Vyriškio pastabumas užkirto kelią vagystei: paaugliai veikė pagal iš anksto suregztą planą

Policijos pareigūnai Kaune sulaukė pranešimo apie incidentą parduotuvėje. Keli jaunuoliai bandė pavogti prekes, tačiau supratę, kad juos pastebėjo, viską metė ir spruko. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Pranešėjas nurodė jaunuolių požymius, toliau jų judėjimo kryptį mieste pareigūnai sekė per miesto stebėjimo kameras. Realiu laiku visa informacija miesto kameras stebinčio operatoriaus buvo perduodama policijos ekipažui. 

Pareigūnams pavyko įtariamuosius sulaikyti viename iš kiemų. Sulaikytieji tvirtino nieko blogo nedarę. Pasak įvykio liudininko, lauke stovėję du vaikinai pasiuntė į „Iki“ kitus du paauglius kažką pavogti, tad vyriškis nutarė akylai jų elgesį stebėti ir parduotuvėje. Paaiškėjo, jog tuo metu, kai į parduotuvę įsliūkino galimi ilgapirščiai, apsauga buvo kažkur išėjusi.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyriškio pastabumas užkirto kelią vagystei: paaugliai veikė pagal iš anksto sukurtą planą

„Ėjau į parduotuvę ir jaučiau, kad kartu su manimi čia vienu metu atėję paaugliai gali būti vagys. Pasakiau pardavėjams, kad kviestų apsaugą. Jie pradėjo vaikščioti po parduotuvę ir labai įtartinai dairėsi“, – tikino įvykio liudininkas.

Sulaikytieji sunkiai galėjo paaiškinti priežastį, kodėl spruko iš parduotuvės ir leidosi bėgti. Vyriškis atpažino sulaikytuosius ir patvirtino, kad tai tie patys asmenys. 

Parduotuvei žalos padaryti jie nespėjo tik dėl laiku į situaciją reagavusio vyriškio. Įtariamųjų duomenys užfiksuoti, jie sudrausminti ir paleisti. 

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
V
Vasia
2020-11-21 22:13:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale veidelio tai padėjusio žmogaus galėtų ir nerodyti!..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų