Lėktuve – keleivių dėmesį sukaustęs incidentas: kaukę dėvėti atsisakiusi moteris trenkė stiuardesei

Nė nepakilus lėktuvui keleiviai tapo neeilinio incidento liudininkais. Iš Majamio į Atlantą turėjusiame skristi lėktuve kaukę atsisakiusi dėvėti moteris trenkė stiuardesei.

Incidentas įvyko lėktuvui dar nepakilus. Įraše matyti, kaip viena moteris ginčijasi su keleive ir prašo jos taisyklingai užsidėti kaukę, o ne tik laikyti ją po smakru. Esą tokios yra taisyklės, kad būtų mažinamas koronaviruso plitimas.

Tačiau moteris tuo nebuvo patenkinta. Ji atsisakė taisyklingai užsidėti kaukę ir dar trenkė antausį stiuardesei. Lėktuve nuaidėjo riksmai, o po šio incidento keleivė ir, kaip manoma, jos vaikinas buvo išprašyti iš orlaivio.

Dėl šio incidento lėktuvas vėlavo pakilti 3 valandas. Stiuardesei trenkusią keleivę išlydėjo policija, tačiau, kaip tai buvo patvirtinta portalui dailymail.com, moteris nebuvo sulaikyta.

„Delta“ avialinijos vėliau išplatino atsiprašymą: „Mums nėra nieko svarbiau už žmonių ir mūsų klientų saugumą. Todėl du keleiviai, kurie nesilaikė taisyklių, buvo išprašyti iš lėktuvo. Mes netoleruojame smurto, o šis incidentas tiriamas. Atsiprašome klientų, kad dėl šio incidento skrydį teko atidėti.“

Visą situaciją pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
W
Watas
2020-10-25 12:33:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
nagla negre, zino, kad niekas nedris jos apkaltinti...
Atsakyti
-5

L
Lile
2020-10-25 13:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkodel vieni zmones jauciasi virsesni uz kitus.Yra tokiu kvaisu rusis,kuri mano kad jiems viskas galima,kitasyk bus atsargesni viesoj vietoj.
Atsakyti
-2

N
Nj
2020-10-26 09:54:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip jums rasizmas? Dar sulaikyta nebuvo. Jei baltaode butu trenkus tai saslavai, tai butu toks skandalas, kad butu lektuva sudegine nigeriai. O cia va normalu, tie suskiai gali elgtis kaip nori, baudziami nebus.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų