Paryžiaus pašonėje trečią kartą per dvejus metus policijos komisariatą atakuoja chuliganai

Viename Prancūzijos sostinės rajone – kelios dešimtys chuliganų bandė prasiveržti į policijos būstinę, apšaudė ją fejerverkais. Prasiveržimas, visa laimė, nepavyko. O vietos valdžia aiškina, kas galėjo sukelti vietos grupuočių pyktį.

Fejerverkai sprogsta Paryžiaus Šampinji prie Marnos rajone. Deja, čia visai ne šventinės nuotaikos. Fejerverkai skrieja ne į dangų, o tiesiai į rajono policijos komisariato langus.

Pirotechnikos šovinius į pareigūnus taiko kelios dešimtys aplink komisariatą susirinkusių, metaliniais strypais apsiginklavusių chuliganų. Jie ne tik apšaudo policijos būstinę, bet ir bando šturmuoti pastatą, patekti į jo vidų. Incidentas fiksuojamas šį savaitgalį, vos 15 km nuo Paryžiaus centro.

„Šios karo scenos yra netoleruotinos. Nepriimtina, kad chuliganai rajone jaučiasi laisvi daryti, ką nori. Tai probleminė Šampinji rajono dalis, kurią puikiai žinau. Ir žinau šią policijos būstinę, nes tai viena prioritetinių būstinių regione“, – sako Il de Franso regiono prezidentė Valerie Pecresse.

Spėliojama, kas konkrečiai sukėlė rajono gaujų neapykantą. Anot vietos valdžios, puolimą galėjo išprovokuoti šiomis dienomis rajone įvykusi paspirtuko avarija, dėl kurios vietos chuliganai kaltina pareigūnus. Be to, Šampinji prie Marnos rajonas garsėja narkotikų platinimu, o policija trukdo nusikaltėliams.

„Jie atėjo su metaliniais strypais ir svaidyklėmis. Tai nėra ginklai, bet jie buvo naudojami, kaip ginklai. Ne šautuvai, bet ginklai. Ir dabar yra labai aišku, kad Il de Franse reikia papildomų policijos pajėgų“, – pasakoja V. Pecresse.

Policijos komisariatas Paryžiaus pašonėje užpultas jau trečią kartą per dvejus metus. Visa laimė chuliganams į pastatą patekti nepavyko. Bet susirėmimo metu ir niekas nebuvo areštuotas.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2020-10-13 09:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia putino tituškos perduoda priminimą Macronui kad neužmirštų savo krauju pasirašytos sutarties. Ne šiap sau Macrone iš aršaus putino priešo tapo putino kekše - kažką KGB turi surinkusi apie Macrone.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų