Su Cooperiu išsiskyrusi Shayk prabilo apie plastines operacijas: atskleidė visą tiesą

Visai neseniai viena žinomiausių pasaulio manekenių – Irina Shayk – kartu su mylimuoju Bradley Cooperiu pasuko skirtingais keliais. Ir nors daugelis galvojo, kad aktorius netrukus ims šildytis Gagos glėbyje, o manakenės širdis bus sudaužyta, pasirodo, kad jie stipriai klydo.

9

Irina iškart grįžo į darbus ir pasirodė ant podiumo, o dabar atskleidė visą tiesą, apie plastines operacijas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su Cooperiu išsiskyrusi Shayk prabilo apie plastines operacijas: atskleidė visą tiesą

Ne paslaptis, kad vis daugiau garsenybių savo kūnus tobulinasi plastikos chirurgų pagalba – daugelis nė nesuvokia, kad tai daro tikrai ne visi žinomi žmonės. Pavyzdžiui, ne vienas tikriausiai yra pastebėjęs antraščių apie tai, kad gražuolė Irina pasiputlino lūpas. Vis dėlto kaip teigia pati manekenė, tai – toli gražu nėra tiesa.

„Žiūrėkite, jei kas nors nori putlesnių lūpų, kad pasijustų geriau, telaimina juos Dievas – aš nieko neteisiu. Aš pati visuomet palaikau natūralų grožį, nes man atrodo, kad mes gyvename tobulame pasaulyje, kuriame kiekvienas nori būti idealus“, – sako manekenė.

Tiesa, daugeliui faktas, kad taip sako viena gražiausių pasaulio moterų, gali pasirodyti juokingas – juk jai grožio tikrai netrūksta. Vis dėlto pati manekenė tikina, kad puikiai suvokia ir priima savo trūkumus.

„Kažkada aš turėsiu raukšlių, tiksliau, aš jų jau turiu. Paprasčiausiai reikia priimti senėjimo idėją ir savo kūnus kiekvienoje stadijoje švęsti. Turime suvokti, kad gyvenime žmogiška yra nebūti tobulam“, – sakė manekenė pridėdama, kad ji jau turi raukšlių, mėgsta degintis ir kartais turi pagurklį.

Vis dėlto tiesiai šviesiai užklausta, ar ji yra pasididinusi lūpas, Irina nemelavo – tai ją tik prajuokinma. „Kartais perskaitau įvairias antraštės apie tai, kad pasidariau injekcijų ir dabar mano lūpos atrodo it koldūnai. Iš to aš juokiuosi, nes manau, kad gyvenime humoro jausmas yra labai svarbus. Kai kurie žmonės tave mylės, kai kurie – nekęs. Tai manęs tikrai netrikdo“, – baigė istoriją ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų