Greitkelyje šalia Berlyno siautėjo ir kitus žalojo 30-metis irakietis

Greitkelyje šalia Berlyno siautėjo ir kitus eismo dalyvius žalojo 30-metis irakietis. Vyras sužeidė šešis žmones, tris iš jų sunkiai. Pareigūnai sako, kad sulaikytasis – islamo ekstremistas.

Sumaitoto juodo „Opelio“ vairuotojas – 30-metis irakietis, kuris gyvena pabėgėlių centre Berlyne, – siaubą viename greitkelyje šalia Vokietijos sostinės sėjo vakar vakare. Taranuodamas automobilius ir motociklininkus, vyras sukėlė virtinę avarijų, per kurias sužalojo šešis žmones. Trys iš jų atsidūrė ligoninėje, o vienas sužeistasis kovoja dėl savo gyvybės.

„30-metis „Opelio“ vairuotojas tiesiog medžiojo eismo dalyvius, daugiausia motociklininkus. Du parbloškė. Tuomet taranavo vieną automobilį ir įsirėžė į kitą“, – sako prokuratūros atstovas Martin Steltner.

Liudininkai pasakoja, kad išlipdamas iš sudaužyto „Opelio“ vyras skandavo „Allahu Akbar“, grasino mašinoje neva turimu pavojingu prietaisu ir pranašavo visiems mirtį. Visgi po to, kai antiteroristinis būrys irakietį sulaikė, automobilyje jie teaptiko tik įrankių dėžę.

„Akivaizdu, kad šį išpuolį vyras įvykdė paskatintas ekstremistinių islamo nuotaikų. Tačiau taip pat manome, kad jis gali būti psichiškai nestabilus“, – pasakoja M. Steltner.

Anot pareigūnų teroro išpuolį planavęs irakietis iki šiol nebuvo siejamas su jokia islamistine grupuote. Jie mano, kad vyras radikalizavosi pabėgėlių centre, kuriame gyvena.

 


Rašyti komentarą...
D
Demomratijos vaisiai
2020-08-19 21:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Merkel globotiniai linksminasi, pramogų reik. Džiaukitės vokietukai, dėkavokit mamytei merkel.
Atsakyti
0

D
Dziusas
2020-08-20 01:46:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras irakietis - negyvas irakietis... KKK
Atsakyti
0

x
xxL
2020-08-20 11:16:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada Merkel su Bundestagu nuspręs putinui duoti į snukį už Sirijos miestų ir ligoninių bombardavimus ir pabėgėlių srauto į ES organizavimą su tarp jų įmašytais KGB užverbuotais teroristais? Juk ISIS taip pat yra KGB kūrinys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų