Siaubą kelinti pramoga Biržuose – įrengtas zombių ir raganų parkas 

Biržų krašte šiurpą kelianti vieta. Artėjant visų mirusiųjų dienai biržiečiai sukūrė išskirtinį vaiduoklių ir šmėklų parką. O atšvęsti heloviną siūlo išskirtiniame zombių kapinyne po atviru dangumi.

„Sveiki užsukę į kapinyną.“ Tokiu užrašu pakeleivius vilioja biržiečiai Kirkiluose, netoli apžvalgos bokšto. Čia visų išdrįsusių sustoti smalsuolių visą savaitę laukia šiurpinanti pramoga – šmėklų ir vaiduoklių parkas, kurį visą mėnesį kūrė Indra ir Karolina. Merginos neslepia, kai rajone trūksta pramogų jas tenka pačioms ir sugalvoti.

„Prasidėjo nuo cemento maišymo ir skulptūrų take, šitame – nuo baidyklių“, – sako biržietė Indra Simėnė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siaubą kelinti pramoga Biržuose – įrengtas zombių ir raganų parkas 

„Mes irgi kiek šnekėjom, reikia žmonėms kažkur išeit, nes mes Biržų mieste neturim nieko. Jei jau nori pamatyti – reikia važiuoti toliau: Kaunas, Vilnius“, – pasakoja biržietė Karolina Brazdžionė.

Pradėjusios nuo cementu dengtų žmogaus dydžio šmėklų, kūrybiškumo pagautos biržietės taip įsismagino, kad netrukus atsirado ir gana tikroviški antkapiai šmėkloms, demonams, liuciferiui ir net baubams. Įrengtas kapines puošia išskirtinė Magdalenos skulptūra.

„Mes labai patenkintos, labai vykęs mums ir labai graži pavadinom mes ją – Magdalena. Šitą sukulptūrą padarėm per dieną, kadangi jau darėm ne pirmą, tai patirties turėjom“, – teigia K. Brazdžionė.

Sunkiausia, pasak merginų, buvo gauti baltų ir juodų paklodžių, kurių čia teko sunaudoti ne vieną rietimą. Taip pat iš vietos vaistinių išpirko visą gipsinį bintą. Bet rezultatas atpirko vargą. Net pačioms darėsi šiurpu nuo vaizdo.

REKLAMA

„Kai užsidėjo lemputės, nebebuvo taip ir šiurpu, kai jų nebuvo – buvo baugoka eiti į šitą pusę, ypač sutemus“, – kalbėjo I. Simėnė.

Vos tik merginų darbas atsidūrė internete, pasipylė skambučiai norinčių apsilankyti. Dalis čia nori atvažiuoti papramogauti ir sutikti helovino, kiti pasidaryti netradicinę fotosesiją.

„Mažai tokių vietų, į kapines gi nevažiuosi fotkintis, čia tokia kaip tik mums tinkama vieta, tai sugalvojom, kad reikia pasidaryt fotosesiją“, – sako panevėžietės Ema ir Aira.

„Kaip nusiteiksi, jei tu tiki stebuklais, jie tau bus, jei aš nenorėsiu, va ten kažką darysiu, fotografuosiu ir man nieko, o jei žmogus bijo – nieko nebus. O aš nebijau, tai man gražu ir normalu“, – pasakoja panevėžietė Lukrecija.

Kaip tikina organizatoriai, kad būtų ramiau, vis tik stengsis reguliuoti lankytojų srautą. Sloguojančių ir stipriai kosinčių žada neįsileisti.

„Bus prie įėjimo, kas įleis, leidžiama tik šeimomis, nedideliais būreliais. Reguliuosim srautą, o parke visų prašom laikytis saugaus atstumo“, – teigia biržietis Deividas Simėnas.

Kaukolių ir raganų fiesta aplinkinius kraupins iki lapkričio 2 dienos. O gražiausias vaizdas čia sutemus, kai įsižiebusios lemputės, kartu su moliūgų žibintais, nušviečia nemažą teritoriją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų