Aiškėja egzekucijos detalės, dėl ko buvo sumuštas ir į skruzdėlyną pasodintas vaikinas

Buitinis konfliktas tarp dviejų jaunuolių vienam iš jų baigėsi labai nemaloniai. Girtas draugas iš pradžių jam trenkė į veidą, o paskui išvežė į mišką ir privertė nuogu užpakaliu sėdėti ant skruzdėlyno. Po egzekucijos auka nuėjo dar apie 10 kilometrų, tačiau, nebeištvėręs skausmo, išsikvietė medikus, kurie jam padėjo grįžti namo.

Namo, kuriame šeštadienį vyko konfliktas, šeimininkas atidaręs duris tuoj pat jas uždaro, išgirdęs klausimą apie savaitgalį čia vykusias išgertuves ir po jų sekusią egzekuciją.

Kelių vyrų kompanija girtavo ir susimušė.  25-erių namo šeimininkas trenkė į veidą savo trim metais jaunesniam geram draugui, kuris jau kurį laiką gyveno tame pačiame name ir šį pastatą padėjo tvarkyti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sumuštas ir į skruzdeliną pasodintas vaikinas nuėjo 10 km, kol išsikvietė pagalbą

Nu, taip, susipešėm ir tiek. Apsisdumdėm ir viskas, dėl to taip ir gavosi“, – sako namo šeimininkas.

Apstumdymu viskas nesibaigė. Šeimininkas draugą išvežė į mišką pamokyti.

„Jis buvo įsodintas į automobilį, kurį vairavo dar trečias asmuo. Nuvežtas prie ežero, jam buvo liepta nusimauti kelnes ir sėsti ant skuzdėlyno“, – pasakoja policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Skruzdėlynas tapo skaudžios egzekucijos vieta. Matosi užpakalio formos palikta žymė. Nukentėjusysis, pasak jo, sėdėjo apie penkias minutes.

Kaltinamasis šia egzekucija sako tik pastūmęs draugą ant skruzdėlyno, kad šis turėtų pamoką.

REKLAMA

Stipriai sukandžiotas skruzdėlių vaikinas iškeliavo namo pėsčiomis, tačiau, nuėjęs daugiau nei 10 kilometrų, neapsikentė skausmo ir išsikvietė medikus.

„Medikas mūsų apžiūrėjo, buvo tos vietos paraudusios, jis leidžiamų antialerginių medikamentų atsisakė, bet padavė jam tabletes nuo alergijos. Šiaip nebuvo tokių sunkių požymių – ar su kvėpavimu, ar ką. Apskritai – jis buvo išsigandęs“, – teigia greitosios pagalbos centro direktorė Virginija Jasiūnienė.

Medikų teigimu, skruzdžių įkandimai nėra tokie pavojingi kaip kitų vabzdžių: bičių, širšių ar kitų. O kai kurie alteratyvios medicinos šaltiniai teigia, kad skruzdėlės ne tik sugeba padaryti žalą. Šių vabzdžių įkandimai naudojami norint pašalinti simptomus ir gydyti daugelį ligų: išialgiją, podagrą, venų varikozę, malšina skausmą dėl dislokacijų ir lūžių, gydo artritą ir artrozą, aterosklerozę.


Rašyti komentarą...
L
La viva runkelistanas
2020-09-16 10:25:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patyčios ir smurtas lT išverčiamos į medicininę procedūrą.
Atsakyti
-2

N
Nesveikas
2020-09-15 02:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaimeciu razborkes :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų