Kudabienė sulaukia keisčiausių skambučių: papasakojo, apie ką kalbėjo trečią valandą nakties

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis vienos ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojančių laidų „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė. Ji pasakos apie laidos užkulisius – kaip ir kur randa herojus, pasidalins smagiausiais nutikimais ir istorijomis.

„Kaip žmonės patenką į jūsų laidą?“, – klausė laidos viešnios Justinas Jankevičius

„Visaip patenka žmonės į laidą „Prieš srovę“. Būna, kad patys paskambina, būna, kad patys paskundžia, būna, kad mes ilgai ieškome ir randame. O yra vienas adresas Gedimino prospekto gale, kur nieko ieškot nereikia, reikia tik atvažiuot“, – šmaikštavo A. Kudabienė.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Audrė Kudabienė

Audrė pasakojo, kad laidos „Prieš srovę“ redakcija kasdien sulaukia apie dešimt skambučių su įvairiais prašymais ir istorijomis. „Būna, kad žmonės nepasikuklina paskambint ir trečią valandą nakties, pavyzdžiui, dėl to, kad „Vaikų teisės“ atėmė vaikus. Bet, dažniausiai, kai ryte mes patys paskambiname, jau viskas būna gerai“, – sakė Audrė.

Laida „Prieš srovę“ ne kartą demaskavo įvairius apgavikus ir šarlatanus. Audrė „Gero vakaro šou“ studijoje papasakojo ne vieną tokį nutikimą, pavyzdžiui, apie garbaus amžiaus senjorę, kuri padėjo atskleisti telefoninius sukčius: „Man apskambino anūkas, kad pateko į nelaimę. Bet aš neturiu anūko, dėl to skambinu jums“, – pasakė moteris, paskambinusi Audrei.

Kitas nutikimas – apie pagyvenusį vyrą, nepagailėjusi įspūdingos sumos būrėjai, kad ši padėtų susigrąžinti jauną žmoną... Audrė galėtų pasakot ir pasakot tokias istorijas.

Ką Audrė atsakys į kitus Mindaugo ir Justino provokuojančius klausimus: kiek ir kas jai daugiausia siūlė, kad laida neišvystų dienos šviesos? Ar galėtų dirbti būrėja? Ar Mindaugas gražus vyras? Kokios užduotys ir išbandymai jos laukė „Gero vakaro šou“ studijoje – žiūrėkite šiandien , 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
R
Rita
2020-10-07 13:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu!.. (bet telefona - nakciai - reikia isjugt!!!...)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų