Zoologijos sode – lankytojus sukrėtęs incidentas: vyras rėkė iš siaubo

Visiems turėtų būti aišku, kad rankų kišimas plėšrūnams tiesiai į nasrus niekada nesibaigs gerai. Tačiau vienas zoologijos sodo gidas nusprendė išbandyti savo laimę, tačiau viskas baigėsi tuo, kad liūtas vyrui vos nenukando visos rankos. 

Situaciją įamžino „Park Hann“ zoologijos sodo Senegale lankytojai. Įraše matyti, kaip liūtas griebė vyro ranką ir nė nemanė jos paleisti. Vyras ėmė rėkti iš siaubo ir skausmo per visą parką. Sukrėsti buvo ir lankytojai, nes nežinojo, kaip padėti vyrui.

Vyrui vos ne vos pavyko ištraukti ranką iš liūto nasrų – jis nusprendė kaire savo ranka trenkti liūtui per snukį. Kaip matyti įraše, vyras ėmė net juoktis iš laimės, kai išsilaisvino iš liūto nasrų, bet iš jo rankos tekėjo kraujas.

Kaip vėliau paaiškėjo, vyras norėjo pasipuikuoti prieš lankytojus. Vyras erzino plėšrūną, o vėliau pabandė liūtą paglostyti. Tačiau tai buvo labai blogas sprendimas. 

Kaip teigiama vietos žiniasklaidoje, vyras atsipirko sunkiais rankos sužalojimais. Esą vyras turėjo du pasirinkimus – kentėti metų metus galinčias užsitęsti rankos rekonstrukcines operacijas arba amputuoti ranką. Teigiama, kad vyras pasirinko antrąjį variantą.

Silpnesnių nervų žmones galinčią šokiruoti situaciją galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
!
!!!!
2020-10-11 12:47:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paciam per snuki reiketu trenkti prie viso to, lenda prie vargsu gyvunu, negana, kad ikalinti nabagai nelaisvej kaip kokie muziejiniai daigtai, tai dar tyciojasi, erzina ir ale paskui glosto....kazkoks nesveikas, gavo ko nusipelne.
Atsakyti
-7

I
Is maskvos
2020-10-11 14:02:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo galva kisti
Atsakyti
-5

D
Danutė
2020-10-11 18:57:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir durnius, rodos jau suaugęs, o proto neįgijo.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų