Pinigų pasigedęs vyriškis atsidūrė areštinėje: sugyventinė papasakojo, kaip išvengė smūgių

Į policiją kreipėsi gyventojai, prašydami padėti nuo smurtaujančio sugyventinio pabėgusiai ir pas juos prisiglaudusiai kaimynei. Atvykusius pareigūnus pasitiko nukentėjusioji. Moteris pasakoja, kad su mama norėjo išvažiuoti iš namų, tačiau sugyventinis nesutiko jų išleisti ir pakėlė prieš jas abi ranką. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

„Jis pradėjo pretenzijas reikšti, nes kaimynė tikrai girdėjo, kaip mama šaukė. Dėjo man į galvą, bet sudėjau rankas laiku“, – tikino nuo vyro kumščių vos apsisaugojusi moteris.

Moterų žodžius patvirtino kaimynė, kuri neslėpė, jog šiuose namuose smurtas ne naujiena. Pokalbio metu paaiškėjo, kad įpykęs vyriškis iš namų išėjo basas ir su peiliu rankoje. Norėdami apsaugoti moteris, policininkai nutarė parvežti jas namo.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pinigų pasigedęs vyras atsidūrė areštinėje: moteris nuo smūgių gynėsi rankomis

Netrukus pareigūnai bulvių lauke išvydo vyriškio figūrą. Apieškoję įtariamą smurtautoją pareigūnai draudžiamų daiktų prie jo nerado. Pilietis sulaikomas ir sodinamas į tarnybinį automobilį.

Ji tvirtino, kad prieš sugyventinę nesmurtavo ir apkaltino ją pasisavinus jo pinigus.

„Dingo pinigai, pirmiausia sugyventinė turi grąžinti pinigus. Aš nesmurtavau, į savo daržą tik nuėjau nusiraminti. Jei ji neatneš pinigų, čia yra rimtas reikalas“, – nerišliai pareigūnams dėstė vyriškis.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras pristatytas į areštinę.

Visą konflikto įrašą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų