Danijoje iš kalėjimo pabėgo žurnalistę žiauriai nužudęs ir iki gyvos galvos nuteistas vyras

Danijoje iš kalėjimo pasprukti sugebėjo žurnalistę žiauriai nužudęs ir iki gyvos galvos kalėti nuteistas išradėjas. Visgi jis laisve pasidžiaugė neilgai. Ant kojų sukeltos gausios pareigūnų pajėgos žudiką netrukus sučiupo.

Nuotraukoje užfiksuotas pareigūnų apsuptas 49-erių danų išradėjas Peteris Madsenas. Didelės pareigūnų pajėgos Danijoje ant kojų sukeltos po to, kai iš kalėjimo pabėgti sugebėjo švedų žurnalistės žudikas.

„Iki gyvos galvos kalėti nuteistas P. Madsenas paspruko įbauginęs bent keletą kalėjimo darbuotojų. Jis nieko nesužeidė, bet į šią istoriją įsivėlusiam personalui buvo sunku psichologiškai“, – sako kalėjimo vadovė Hanne Hoegh Rasmussen.

Iš kalėjimo ištrūkęs vyras įsėdo į baltą nepažįstamo asmens mikroautobusą, tačiau toli nuo kalėjimo nenuvažiavo. Iššokęs iš mikroautobuso žudikas pareigūnams grasino, be to, tvirtino vilkintis liemenę su sprogstamuoju užtaisu. Pareigūnai nusikaltėlį areštavo tik po pusantros valandos.

„Laisvėje jis išbuvo ganėtinai trumpą laiką. Mėginant jį sulaikyti, jis pareigūnų link metė į pistoletą panašų daiktą. Mes viską aiškinsimės, tačiau jau dabar galiu pasakyti, kad nemanau, jog ten buvo ginklas“, – pasakoja policijos atstovas Mogens Lauridsen.

Garsaus išradėjo P. Madseno pečius slegia šiurpi žmogžudystė. Prieš trejus metus jis į savo sukonstruotą povandeninį laivą pakvietė 30-metę žurnalistę Kim Wall, kelis mėnesius derinusią interviu su juo. Visgi iš kelionės povandeniniu laivu moteris taip ir negrįžo. Jos sukapoto kūno dalis po 11 dienų išplovė Baltijos jūra. Iš pradžių P. Madsenas neigė savo kaltę, tačiau vėliau pripažino neva po nelaimingo atsitikimo atsikratęs jos kūnu. Visgi tyrėjai nustatė, kad prieš nužudydamas žurnalistę, išradėjas bandė ją išprievartauti. Galiausiai P. Madsenas pripažino savo kaltę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų