia automobilius – kodėl nepasikeitus ir kūnų?“ – savo pasvarstymais dalijosi Laura.

Tiesa, kitaip nei kitos merginos, Laura neslepia, jog ji niekuomet nėra savo operacijų bandžiusi slėpti. O būdama dar 13 metų ji patyrė rimtų sužalojimu – penki vaikai sumušė merginą ir taip sulaužė jai nosį, šonkaulius bei žandikaulį.

Išsigandę tėvai leido pakeisti Laurai mokyklą ir ji netrukus ėmė domėtis sveikatos bei grožio kursais, o savo krūtinės didinimui ėmė taupyti dar būdama 15-os metų. Neturėdamas pasirinkimo, kai Laura sulaukė 17-os, jos tėvas leido jai rinktis, ko norėtų sulaukti pilnametystės proga – krūtinės didinimo operacijos ar mašinos.

REKLAMA

„Savaime suprantama, aš pasirinkau krūtinės operaciją. Jos laukiau net 7 metus, todėl ji buvo pirmoji mano norų sąraše“, – sakė mergina.

Tiesa, nepaisant to, kad operacijas ji dievina, Laura taip pat prisipažįsta, jog ne visos jos buvo sėkmingos. Pavyzdžiui, pirmuosius krūtinės implantus jai teko pašalinti, o vėliau net dvi operacijos buvo atliktos siekiant ištaisyti padarytą žalą.

Vis dėlto net ir tai Lauros nesustabdė nuo tolesnio noro tobulinti savo kūną – netrukus ji pasidarys veido pakėlimo operaciją.


Rašyti komentarą...
K
Kk4
2019-07-25 18:33:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne pas tuos daktarus kreipiasi. Čia jau galvą gydyt reikia...
Atsakyti
-1

O
Ot
2019-07-25 18:10:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panelė nesupranta duotos gamtos dovanos. Ėjimas prieš gamtą tai susinaikinimas. Bet kokia operacija yra žmogaus mechaninis kūno pažeidimas,kuris gali BAIGTIS TRAGEDIJA.
Atsakyti
-2

G
Gaila
2019-07-25 18:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšė atrodo tragiškai.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų