Radži pasidalijo išskirtinėmis akimirkomis iš festivalio: neatsigynė moterų dėmesio

Praėjusį savaitgalį praūžė legendinis festivalis „Nida“, kuris pirmą kartą surengtas prieš 25-erius metus. Jame dalyvavo daugybė garsių Lietuvos atlikėjų. Vienas iš jų visiems puikiai žinomas scenos grandas – Radži. Vyras socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo pavydėtinomis akimirkomis iš šio festivalio.

Dainininkas Radžis (nuotr. iš vaizdo įrašo)
8

Karštą vasaros dieną, atlikėjas buvo pasipuošęs vasariškais marškiniais, o rankas puošė nepaprasto grožio auksinis laikrodis bei apyrankė. Dainininkas pozavo ne tik su gerai žinomais atlikėjais: Ryčiu Cicinu, Inga Valinskiene bei estrados atlikėju Simonu Donskovu, bet ir su gražuolėmis šokėjomis. Rodos, kad merginų dėmesys jam tikrai patiko, nes nuo jo veido nedingo šypsena.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Radži

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad festivalyje Nidoje netrūko įspūdingų reginių. Jame sužibėjo jautrus Žvagulių bučinys bei seniai viešumoje matyti veidai. Pirmąją festivalio dieną scenoje skambėjo šlageriai, ilgus dešimtmečius dainuoti jau išėjusių estrados legendų – Stasio Povilaičio, Vytauto Kernagio, Alvydo Lukoševičiaus-Obuolio.

REKLAMA

„Prieš ketvirtį amžiaus, su pirmuoju „Nidos“ festivaliu Lietuvoje prasidėjo pramogų pasaulio pakilimo etapas. Jame savo ryškų pėdsaką paliko daug kūrėjų, mūsų kolegų, kurių šį vakarą jau nėra su mumis. Šis koncertas – tai dovana jiems ir tai epochai, savotiška retrospektyva, kai pažvelgsime į senas geras dainas nauju žvilgsniu“, – sakė festivalio iniciatorius ir prodiuseris Arūnas Valinskas. Festivalio „Nida“ vėliavą koncerto pradžioje buvo patikėta pakelti Neringos miesto merui Dariui Jasaičiui ir vienam iš festivalio himno autorių – kompozitoriui, dainų tekstų autoriui Gintarui Zdebskiui.

„Ne veltui V. Kernagis mėgo sakyti, kad nereikia kankinti publikos naujomis dainomis, jie nori girdėti tas, kurias gerai žino“, – kalbėjo A. Valinskas. Senos geros dainos skambėjo Viktoro Malinausko, Ryčio Cicino, Ingos Valinskienės, Deivio ir Renatos Norvilų, Česlovo Gabalio, Romo Dambrausko, Radžio, Vytauto Šiškausko, Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio, Lauros Remeikienės, Marijos Grabštaitės, grupių: „Studija“, „Vairas“, „DAR“, „Du Donatai“, „Patruliai“, „el Fuego“ lūpose. Vienu pagrindinių vakaro akcentų tapo V. Kernagio gerbėjams puikiai pažįstama daina „Baltas paukštis“, ją atliko Č. Gabalis, Deivis, L. Remeikienė ir I. Valinskienė.


Rašyti komentarą...
b
birute
2019-06-22 15:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
na mat kaip cia gaunasi,ir be pono vitulskio svente praejo,matyt organizatoriai neturejo pinigu nusamdyt viesbuti trim parom ir 7 tukstanciu uz pora dainu
Atsakyti
-5

A
Aivaras
2019-06-23 08:54:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko čia įspūdingo visiskai
Atsakyti
-1

M
Mykolas
2019-06-22 19:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zinot,kad jau atsibodo tos fonografines giesmes.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų