Aiškėja detalės apie nušautą šunį: girtas vyras kraupų nusikaltimą įvykdė prie vaikų

Neregėtas žiaurumas Panevėžio rajone. Girtas kaimynas, išsitraukęs ginklą, vaikų ir sodybos šeimininkų akivaizdoje nušovė po kiemą laksčiusią kambarinę kalytę. Takso mišrūnė krito negyva ant šeimininkės rankų. Šuns žudiką sulaikė policija.

Buvusios Trakiškio kaimo, esančio Panevėžio rajone, medikės Vandos Čeponienės šeima vis dar šoke. Vos prieš metus su trimis vaikais šalia atsikraustęs 40-metis kaimynas nei iš šio, nei iš to dabar ėmė ir nušovė jų šunį.

Kaip matyti iš žaizdos, šaulys pataikė taikliai – tiesiai į augintinės krūtinę.

„Nesitikėjau, kad gali taip vykti aplinkui pas mus. Labai, labai sunku kalbėti, mūsų numylėtinė buvo“, – sakė šunelio šeimininkė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie nušautą šunį: girtas vyras kraupų incidentą įvykdė prie vaikų

Kaip pasakoja sukrėsti šeimininkai, pašauta šunytė dar spėjo per pievelę iki namų atbėgti ir tuoj pat krito negyva ant laiptų.

„Aš išgirdau šūvį, paprasčiausiai išgirdau šūvį, nes vaikai čia važinėjosi, šunys lojo, aš atsisėdau prie lango ir žiūriu. Ir šūvis, ir šunelis cypdamas atlėkė čia, susirietęs. Išeinu, ant kilimėlio jau galvytė užversta“, – pasakoja šeimininkė V. Čeponienė.

REKLAMA

„Kartais ji dar jaunutė, pušys ošia, ji ant tų pušų loja, na, kaip jauna dar. Dukra jau ten mokino, dresiravo ir futbolą žaisdavo“, – teigė šuns šeimininkas Saulius Čeponis.

Kaimynas tądien gėrė, o šautuvą išsitraukė ir į kaimynų mišrūnę per tvorą nusitaikė apie 9 vakaro. Kadangi vakarai dar šviesūs, sodybos šeimininkė matė, kaip pašovus šunį kaimynas iškart pasiskubino trauktis ir slėptis.

„Negražiai išsireiškiau, sakau, ar girtas, ar prisprogęs, sakau, čia šaudai šunis, o kad vaikai važinėja, sakau, savo vaikus tai užsidarei viduj, o čia, tai važinėja. Galėjai vaikus nušaut. Sako, aš šunų nešaudau, aš šunis myliu. Nu, tai myli, bet šūvis iš jo sodybos buvo, ne iš kurios kitos“, – kalbėjo V. Čeponienė.

Nors ir išbartas kaimynas neigė daręs nusikaltimą, jo nesujaudino ir nukentėjusių šeimininkių ašaros. Pastarosios kreipėsi į policiją. Atvykę pareigūnai kaimyną sulaikė, šis į alkoholio matuoklį pripūtė beveik 2 promiles, buvo rasti ir trys medžiokliniai ginklai. Vėliau paaiškėjo, kad šautuvus vyras laikė teisėtai.

„Ką protas girtam. Mačiau, buvo atėjęs aiškintis. Iš pradžių žmona jį čia išvijo iš kiemo, paskui jis manęs ieškojo, neva tėtį pakviesk, gal susitarsim. Jis jau sakė kelintą diena užbaliavojęs“, – sako S. Čeponis.

„Įtariamas kaimynas sulaikymo metu buvo neblaivus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu ir už tai gresia laisvės atėmimas iki vienerių metų“, – pasakoja policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Kalaitės netekusi sodybos šeimininkė spėja, kad į augintinę atskriejusi kulka buvo iš orinio, bet ne medžioklinio ginklo. Tačiau tą pasakys jau skrodimą atlikę veterinarai.


Rašyti komentarą...
ČiaLietuva
2020-07-30 01:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turi atimt leidimą ginklui, konfiskuot ginklus ir nubaust psichiatrą, išdavusį suklastotą pažymą dėl girtuoklio psichinės būklės, kitaip Lietuvos valdžia - visiška impotentė, gėda būti lietuviu. Kompensacija už gyvūną su trimis nuliais, moralinė žala savininkei ir vaikams už psichinę traumą.
Atsakyti
-4

N
Ne žmogus
2020-07-29 19:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia..iš ....ga.....ma prasigėrusi
Atsakyti
-2

J
Jurate
2020-07-30 07:26:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išgama prakeiktas dievas ji nubaus
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų